Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když Don nenajde Dianu ve wisconsinském Racine, pokračuje dál na západ. Kvůli závadě auta uvízne v malém motelu kdesi v Oklahomě. Petera navštíví Duck, protože potřebuje pomoct s luxusní aerolinkou Learjet. Don se zúčastní místního setkání válečných veteránů a později je obviněn z krádeže jejich peněz. Betty začíná studovat psychologii na univerzitě, když se dozví, že je nemocná. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předposlední epizoda sedmé sezóny a vlastně i celého seriálu mě nejen nezklamala, ale dokonce mě nadchla. Byl to fakt zážitek. V tomto případě si už ani nebudu stěžovat na to, že děj prakticky nezahrnoval firmu; ta už je stejně mrtvá a nemá co nabídnout, místo toho jsem si užil všechny bizarnosti Donova putování, sledoval jsem, jak Pete konečně oficiálně přiznal barvu a ocenil jsem, že se dějová linie Francisových, i přes silné emocionální zabarvení, nezvrhla v patos. / Poučení: S poctivostí nejdál dojdeš? Nemyslím si... ()

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato epizoda má v sobě důvod, proč dávám celému seriálu 5* a proč jsem si tento seriál zamiloval. Nuantivní expozice u jedné z postav protínající všechny dosavadní epizody byla tak malicherná a přirozená, že ani nestála za pozornost. O to víc následky tohoto počínání v tuto chvíli dokáží zasáhnout to pravé místo a dostávají diváka do emočního kolotoče, jenž se nedá zastavit. Nejhorší je, že kdyby si člověk dal dvě a dvě dohromady už pár sérií zpět, došlo by mu, že k tomuto výsledku to směřovalo vlastně od začátku. ()

Reklama

Galerie (12)

Reklama

Reklama