Necrophobic

Když někdo natočí takhle dobrý film o bojových sportech je to na vyznamenání,brzo se zapomělo na "klenoty J.C.V. Damma".-))) .Klišé,předvídatelný atd. blá,blá,blá vždyt to není mysteriozní thriller nebo snad jo? Mají tam poskakovat Lynchovy zajíčci aby to bylo dost cool a nepředvídatelné?Je to skvěle natočené , bojové scény jsou velmi reálné,postavy jsem si prostě oblíbil a hlavně to má pořádný spád.Vcuclo mě to jak černá díra. Pro fanoušky bojových sportů povinnost pro ostatní vřele doporučuji.Pecka ()

Xentorob

Tom Hardy To je odpověď na otázku, kdyby se mě někdo zeptal proč na to jít a já měl opravdu málo času. Tom Hardy. Nerad používám slovo Cool, ale zde prostě nemůžu jinak. Jeho postava je drsná, uzavřená ale hlavně hodně cool. Souboje ještě podtrhují celý jeho vzhled. Scéna, kdy odchází z ringu po jednom ze soubojů mi navždy zůstane v hlavě. Film, ale kupodivu není o soubojích a ani o Tomovi, je o pocitech a vztazích a tato kombinace prostě funguje. Přesto Tom Hardy. ()

MéďaSV

Když začnete koukat na film a během 10 minut víte o čem bude a jak asi zkončí....tak je asi někde chyba. Krásně zahrané, zrežírované a ozvučené hollywoodské klišé s velkým K. Kdyby se v tom filmu aspoň jednou stalo něco , co bych nečekal... Shrnuto do třech slov: naivní, předvídatelné, hloupé...Učitel fyziky během pár týdnů neporazitelným supermanem...hmm tak to už trošku přeháníte ne? Bohužel, asi můj první film tady, kde nechápu tak vysoká hodnocení:-( ()

JirkaWade

Jsem fanouškem filmů, se sportovní tematikou a tohle byl nářez, i přesto, že konec je snadno předvídatelný a nevyvoval ve mě tolik emocí. Nějakým způsobem jsem si oblíbil oba hlavní hrdiny(Brenden a Tommy), ale musím přiznat, že trochu víc Tommyho. ()

Niki3

Upřímně se mi na to nechtělo koukat. Box nemusim a pozorovat otupělé týpky v ringu mlátící se do krve nesplňuje moji představu o prima večeru. Dokonce jsem byla hodně naštvaná, jaký kýčovitý závěr tvůrci zvolili, nicméně po několika dnech se mi tahle záležitost rozležela a najednou jsem nějak pocítila hloubku tohohle filmu. Překrásnej Frank Grillo je už jen třešnička na dortu:)! ()

Matess17

I tvrdí hoši mají city. Tvář bojovníka se pere s tváří reálného života, ve kterém má každý své vlastní problémy. Nic není takové, jak se na venek může zdát. Spřízněný příběh s dnes již kultovními snímky Rocky či Krvavý sport. Navázání na téměř zapomenutý žánr, který potěší i toho největšího kritika …a v podání Warriora rozhodně stojí za obětování těch 140 minut. ()

Joker153

Bol som presvedčený že to bude film o bitke bez príbehu a pointy , no opak je pravdou. Viac ma zaujal príbeh rodiny ako samotné bitky , bitku som bral ako pekné spestrenie a doplnenie príbehu ktorý sa pre mňa skončil veľmi rýchle a veľa vecí sa ostalo nevysvetlených , preto si myslím že príbeh by sa dal ešte kus predĺžiť no a to bol hlavný dôvod prečo som mu dal toto hodnotenie , určite , tento rok sme ešte lepší film v tomto žánry nevideli , ale stále je čo zlepšovať ()

Flanny

Myslím, že celkové hodnocení mluví za vše. Výborné výkony Toma i Joela vedené pod taktovkou "táty" Nicka opravdu dávájí tomuto dílu grády. Ano, divák už po deseti minutách filmů s největší pravděpodobností uhádne průběh i závěr filmu, to ovšem nemusí okamžitě znamenat tuctový brak, obvzlášť pokud je dílo založeno na scénáři a vedeno v atmosféře jako Warrior. ()

hito

Toto má byť športový film? Do polovice žiaden šport, ani tréning! Zbytočne dlhé vykresľovanie vzťahov, až na Tomyho. Dej okolo neho je stručný, dynamický a s gradujúcim napätím. Ale ako mohol Brendan poraziť Kobu a potom aj Tomyho..., to je na mňa moc. 5* v žiadnom prípade. 4* kvôli dramatičnosti a Tomymu. ()

azazem11

Wow, wow, wow. Naprosto úžasný film. Slyšel jsem na tenhle film plno chvály a teď už taky vím proč. Vynikající herci, ať už Tom Hardy, Joel Edgerton nebo Nick Nolte, všichni předvedli úsctihodný herecký výkon. Nestává se mi moc často že bych u nějákých filmu měl na kahánku ale u tohodle jsem se na konci rozbrečel. Díky za tenhle film. ()

Tanakasan79

Chtěl jsem vidět kvalitní akční snímek, ale dočkal jsem se romantické, předvídatelné a hlavně akčně naivní náhražky. Dvě hvězdy dávám jen z úcty k N. Nolte, on táhne celý film jak těžkou ocelovou kouli na svojí noze až do úplného závěru, kdy začne každá dívenka plakat, což mě dostalo totálně. ()

Zool-B

Film je naprosté klišé. Totálně předvídatelné, od začátku je jasné jak to dopadne. Učitel fyziky, kterej se za měsíc dostane do takový formy, že vyhrává MMA zápasy no to je snad špatnej vtip. Naprosto nereálné - kdo dělá bojové sporty, tak se musí smát. Nechápu zdejší vysoké hodnocení. Wrestler od Aronofskyho je 10x lepší film - žádnej americkej happy end, uvěřitelnej a perfektně natočenej příběh ze života bez debilních klišé. Warrior je průhlednej film hrající na city. Nechápu, jak to lidi můžou "sežrat" a hodnocení 5/5 to může dát jenom člověk, kterej brečel u Stmívání. Emocionální sra*ka. 2/5 za pár dobrejch bojovejch scének. ()

KasparMich

Tom Hardy je neskutečně přerostlý, nafouknutý hovado.. až si říkám, že být Batmanem v The Dark Knight Rises, tak se na chránění Gothamu z vysoka vykašlu, přestěhuji někam hooodně daleko. ()

Sunky22

Jednoznačné překvapení, film jsem si užíval, dokonce mi ,,zaslzely" oči dojetím. A Hardyho trapézy?? co dodat, skvělé zápasy MMA, které jsem si maximálně užíval. ()

limalama

Na tento film sem se chystal hodně dlouho, ale jakmile sem se kněmu dostal, tak začátek sem měl trochu pochybnost jak může mít takhle velké hodnocení. Ale postupem rozvíjení příběju a vůbec celého děje mě přesvědčil, že si toto hodnocení 100% zaslouží a konec je úplně mazec nejvíc, tak jak si takovýto film zaslouží. Už dlouho sem neviděl takovouhle šupu opravdu SUPER!!!!!!!95% ()

soson92

Bohužel musím říct, že mě ten film moc nenadchnul. Podle zdejšího hodnocení a doporučení mnoha mých známých, jsem čekal něco kvalitnějšího. Viděl jsem to jednou a nepotřebuju to vidět znova... ()

ogy86

Vím, že v tomto filmu bylo spousty klišé (čert je vem), ale stejně nemůžu jinak než ho ohodnotit na maximum. Jasně, brzy bylo jasné, jak to asi skončí, ale... Poutavě natočené, atraktivní prostředí bojových sportů, skvělé herecké výkony, s hlavními postavami jsem se brzy sžil. Po celý film se jede na plné obrátky a vše gratule závěrečnými zápasy. Filmy ze sportovního prostředí mám rád a Warrior je snímkem pro přesně takové lidi. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot