Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

petr.k09

to je jediná parodie u který jsem se zasmál za poslední pár let pokud nepočítám Scary Movie 3 většinou je to blbost není žádný zázrak ale když to vezmu ostatní parodie tak tahle je lepší průměr ()

Flagrin

Pletete si žánry a proto tady mají někteří nutkání to srovnávat třeba s Forrestem a podobně. Je to ale zařazeno do žánru komedie-parodie, proto hodnotím tak, jak hodnotím. Popravdě, s tímhle už mě doopravdy serete, jak žádná komedie tady není dobře ohodnocena jen kvůli tomu, že je to komedie. Film by měl nejspíš podle vás mít minimálně dvě hodiny, alespoň dva mrtvé, něco psychologického do sebe a hrát tam buďto Hanks, DiCaprio a podobně. Je to fajn, člověk se u toho zasměje a když se někdo učí na antiku, měl by se na to mrknout, protože si to hravě zapamatuje díky této dobré komedii. ()

PanSoudce odpad!

Když jsem zahlédl tuhle zrůdnost v TV, původně jsem si myslel, že dávají onen dobrý originální film, tak jsem se pěkně uvelebil na gauči a po minutě přišlo první: ehm... COŽE? toto se mi prohánělo hlavou až do závěrečných titulků, kdy jsem si na informačním panelu v tv přečetl, že to měla být parodie. ()

jeany23

Aaaaaaahhh co to ksakru...??!! Po prvních pěti minutách jsem měla chuť to zabalit ale síla vůle mě donutila tuto lahůdku dokoukat. Tu se prvotní šok změnil v zděšení a touhu ono DVD vyhodit z okna.Leč kupodivu jsem se během projekce 2x zasmála (lépe řečeno uchechtla), a tak mě zvláštní popud přiměl shlédnout toto celé znovu.Voilá! Na druhý pokus to už nebylo tak zlé, u Britney Spears a orákula jsem se dokonce bavila,takže dvě hvězdy dávám. Ale ani o špetičku víc. ()

Stinger78

Inu, milník světové kinematografie to není, ale na silvestrovskou noc, kdy se už jen sedí a vegetí, to špatné také není. Pár dobrých fórů, Karma Elektrika, tomuhle prostě odpad dát nemůžu. Ale podruhé si to asi nepustím. ()

RomanBond007

Super film, určite najlepšia paródia. Má šmrnc, super paródie, väčšinu paródií som uhádol. Sean Maguire mi je sympatický, Carmen Electra je sexica a to mužstvo s tri...nástimi vojakmi je super vtipné. Najzábavnejšie scénky u mňa jednoznačne vyhráva stretnutie s čierným poslom, stretnutie s Paris Hilton a samozrejme záverečná bitka spolu so spomalenými zábermi. No proste super :D. 80%! ()

Harris777

Co to jako mělo být ? To byl film ? Rád používám slovo bečkový film ale tady bych ten bečkový film urazil. Spíš film typu C-nepřinese žádné ovoce. Za tenhle film dávám 1 a mužská polovina ví za co. Celkově jsem ale zhnusen co dnes dokážou natočit. A ještě vzkaz pro Jasona Friedberg už prosím netočte komedie. Jasná Malina !!! ()

Majrek

No jo lidi, byla to totální ptákovina...ale mám za to, že tenhle filmeček si asi nekladl za cíl získat oscara a řešit existenciální filozofická schizmata... (jeho předloha ostatně také ne). Já osobně jsem hned zpočátku vypnul a docela dobře se bavil (až na ty ulítlé a kýčovité scény z amerických soutěží).... Trochu toho fekálního humoru snad občas neuškodí ani uhlazeným estétům.... ()

Larikazka

Jako celek je to prostě totální kravina, ale jsou tam scény kterým jsem se zasmála. A za tu poslední pronesenou větu hvězdička navíc :))) ()

blatouchm

Po půlnoci na silvestra, kdy máte něco upito, je to fakt dobrý. Nic nedává smysl a tak to má být. Má to hodně silnej homo nádech, ale ženský si u toho zřejmě přijdou na svý. ()

Tarlom

Na tenhle výtvor jsme se dívali na základní škole a pamatuji si, že už tehdy mi to přišlo dost trapné. Schválně jsem se na kousek pro osvěžení podíval znovu a pořád to je hrůza. Chápu, že se to snaží odkazovat na různé firmy nebo třeba videohry, ale tyhle „náhodné" odkazy mi nepřipadají vtipné. Pro udělení hodnocení bych se na to asi na celé musel podívat znovu (zřejmě by to byl odpad! nebo jedna hvězdička), ale takový masochista nejsem. Ale sto lidí, sto chutí. ()

Little_Sawy

300 jsem viděla, ale to byla dlouha doba, kdy jsem jako prcek na to koukala. Paródia je ale celkom ujetá, i když Leonidas je celkem blb. Ale nedám tomu odpad, to bych lhala samú sebe. ()

kuba.luk

TAk tohle je fakt oddychovka, opravdu jenom koukat, nepřemýšlet a smát se. Například, mimo jiné, scéna, kdy Sparťané jdou do boje a zpívají si I will survive, to prostě nemá chybu... ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)