Liga spravedlnosti

• USA Justice League (více)
USA, 2017, 120 min

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

koncem srpna? no to nevim, ale kup si ho přes megaknihy.cz tam je 30% skoro na všechno, já kupuju je tam.....ale podle mě bude, já mám když tak dva tak kdyby to nevyšlo ti ho prodám :-D

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Na redditu je docela zajímavá diskuze o tom, že na tom, hologramu by mohl byt superman vyobrazený po výbuchu atomové bomby v BvS a proto ty nohy vypadají tak hubeně.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Přesně ...škoda že toho u nás od nich moc nevyšlo teď vyšel Spiderman od waida ale kresba je delotto a taky pěkné....jsi na comicsdb?

na příspěvěk reagoval Nevka

dragon94

Jo. Tos napsal přesně. No,každopádně,pokud je to opravdu ona,je jí o 18000 let(a něco) víc,jak Kalovi a ještě notabene,nejsou přímí příbuzní. Já bych radši,aby byla sestřenka,než velmi,velmi,vzdálená příbuzná:) Ale,jak vím(e),ten MofS prequel je(má být)oficiální. Tak,když už jednou existuje,měli by se dle něj,hoši z DCEU řídit. P.s.asi největší nářez(pro mě),nastal v okamžiku,kdy jsem díky tomu comicsu zjistil,kdo byl v onom otevřeném podu v oné kryptonské průzkumné lodi,ze které vznikla(dle mého,velmi originální nápad),taková jako pevnost osamění:) Tak,Kara vyšla ven do sněhu(poté,co bojovala s šíleným vrahem) a......? Co bych zato dal,pokud bych se dověděl,co bylo dál.

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

To máš pravdu. Ona teoreticky se tu může objevit jak WW v BvS. Pomůže zachránit situaci a Clark ji poprvé potká.. V MoS 2 by se teprve mohl řešit její příběh a taky bychom ji tam poprvé viděli jako Karu a né jako Supergirl atd...

dragon94

Jo,ten mám už dávno. I když ten její new origin je dost odvážný. Přesto(se přiznám)svým způsobem,fascinující. Ale s ní se teoreticky počítalo až do MofS 2. Tohle je moc brzy:) Tedy,ne,že bych si stěžoval:-) Ale byl bych klidnější,pokud bych měl oficiální vyjádření. A nemusel vyvozovat teorii z holých,ženských nožek na hologramu:)

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

To, že Kara existuje v DCEU se ví už od doprovodného komiksu co vyšel k MoS... A ona zrovna Supermanova smrt a uctění jeho památky by mohlo nastartovat její kariéru superhrdinky.

Nevka

To je bez debat! a vyšlo to u nás již 3x. To taky něco značí. Poslouchal jsem to na sluchátkách,jak tady kdosi doporučoval a fakt tam jsou 2 zadunění. No,ono je to i vidět na té skleničce. Mě pořád hlava nebere,že by už v JL byla Kara made in Snyderverse. (Víš,co by to pro mě znamenalo). Ale ten hologram tomu fakt nasvědčuje. Kdo jiný by tomu odpovídal? Nikdo mě zatím nenapadá. Nevím,co mám dělat:) Mám ji čekat,nemám ji čekat?heh.

na příspěvěk reagoval dragon94

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Jasně, že pamatuji. Jinak Hush je naprosto skvělý komiks + kresba je snad to nejlepší, co jsem kdy viděl :)

na příspěvěk reagoval PKD, Ratemus

Ištván87

No,vzhledem k mým preferencím,bral bych mnohem víc raději S-famílii. Krom Batmana,mě ostatní členové moc nezajímají a většinu času jsou i dost otravní. Samozřejmě,s vyjímkou Alfreda! Rozrušují totiž jeho kuntury legendy a samotáře. Hezky mu to řekla Catwoman v geniálních comicsu,Ticho. ,,Víš,na samotáře,máš kolem sebe,až moc pomocníků´´. A má pravdu.

Nevka

To jsem rád,že víš,že je Kara blondýnka. Já vím,že to víš,ale napsat jsem to musel.) Pamatuješ,jak jsem ti vysvětloval,proč je ta její tv verze takový shit?:-)

na příspěvěk reagoval Nevka

Ištván87 (hodnocení, recenze)

No nic. Tak nějaká lepší zpráva. Sice rovněž ne úplně ověřená, ale tentokrát alespoň s citací a s ohledem na blížící se filmy i docela pravděpodobná. Geoff Jones prý prohlásil, že by v rámci DCEU chtěli udělat celou Bat-family. Vzhledem k tomu, že filmy Batman, Nightwing a Batgirl už mají režiséra a kromě Nightwinga už se i ví, kdy zhruba by se mělo začít točit, tak to nezní až tak nepravděpodobně. Bylo by to super a taky krok kupředu. Filmový vesmír uvnitř filmového vesmíru. Jen si říkám, jestli už to není trochu velké sousto.

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ištván87

Nevím. Já mám u MoS i BvS 5*, ale že bych z kterýhokoliv traileru na Justice League byl odvařenej se říct nedá. Ale možná je dobře, že nebudu čekat zázraky.

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera