Reklama

Reklama

Nová filmová verze slavného King Konga v sobě mísí prvky zábavy, napětí a dobrodružství. Letadlo spadne do neobydlené oblasti Amazonie a ti, co pád přežili, se musí spojit, aby čelili útokům domorodých kmenů. Ale na ostrově nejsou kmeny to jediné, co je bude ohrožovat. Tropický prales totiž hostí také obří pavouky, smrtelně nebezpečné štíry a především pořádně naštvaného a krvelačného King Konga. Jak z ostrova zmizet? Dá se každému důvěřovat? Boj o život začíná! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

Lilloos 

všechny recenze uživatele

Něco tak (ve všech směrech) příšerného jsme neviděla už dlouho, nutno však dodat, že jsem na to zírala s otevřenou pusou a celou dobu se skvěle bavila. Rozhodně ne proto, že by to byla dobrá parodie, smála jsem se, protože jinak bych to asi nezvládla. Přímo ukázkovým příkladem děsu je scénář, který je plný debilních opakovaných frází, klišé a především slova "kokpit" (Náhodou, nepočítali jste někdo, kolikrát ve filmu zaznělo?). Přiznávám se, že až tady jsem to slovo slyšela poprvé (a mám ho dost na zbytek života). Když ale jedna z hlavních postav nevěděla, co je to choroš, uklidnila jsem se, že jsou i blbější než já. A co mě ještě dostalo, byl závěr titulek, jo občas se vyplácí je číst..."No giant apes or dragons were hurt during the production of this screenplay. Maybe some giant scorpions got mad, but that´s about it...Why are you still reading this? Go back to the video store and rent another Asylum film. You know you want to." ()

MickeyStuma odpad!

všechny recenze uživatele

Mockbuster na snímek „King Kong“ (2005) od Petera Jacksona, do kterého se vmísil motiv povídky „Ztracený svět ´ literárního autora sira Arthura Conana Doyla, rovněž mnohokrát filmově zpracované, a rozpoznat lze i motiv televizního seriálového megahitu „Ztraceni“ (2004). Asylum a jejich céčkový filmový svět. Už úvod stojí zato. Letadlo vletí do džungle a mohutně exploduje. Vidíme trosky rozpůleného letadla, v nichž jsou jen otřesení cestující bez sebemenšího škrábance, jako by seděli v autobuse, který narazil do semaforu. Následně se dozvídáme, že narazili do skály a že první polovina letadla je několik desítek kilometrů daleko. A tak se tam vydají. Dobrodružství začíná a divák již má představu, jak to celé bude vypadat. Cestou je napadají obří CGI monstra, která se v záběru objeví tak krátce, že stačí mrknout a zůstanou nepovšimnuta. Pozor na toho Konga. Jeden by nevěřil, že je to celé o něm. Dokonce jsou také přepadeni domorodou skupinou, která vypadá jako středoškoláci, kteří zrovna mají karneval. Jedna domorodkyně dokonce umí kung-fu nebo co. Jedna nelogická věc za druhou, plus naprosto stupidní dialogy. Popis filmu končí informační větou, že začíná boj o život. To je pravda. O život diváka. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Arthur Conan Doyle se musel doslova obracet v hrobě, když se společnost Asylum rozhodla zareagovat na King Konga Petera Jacksona, natočením dalšího brakového kousku, který se snad nedá označit ani za „céčkovou“ záležitost. Leigh Scott rozhodně nepatří mezi uznávané režiséry a většina jeho filmů skončila v „odpadních stokách“. A ani tentokrát tomu nebylo jinak. Předem chci všechny varovat, že od tohoto filmu opravdu nic dobrého nečekejte, jinak budete velmi zklamáni! Jistě však existují i takoví nadšenci (milovníci braků) jako já, kteří si prostě podobnou zábavu nemůžou nechat ujít. Hledat největší slabinu filmu je vážně hrozně těžké, protože zkritizovat se dá skoro všechno. Od slabých hereckých výkonů (přestože se zde objevilo několik známějších tváří: Boxleitner, Amanda Ward, Rhett Giles, Steve Railsback), nezajímavých postav což byl velký problém, protože většina děje se točí převážně kolem chození lidí po ostrově, přes špatná digitální monstra až po trapně namaskované domorodce. 20% ()

t.mon 

všechny recenze uživatele

Takže... King of the Lost World je narozdíl od jiných Asylumovek, Syfy apod. dobrý film. Ano, je levný, ano, je amatérský, ano, je to špatné, ale teď tohle všechno hoďte za hlavu a soustřeďte se jenom na zábavu. U mě to funguje(Fungovalo to i u 100 milllion BC), a u vás? A teď já: Já mám studio TAHE rád a nikdo to nezmění(lepší dílka Mega Shark vs. Giant Octopus, 100 Million BC). A na KotLW jsem se těšil opravdu hodně, a už už jsem k tomu chtěl začít dělat titulky, ale pak jsem na zadní stránce DVD od ŘV MS vs. Crocosaurus uviděl, že za měsíc to vyjde, a tak nelituju, že jsem to kilo vyhodil. KotLW je Asylum, a nic se na tom nezmění. Byla škoda toho, že opice se zde objevila jen na minutu, ale jinak štíři, pavouci, masožravý rostliny i domorodci atd. ušli. Hlavně domorodci byly svině(ten rituál jsem si málem spletl se znásilněním(asi proto je to NC-17(u nás))). Ale kreatury byly jinak vynikající a já se dobře bavil. Jen mě trošku mrzí, že Kong nebyl líp udělanej. Ale co se dá od Asylumu čekat, no. 85%. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Uf, to byl zase výkvět. O trochu starší Asylumovka, ovšem typicky děsuplná. Příběh jako takový měl těžce průměrný, až podprůměrný základ. Dobře, ostrov, kde ztroskotávají letadla, dejme tomu. Z hrdinů obecně bych našel jen pár výraznějších charakterů, jako byl třeba drsný agent, či pohledná barmanka, na kterou se dobře koukalo. Zbytek splýval a ztrácel se, či šel ruku v ruce s hloupým zbytkem (jako ženská, která nedá foťák z ruky). Byl jsem zvědav zejména na „domorodce“, kteří jsou zde v komentářích chváleni, ale nakonec musím říct, že lacině pomalovaní lidé neexotického vzhledu stáli docela dost za prd. Docela dobrý nápad byl krmení draků za účelem udržení si opičáka „od těla“. Nic nebylo i přesto pořádně vysvětleno, vše se prostě dělo, většinu času byli všichni schopni akorát blbě civět a z toho nejhlavnějšího, tedy třeba souboje obřího opičáka s draky, bylo ukázáno naprosté minimum, navíc v hnusném, CGI zpracování. Celkově vzato na filmu není nic opravdu dobrého, vtipného, ani zábavného. Navzdory tomu nemohu říct, že by se jednalo od tohoto studia o to nejhorší. Jen dost hrozné, abych se o procento vyhnul odpadu. 15% ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama