Reklama

Reklama

Na sv. Valentýna

  • USA Valentine's Day (více)
Trailer 2

Sledujeme příběhy téměř dvou tuctů lidí, kteří během tohoto svátečního dne prožívají romantické chvíle, nebo trapný neúspěch. Mezi účastníky je například květinář Reed, který právě požádal svou půvabnou přítelkyni Morley o ruku. Jeho nejlepší kamarádka, učitelka Julia, zůstává na Valentýna sama, její přítel kardiolog Harrison odjíždí pracovně do San Franciska. Nadšení svých romantických spoluobčanů nesdílí sportovní redaktor Kelvin, který byl "sesazen" do společenské rubriky a nyní je nucen chodit po městě a dělat rozhovory se zamilovaným obyvatelstvem. Jedním z dotazovaných šťastlivců je i Reed. Díky televiznímu rozhovoru míří do jeho květinářství davy zákazníků. Harrison u něj objedná dvě kytice, jednu pro svou ženu Pamelu, druhou pro Julii, v tu chvíli Reedovi dochází, že jeho kamarádku čeká velké zklamání. Do květinářství přichází i malý chlapec Edison, který kupuje květiny pro svou lásku. Jeho matka je pracovně v zahraničí, a tak chlapce vychovávají prarodiče, Edgar a Estelle, kteří se i po padesáti letech manželství hluboce milují. Den sv. Valentýna se chýlí ke konci a na losangeleském letišti přistává letadlo, kterým přilétá Holden. Během dlouhého letu se seznámil s Kate, důstojnicí americké armády, která se vrací z dlouhé mise domů na pouhý jediný den. Domnívá se, že Kate letí navštívit svého přítele, pravda je ale jiná, Kate letí za svým synkem Edisonem. (TV Nova)

(více)

Videa (21)

Trailer 2

Recenze (487)

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Ne! Rozhodně se nepřidám ke zdejší hysterii a neodsoudím výbornou oddychovou romantickou komedii jenom proto, že "to není Láska nebeská". Valentine's Day má plno opravdu dobrých komediálních momentů a skrytých narážek a pokud máte alespoň trochu zdravého nadhledu, tak si snímek veterána Garryho Marshalla s opravdu hvězdným obsazením náležitě užijete. Pokud "svátek všech zamilovaných" nemáte rádi, doporučuji uspořádat podobnou oslavu jako Jessica Biel a Jennifer Garner s vybíjením zlosti na kartonovém srdci naplněném sladkostmi, no a pokud jste zapšklý filmový kritik, tak Vám bohužel není pomoci. PS: Vidět Patricka Dempseyho v roli padoucha je vskutku filmová lahůdka! ()

bassator 

všechny recenze uživatele

Film kde se vždy ukáže Julia Roberts už z principu ubírám minimálně hvězdičku, protože tato herečka má už po sezoně a jsem na ní víc než alergický. A pokud se k ní přidá klasický americký komerční předvídatelný a přeslazený příběh je mi z toho skoro až na ... . No za pár hereckých minipříběhů neohodnotím odpadem... - 35% ()

Reklama

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Film jsem si spustil s očekáváním, že to bude něco jako Love Actually. A to se ve výsledku naplnilo... ALE! Kvalit Love Actually to nedosahuje (i když to se dalo čekat). Humorné to bylo, ale chyběla tomu taková ta britská hravost a svižnost. Tu však Valentine's Day vyvažuje typicky americky laděnou romantikou. Líbilo se mi proplétání jednotlivých příběhových linií postav a jejich následné rozplétání. Každá linka měla svoje místo a rozhodně jsem neměl pocit, že by nějaká byla navíc a nebo byť jen trochu ošizená. Ve výsledku jsem spokojen, ale přeci jen bych od takhle hvězdně obsazeného filmu čekal ještě trochu více. 3,5* ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Plejáda zbytečně obsazených herců a hereček zvučných jmen v podprůměrné romantické mozaice. Mozaikovité filmy mají většinou tu výhodu (a nevýhodu zároveň), že nezaujme-li vás jeden příběh, zaujme jiný a naopak. A tohle je snad první případ, kdy mě jediný příběh nezaujal, jediný nevyčníval a všechny mi připadali převážně nudné a minimálně zábavné. Čistá romantika, žádná komedie (jediné co mi připadalo vtipné, byl přízvuk Anne Hathaway a to taky jen ze začátku), na kterou nemám nejmenší důvod koukat znovu (leda by rohypnol nezabíral). Marshall in 21th century sucks. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Ku dokonalosti štýlovo podobnej LÁSKE NEBESKEJ, a to hlavne po stránke scenáristickej, má tento film ďaleko. Aj tak však vie vykúzliť príjemnú zamilovanú atmosféru, plnú síce kýčovitých, ale pôsobivých scén. Na Valentína by to bolo možno aj za maximum. Teda záleží od vašej našej aktuálnej situácie. Veď viete, že láska nás neobklopuje stále. Hoc by to bolo naozaj príjemné. ()

Galerie (135)

Zajímavosti (25)

  • V pokladnách severoamerických kin diváci nechali 110,5 milionu amerických dolarů, součet celosvětových tržeb pak dosáhl 216,5 mil. (NIRO)

Související novinky

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

V 81 letech nás opustil filmový a televizní klasik Garry Marshall. Většina z vás ho zná jako režiséra Pretty Woman nebo Deníku princezny, Marshallovi ale dala kariéru hlavně malá obrazovka. Jako… (více)

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Bradley Cooper je k sežrání

Bradley Cooper je k sežrání

15.02.2010

Každý druhý producent v Hollywoodu chce do svého filmu Sama Worthingtona... a ti ostatní chtějí Bradleyho Coopera. Po tomhle víkendu, kdy Na sv. Valentýna utržilo 52 milionů dolarů a připsalo si tak… (více)

Reklama

Reklama