Jesse Metcalfe (TV seriál “Zoufalé manželky”) se představuje ve děsuplném hororu o muži, který se podvodně dostává do ústavu pro mentálně nemocné pacienty, aby odsud vysvobodil svou milovanou sestru. Uvnitř sanatoria však odhaluje, že tamější lékař (Peter Stormare - Fargo) nemilosrdně využívá své pacienty jako laboratorní krysy a dělá z nich krvežíznivé zabijáky. Podaří se oběma nešťastníkům nalézt cestu z krvavého labyrintu dřív, než je bezcitní kanibalové jednou provždy dostihnou? (oficiální text distributora)

Tanus

Nejlepší, nebo možná nejhorší, takže minimálně zajímavou částí jsou odkazy na jiné známější filmy - zombie tématiku každý pozná i bez pojmenování jedné z postav podle G.A.Romera, pan Hawthorne nápadně připomíná Hanibala Lectora a sestra Hendersonová jakoby si odběhla z Přeletu nad kukaččím hnízdem. Co se týče filmu samotného, vlažný rozjezd se ve druhé půlce změní na vcelku brutální jatka, příbeh pochopilně není zrovna ta nejsilnější část a z postav, které dostaly prostor, se mi líbil jenom Peter Stormare, který jako správně slizký záporák dává filmu alespoň trochu šmrnc. Závěr, to už je úplně bez komentáře. 2 hvezdičky, když přivřu obě oči, nicméně milovníci žánru to asi ocení víc. ()

jitrnic

Od soumraku do úsvitu je bezpochyby lepší než tento film, ale mám s ním stejný problém. Dokud se ve filmu Nakaženi smrtí neobjeví zombíci, je velmi zajímavý (Od soumraku do úsvitu dokonce vynikající). Druhá půle ovšem film degraduje o několik tříd níž, začalo mi být jedno, co se s postavami stane a rezignovaně jsem dokoukal teď už bezduchou zombie vyvražďovačku. ()

OG_Swifty

Horory moc nemusím a ještě víc nemusím krváky - není to nic pro mě - proto ani tenhle film mě vůbec nenadchnul. Obvykle v noci v televizi dávají spíš komedie, ale tohle bylo v rámci své kategorie celkem dobře provedené. Tím nemyslím příběh nebo cokoliv smysluplnýho (Jeden člověk z ochranky, který dělá 24h směny nebo když vězeň držel sestru za krk ve vzduchu a on mu nejdřív dával výzvy než aby okamžitě zakročil), myslím tím gore a nechutnosti všeho druhu. Zakousnutí se do ruky sestry mě probudilo, psycho žraní kočky už mě dost odradilo, a když pak přišla na řadu čitelná scéna s hraným "spícím" exemplářem a následný žraním zlomený ruky, tak jsem už musel přepnout na Tele Tele. Jsem bábovka, ale radši si nechávám zdát o sličných dívkách než o tom, že mi někdo žere ruku zaživa :) ()

honajz odpad!

Hloupých hororů po webu, na DVD i v televizi běhá už neuvěřitelné množství. Jejich nabídku rozšiřuje i tahle pakárna. ----- Už samotný prvotní nápad je pakárnou na n-tou. Chlápek, teda, sotva pubertě odrostlý mladík, protože takových řije na Zemi řekl bych 90 %, soudě podle nejnovějších seriálů a filmů, tak prostě tenhle muž má bláznivou ségru. Ségra je fakt pako, protože se pokusí dokonce o sebevraždu. Není divu, že skončí na psychiatrické klinice. A teď - chlápek, teda její brácha, má o ségru až takový strach, že chodí po městě a předstírá šílenství (! - zkuste si jen tak předstírat šílenství) a nechá se zavřít, a jaká to náhoda, zavřou ho zrovna na tuhle psychiatrickou kliniku. Co čert nechce - klinice vládne despotický doktor. Postupně zjistíme, že na vězních zkouší nový preparát, který nejen vzbuzuje velice realistické halucinace, ale činí - bacha, možný, ehm, spoiler - z vězňů, teda chovanců ústavu, kanibaly. Chlápkovi nikdo nevěří, že on je normální, takže věci dojdou - prostě dojdou tak daleko, že by z filmu mohl být hezký (mno, hezký...) prequel 28 dní. A i jinak je film strašně originální - jen koukněte na tuhle fotku. hannibal Jestli vám to připomíná něco jako Mlčení jehňátek nebo nějakého Hannibala, pak raději horor Nakaženi smrtí vynechejte. No a teď k disku - je takový lesklý, kulatý... A kromě filmu na něm najdeme čtyři bonusy. Tvoří je tři vystřižené scény (4:30), rozhovor režiséra s hlavním hercem (7:19), a cosi jako film o filmu (7:24), kde zazní rozhovory s ostatními herci, objeví se nějaké ty scény z natáčení a jak se tvořily speciální efekty. Všechny mají pouze anglické titulky. Ještě zde najdeme storyboard a trailery na šest jiných filmů - ty bez jakýchkoliv titulků. Publikováno: 13.09.2008 ()

Akana

Asi nemá smysl se rozepisovat o nějakém ději. Ten je zcela účelový, nemá za úkol nic jiného, než připravit scénu pro závěrečný kanibalský masakr a je jedno, jestli smysluplně, hlavně že červená stříká, údy se lámou a vnitřnosti vyhřezávají. Pro mně je jediným zajímavějším momentem filmu ten ostrý střih mezi zoufale nudnou první půlkou a bestiální druhou. 30% ()