Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 2
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Jj na She Hulk a nedej bože red Hulka a red She Hulk čekám..jako v komiksech spíš sólo čápa velkém můžu ale není to můj oblíbený hrdina až Brubaker přišel s výborným nápadem...ale v mcu má nejlepší sérii prostě...

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak u capa to mám dost podobné/stejné. Animovaný či comicsový mi nikdy neimponoval,leč v těch 2 supr filmech mě teda dostal,fakt že jo. Evansova životní role. Tomu říkám pěkná ironie. Ale třeba v mém milovaném Target-X je dobrej. Já se vždycky po Incredible Hulkovi musím podívat na pár dílů toho (pro mě) supr anim.seriálu z 90tek. Tam cítím naprostou zpřízněnost. A navíc je tam Bannerova sestřenice.:) heh,bonus navíc.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

no kdybych se měl rozhodovat zda budu sledovat filmy dle zobrazení postav v animácích, tak koukám snad jen na Thora....teba jak nemám rád v animácích dušína Capa, tak v MCU je to moje nej serie...Thor je můj nej avengers odjakživa takže tam je to jasné a Iron mana obecně nemusím....Panther takovej neutrál, ale animák má dobrej...letos u nás bude vycházet Doctor Strange od Jasona Aarona, takže to je jasná koupě, škoda jen že se podle něj neodehrávají i filmy.....ale asi vím jak to myslíš, protože po SSq třeba vůbec nemám zájem číst komiksy SSq, 

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Pantera nikdy. Ten mi neskutečně leze na nervy v jinak skvělých ultimate Avengers. Myslím ty 2 animáky. A taky ten námět,postava,místo děje a ten otřesně černošský trailer s tím už brutálně otravným rapem,mě kazil náladu v kině před SW VIII. Takže nikdy,určitě,ne. To je jako ty Flashovské příběhy z Gorilla city. Z těch taky zrovna 2x nejásám,ale zkousnu to,páč jde o můj oblíbený DC svět. Ale v Marvel universe si těžce vybírám,koho a co budu sledovat/číst. Já mám Pavouka,Hulka a X men universe a s tím jsem si zatím v pohodě 25 let vystačil. Já bych šíleně bral Ghost Ridera od Netflixu. A aby to bylo propojené samoz.s geniálně nekompromisním Nebojsou.:) Jujky,to bylo bylo!

na příspěvěk reagoval Ratemus

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo. Má dějový oblouk natažený přes Ragnarok a Avengers 3, 4. Každopádně o tom už jsem se s PKD bavil, ale nechce se mu do toho.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

Mindhuntera dávám ted...třeba roztahanej mi přišel Godless, ač je to skvělý tak prostě místy natáhlé....

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus , Nevka

Tak ta roztahanost je už takovej evergreen u seriálů Netflixu, bohužel to je neduh, který má většina jejich produkce, ať je sebelepší a to za sebe musím říct, že se mi jinak opravdu většina jejich seriálů doposud líbila a to zdaleka nejen těch komiksových (ale třeba House of Cards, The Crown, Mindhunter atd). Mě osobně Punisher pohltil od šestýho dílu, pak už jsem to jel v kuse.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

jasný v pohodě...a co Civil war? možná i Panther by se ti mohl líbit, to je takový hodně rozporuplný film....jinak právě protože Hulk nemůže mít solovku, chtějí to udělat tak, že bude mít svou trilogi v rámci nějakých filmů/týmovek kde by měl třeba prostor, začalo to právě v Thor 3, tak se uvidí kde dál asi hned v A3....

na příspěvěk reagoval Nevka, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Prostě mě to přestalo bavit/zajímat a navíc známý marvelák,to taky tak ňák přestal sledovat. Což mi dost pomohlo. Navíc jsem usnul u těch slavných Strážců Galaktózy, a postavy,jako Mravenec (to raději klíšťák,když už),Wosa,dr.Podivno mě fakt vůbec nezajímají,tak proč bych to sledoval? Já,jako Hulkovec chci jediné,jeho další samostatné! filmy a těch,dík mrazivým vztahům mezi Universalem a Marvelem,se hned tak nedočkám,takže asi tak. Tek! Neurážím,nenavážím,nezájem,nesleduji. Tak je to jednoduché.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

jj, na toho také čekám...jinak doporučuji komiksy od Lemira nebo Ellise...oboje mají ohromné ovace

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

To já se trailerům na seriály vyhýbám jako koza kříži. Filmy jo, ale u něčeho, co má epizody. Meh...

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

No, on by je asi Feige dal do vlastního universa - tudíž je i skrz rating oddělil od MCU. Teď mě potěšila informace, že v rámci NHM bude za 2 měsíce (nebo jeden a půl) právě Moon Knight.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

on Punisher připomíná Punishera až od desátého dílu....ale za měsíc bude druhá Jessica a už podle traileru to vypadá náramně a to ještě letos bude DD3....

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

higuain

Vřele doporučuji. Jen ti opravdu musí sednout. Každopádně Punisher je dobrý, ale musím souhlasit s Ratemusem, že ten start je vlažný. A to i oproti ostatním Netflixárnám. Dost o tom svědčí i fakt, že jsem v půlce pátého dílu.

na příspěvěk reagoval Ratemus, higuain

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

na to jsem se těšil neskutečně a nakonec mě zklamal...u mě teda vede Daredevil a Agenti....ale letos přijde Umbrella Academy a to bude nářez a ještě má přijít od DC/Vertiga  Y poslední z mužů

na příspěvěk reagoval higuain

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

Američtí bohové jsou dost ujetí - ještě jsem je nedokoukal. Na Black Mirror jsem zvědavý, ale Legion mi sednul náramně. A ten vztah Davida se Syd. Jednoznačně ten nejlepší, který jsem v podobném formátu viděl.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

no zrovna v Moon Knighta věřím ale spíše na Netflixu...a to samé v ty dva další...to podle mě nejsou postavy do filmu k MCU....ale určitě bych je rád viděl...

na příspěvěk reagoval Nevka

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Nevka

Legion jsem neviděl zatím. V seriálech u mě zatím jednoznačně vede Punisher, u toho by člověk ani neřekl, že jde o Marvelovku. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

já to dal jen tak tak....Legion opravdu není pro každého....asi jako Američtí bohové nebo Black Mirror

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já bych rád viděl Feigeho "rudou" vizi. Moon Knighta, Bladea, Ghost Ridera... Tahle odnož by mohla být dost silná, vezmeme-li v potaz i to, že bude mít po ruce Deadpoola, Cablea a další.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

higuain

On třeba tomu "dělání filmů pro každého" (nebo seriálů) výborně dává na prdel Legion. To je seriál, kterému je ukradené, že je vysoce úzce vyprofilovaný. Když se navíc trefí zrovna do tvého vkusu, je to lahoda...

na příspěvěk reagoval Ratemus, higuain

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

hele, tak pod to bych se podepsal...souhlasím...Jeskynní troll mi tam přišel také zbytečnej....jako soulasím, i když třeba Cap 2 a Cap3 balancovali na ratingu R protože jsou tam celkem násilné scény a ted myslim násilné pro USA filmové kvoty ale i tak zabití Starkovic Buckym je celkem síla, no a to zabíjení a popravy v Pantherovi a zabíjení ve velkém v Thor 3...také pěkný....ale jasný, vím jak to myslíš

na příspěvěk reagoval Nevka

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

PKD

Takhle, já mám BvS přes všechny jeho chyby radši než Winter Soldiera. Nicméně souhlasím, že ten film je super. Avengers jsou nejrozmáchlejší a nejzábavnější, Winter Soldier je ale nejlépe napsaný a nejzajímavější co do příběhu. (Podle mě.)

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

prezil som to ale zabehlo mi ja povazujem naj MCU film asi CA 1 naprosto genialny CA 2 a 3 sa nanho vôbec nechytaju ale viem som v mensine vecsina ma opacny nazor 

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ono je to taky i o vkusu, mě třeba řada filmů MCU nebavila, protože je na nich hodně vidět, jak jsou "dělány pro každého" a když jim to funguje, tak na co to měnit. I proto jsem vkládal velký naděje do DCEU, MoS a BvS byly takový "Nolanovky od Snydera", pochmurnej tón a atmosféra, poměrně komplikovanej příběh do jistý míry zjevně načrtnutej i Nolanem a Snyderův vizuál. Bohužel se na to šlo moc hrr, pořád si myslím, že kdyby BvS bylo bez Doomsdaye a soustředilo se pouze na konflikt Batmana se Supermanem, tak by ten film byl lepší. Třeba by se ten konflikt pak nemusel řešit narychlo berličkou jménem Martha, ale bylo by to i propracovanější. A vlastně by ten film byl nejspíš i levnější, takže i těch 800-900 mega by bylo v pohodě a mohlo by se jet dál postupně.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

tak to dřevák nepřežije...tohle n prostě nezná, nedokáže pochopit....a samozřejmě i hrdygay.... no pokud jsi neviděl filmy třetí fáze, jak můžeš vědět, že by se ti nelíbily?

na příspěvěk reagoval woodsman, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

higuain

Já viděl jen první 2 fáze MCU a absolutní vrchol je ten gentiálně geniální Zimní Voják. To je film,při kterém mi tenkrát spadla čelist a řekl jsem si,že na toto nemá ani BvS a to BvS,jako primárně DC fan,mám jako dost osobní film.

na příspěvěk reagoval Ratemus, higuain

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

no ono je něco jiného origin hrdiny který se tak narodil jako j třeba Thor a někoho kdo se jím stane jako třeba Strange nebo Iron man což jsou velmi podobné originy akorát mně sedl více ten Strangův...jsem zvědavej kolik originů uvidíme v DCEU, zatím jeden...s tou Wonder Woman to ani nebyl Origin....al jasně ono u originů typu Iron man, Strange nebo Ant man nejde vymyslet nějaký velkolepý originální origin když je jasně daný z komiksů...origin Batmana už neuvidíme, tak snad se dočkáme třeba Cyborga nebo Shazama či Green Lanterna....Flash bohužel bude mít první film hned Flashpoint, ale vím jak to myslíš

na příspěvěk reagoval higuain

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mě nejde ani tak o vizuál, jako spíš o příběh a atmosféru těch filmů, kde je ta Feigeho šablona strašně znát. Ne vždy samozřejmě, třeba ten Winter Soldier měl zajímavou a poměrně originální zápletku, ale tak to je taky z těch téměř dvaceti filmů ten skoro nejlepší (pro mě druhej nejlepší po prvních Avengers). Největší problém mám asi s originama, který sice finančně nepropadají a hodnocení je obvykle taky solidní, ale mě přijdou dost na jedno brdo, takový čistě představovací a skoro bych řekl až zbytečný filmy. Loni byl výjimkou Spiderman, kterej mi sednul docela dost nad očekávání, ale třeba Black Panther to zase vrátil zpátky do zajetejch kolejí.

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama