Upswing

Výborný film ktorý vás vtiahne do deja či chcete alebo nie. Naposledy ma takto dostal podobný film "BOXEŔI" ! Dokonca aj moja matka celú poslednú hodinku nahlas fandila s publikom ... 8-) ()

JARDAHONDA

Excelentní soprtovní snímek ukázal obrovský náboj. Pro sérii Rocky je film velkou konkurencí.. Děj se od samého začátku sice trošinku táhnul avšak po určitém úvodu začne pořádný rozjezd a dynamické tempo, které střídají adrenalinové souboje se stupnuje až do samotného závěru, který doplńovala výborná hudba. Moc se mi líbilo, že film měl určitý příběh, i ldyž s lehkým klišé......., tak se neodehrával jen v zápasnické aréně.. Závěr = 110% ()

Memoryk

Drama o dvou bratrech, kteří se setkají v ringu. Už dlouho mě žádný film takhle neposadil na zadek jako tento. Dokonce ani Temný rytíř povstal. Pro mě jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl a v mé TOP 25 má zasloužené místo. 90% ()

pacci91

Samozřejmě je špatně pokud, pokud člověk začne zpětně dumat nad reálností příběhu. Pravděpodobnost, že dříve zjevně průměrný bojovník, dnes učitel fyziky, se během několikatýdenního usilovného tréninku vypracuje na elitního bojovníka a vypráská každého, kdo mu stojí ve štěstí, se limitně blíží nule. Ovšem dost filozofování a matematické terminologie a vraťme se k dojmu z filmu. Jedním slovem - strhující. Již od prvních minut diváka vcucne do děje a v momentě, kdy bratři již odešli do šatny, tak divák sedí zařezaný v křesle a dožaduje se pokračování. V souhrnu sice jednoduché a předvídatelné, ale herecká plejáda, výborná hudba a skvělá kamera z toho všeho dělají nevšední požitek. ()

Cronan

Výborný film z prostředí MMA s naprosto skvělým a vypjatým finále. Tvůrci se sice nevyhnuli těm zbytečným klišé, jak už to v podobných filmech bývá, ale musím přiznat, že mi to bylo při prvním shlédnutí naprosto jedno. Podruhé už to člověka trochu zamrzí, ale přesto si Warrior zaslouží těch 85-90%. Také díky parádním výkonům Hardyho, Edgertona a Nolteho. ()

LooLaa

Warrior – film s velmi surovým scénářem, ponurou atmosférou, dokonalou hudbou, který si vystačí s pár dialogy. Stejně jak jeho soundtrack opravdu hodně šetří slovy, o to silnější emocionální zážitek ve Vás vyvolá. ()

Premet44

Pro mě osobně silný film se skvělým obsazení do hlavních rolí. Nebyla vteřina, kdy bych se alespoň trochu nudil. Zaujal mě natolik, že se zařadil do žebříčku mých top. ()

chep13

Nech sa na mna nikto nehneva ale toto je neskutocne americke cliche. Obdoba Krvaveho sportu, neskutocne predvidatelne, malo dynamicke a povahovo povrchne. Ak by som za to mal platit v kine, tak by som lutoval peniaze. Sorry ()

Fiilek

Snímek warrior je bezesporu jedním z neklepších filmů o sportu, z mého pohledu dokonce překenol i Rockyho. Film byl celkem snadno předvídatelný, ale to mě během emocionální bouře, kterou jsem byl zaplaven vůbec nevnímal. Tom Hardy byl s postavou bývalého marináka zcela přesvědčiví, a jeho příběh byl o něco zajímavější než Joula Edgertona. ()

jirkapospec

No a co, film je sice jedno klišé za druhým s předvítatelnou dějovou linií, ale to nevadí, pokud vás i tak zaujme. On totiž ne každý "klišé film" dokáže zaujmout; tomuto filmu se to ale podařilo. Málokterý film dokáže přijít se zcela novým obsahem (nezaměňovat s formou), s něčím co jsme ještě neviděli, co nikdy nebylo natočeno. Ani tento film v tomto ohledu není žádnou výjimkou. Jde jen o to odvyprávět a natočit to tak, aby tomu divák uvěřil, resp. chtěl uvěřit, a aby se dostal do děje, nechal se dějem strhnout a aby film byl schopen v divákovi vyvolat nějaké emoce. Tomuto filmu se to u mne podařilo. Warrior je dost smutný film; film o třech zmařených životech, o hledání odpuštění, o neschopnosti odpustit a chtění lásky (mezi otcem a syny navzájem). Jo, někdy si chlapi musí rozbít držku, aby si odpustili. Emočně silný film. ()

Calvus77

Jsem rád, že se nemusím stydět za svoje emoce, neboť nejsem evidentně sám. Mě to prostě vcuclo se všímvšudy, klišé neklišé! Paráda, ještě teď se klepu. Co jsem marně hledal u Fightera, našel jsem u Warriora i s přídavkem. A marně hledám co bych zkritizoval. Chtěl jsem heroickou nakládačku emocí a dostal jsem ji! Všichni hrajou výborně a všechno to působí uvěřitelně a civilně a k tomu ta báječně namixovaná hudba. Mňam a šup s tím do TOPky. Že by to bylo tím, že mám taky hypotéku? ()

samuellko

Fantastický film! Takto to vyzerá keď konečne niekto začne točiť film o športe, ktorý nevidel len v televízií. Úžasne zvládnute roly v podaní Toma Hardyho a Nicka Nolteho. Jediná vec ktorá ma s odstupom času trocha mrzí je, že Nick Nolte nezískal za rolu oscara. ()

SnilekCox

Jeden z mých filmových favoritů roku 2011. Vcelku jednoduchý příběh o boji, pocitu viny a síly potřebné k odpuštění. Tom Hardy předvedl skvělý výkon a postavu Tommyho považuji za jeho dosavadní životní výkon. Výborný soundtrack jen umocňuje emoční vodopád, který Vám tento snímek dopraví až pod nos. ()

insky

Čo sa týka filmov na športovú tématiku, tak za posledné obdobie jeden z naj filmov. Áno, je pravda, že do istej miery sa dá predpokladať čo bude nasledovať a scenár je trochu čitateľný, ale....je to výborne natočené aj celou pointou, rozdielnymi povahami dvoch bratov, aj to aký život žijú, plus ich vzťah z otcom. Citovo decentne spravované s veľmi emotívnym koncom, ktorý nenechá nikoho chladným. ()

LaCro1x

Ačkoliv je příběh jako takový dost předvídatelný víceméně od začátku, tak vás herecké výkony (svou uvěřitelností, možností soucítit s nimi a vybrat si svého "favorita") a místy skvělá hudba dokážou zcela pohltit. Bojové scény nejsou zbytečně krvavé a přehrávané, což je pro mě velké plus, dodává to realističnosti, takže celkově film uteče jako voda, aniž byste toho času litovali. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot