Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 4
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

No právě, jenže třeba mně přijde že i ten SSq točil Snyder to má také podobný vizuál...kdežto u mcu když potovnas třeba IM a IM3 tak vidíš rozdíl...ale to je jen úhel pohledu věřím že Aquaman bude vypadat jinak...

na příspěvěk reagoval Nevka

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jak si tak vzpomínám,tak největší rozdíl (pro mě) je ve vizuálu kpt.USA 1 a 2. To je dost big rozdíl. A nemyslím tím,dobu děje.:)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

V čem je to stejné kromě více méně humoru? V čem je stejný ant man, strange a třeba cap 2... Tam si každej režisér dělá film vizual po svém...pochybuji že pro tebe je vizual gog stejný jako v např Thor 2...

na příspěvěk reagoval PKD, higuain

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Ne nadarmo vypadá jak Ares tak pixelwolf hodně podobně jako Zod akorát jsou animování...si myslím že by bylo hodně debilní aby film točil někdo jiný ale závěrečný right byl prostě po snyderovsku...

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

higuain

Tam je jediné štěstí, že jediné co ty filmy vcelku spojuje je humor. Jinak se snaží o nové věci.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Na tom něco je. Já už ani na 5 neměl jaksi chuť. Ale 3,4,si pořád občas pustím. To zase jo. A žůžo seriál z 2010-13.:) Ale neplatí to u mě (zatím) v DCEU. Taky jich je zatím málo na to,aby mě to přišlo stejné. Až jich bude 20 a vše jak MofS,BvS,tak se zblázním.:) Ale zatím,nikoli.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Jako třeba u WW jsem vnímal, že je to dost podobné jako MoS, nebo BvS, ale mě osobně to potom baví méně a přijde mi to na jedno brdo.

na příspěvěk reagoval PKD, woodsman

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nevka

Rozkaz zněl jasně-muž s koženou brašnou nesmí projet přes WB vrátnici.:))))

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

woodsman

To je pěkné, ale nikdo neříká, že bude spolupracovat s Warnery. U Snydera je problém, že se člověk u filmů DCEU v podstatě dívá pořád na stejný vizuál - je to vidět hlavní u finálních soubojů, které tak ztrácejí na originalitě.

na příspěvěk reagoval PKD

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Nevka

on sa vrati hlavne kvôli fanusikom ma ich velmi rad a komiksove filmy toci odzaciatku neviem si predstavit ze natoci komediu proste komiksove filmy mu fakt sedia na ten jeho epicky stil vypravania filmu 

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Ono se mohlo stát, že dostal nůž na krk (pokyny) stejně jako Whedon. Proškrtáš to a basta. Potom bych se mu nedivil, kdyby radši odešel. Sám si spolupráci s Warnery neumím představit. 

na příspěvěk reagoval woodsman, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

woodsman

Nedali,protože se jim nelíbil. Myslím tím tu jeho pův.verzi. Ale stejně to měl natočit celé on i navzdory té události. Znám pár rež.,kteří také zažili ztrátu v rodině a stejně film normálně dokončili. Už jen proto,že terapie prací,je ta nejlepší. Tohle se mu tedy dost nevyplatilo a mám ten dojem,že mu ta prokletá JL skoro zlomila vaz.

na příspěvěk reagoval Nevka

Příspěvek byl smazán administrátorem.

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

PKD

presne keby dali hned snyderov film do kina aj by mal lepsie tzby aj by nebola vôbec taka kritika a bol by este lacnejsi dotacky staly 50 mil no jeble WBros co dodat 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak z Aquachlapa strach nemám. Režisérovu práci znám,obsazení je též dost super,takže obavy u mě v tomto př.nejsou. To spíš  z toho Shazama.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

To mi povídej. Já na Aquamana možná ani to kina nepůjdu, pokud nebude mít teda dobré hodnocení. Ale musím říct, že na Shazama se těším.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

Jenže to projeli na plné čáře. Všichni ten podvod (ano,podvod) prohlédli,a doufám,že po tomto,jim už nikdo na DCEU lep,neskočí. Já tedy určitě ne! Sice to zaplácli,ale leda tak plastelínou,abych citoval z jistého dílu basníků.:)

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

V tom problém není. Ale v tom, že ten film byl točený jako tří hodinový celek a museli z toho ostranit skoro celou hodinu příběhu a přetočit zbytek scén, aby to nějak zaplácli a nevypadalo to tak moc, že tam něco chybí.Kdyby byl film rovnou točený jako dvou hodinový myslím si, že by to dopadlo mnohem lépe.

na příspěvěk reagoval PKD

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Dark Tower překvapivě v tom formátu relativně fungovala. Sice měla pramálo z knihy, ale časově to nebylo tak marné...

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak jsem to skoro trefil. Chybí tam hodina. Pokud tedy byla natočena. I tak je to dost brutál rozdíl. Jak si ti kokoti z WB mohli jen myslet,že 110min.film o JL (zrovna),bude fungovat smysluplně? Z toho by nic nevykouzli ani čáryfuk! To je jak ta 87min.Dark Tower. To stejné.

na příspěvěk reagoval Nevka, dragon94, woodsman

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama