cernymotyl

Dojemné a smutné i přes to, že jsem wrestlingu na chuť nikdy nepřišel. Pro mě je to amatérské divadlo s hromadou upocených svalů. I přes to jsem Rama chápal a cítil s ním. Srovnání s Rockym není na místě. Lahůdkou byla hudba, která mě vrátila zpátky na střední školu. ()

Jordi9

Viděl jsem Milk, viděl jsem Wrestlera a není mi moc zřejmé proč Rourke oscara nedostal, přál bych ho i Marise, i když ta měla v Penelope větší soupeřku... ()

josmart

Stárnoucí wrestler má zničené zdraví, žije sám v přívěsu, nemá žádnou budoucnost a přesto si nestěžuje a dál se protlouká životem. Název filmu zjevně není odvozen od jeho profese, termín "wrestler" bych chápal spíše jako charakterovou vlastnost. Myslel jsem si, že Aronofski už má vrchol kariéry dávno za sebou (v podobě Requiem for a Dream). Chyba lávky - tohle je lepší. A s Requiem má Wrestler společné to, že při sledování se člověk necítí nejlépe, trpěl jsem a bojoval spolu s Randym celý film, v extatickém finále mi až běhal mráz po zádech. Mickey Rourke na tuhle roli čekal celý život, zahrál to dokonale - způsob pohybu, bolesti, šišlavá mluva přes vymlácené zuby, ale i vnitřní síla a smíření se s osudem. Film je navíc dělán tak trochu dokumentárním stylem, který pomůže vcítit do postavy. Klidně bych dal i víc bodů, kdyby to šlo. ()

Monini

Úžasně jednoduché, bez dlouhých a zbytečných zvratů. Mickey Rourke je v roli naprosto dokonalý. Tak přesvědčivý až to diváka zabolí u srdíčka. "sportovní filmy" nemusím, ale toto je bomba! ()

garten

Príbeh o pomaly vyhasínajúcej hviezde wrestlerského neba. Kto iný by sa hodil do tejto úlohy viac ako Rourke ? Presvedčivý herecký výkon si zaslúži 5 hviezd, nepotrebujete jazdy, statívy...Film má svoje čaro, Aronofsky nesklamal opäť. ()

RoyBatty444

A je to tu Rourke opäť exceluje a vytvára postavu, s ktorou žijete a trpíte. Od Angel Heart cez Sin City k Wrestlerovi sa dostal jeden z drsných hercov Hollywoodu so srdcom až k charakternej role. Tá je mu písaná na telo a Rourke sa v nej pohybuje ako v druhej koži. Napriek svojmu skoro dokumentárnemu spracovaniu má dej a spád, ktorý vás nepustí. ()

wetrix

Tak nevím, ale tohle mě nechytlo. Plytký příběh, očekávaný průběh i závěr, celkově hodně suché. Mickey Rourke jako vždy stylový, ale zbytek nic moc. A to mám wrestling docela rád. ()

Treble

Mickey Rourke exceluje ... a jinak je to opravdový film, který když nemá být hezký, prostě hezký není. Skvělý soundtrack. ()

kacudzde

Po Fontáně natočil režisér Aronofsky další silný příběh. Stárnoucí wrestler, samota, bolest, zavržení znovu nalezenou dcerou a Mickey Rourke ve své nejlepší roli. Krvavé scény ze zápasu s Necrem mě i jako diváka "fyzicky" bolely. ()

Flopps

Tak konečně...konečně jsme se dočkali. Dva roky po uvedení do kin vychází Wrestler na DVD. jen další to důkaz toho, filmy z nezávislé produkce se k nám dostávají všelijakými a velmi zarostlými cestami. Plastické operace udělali z Rourkeho herce bez mimiky a chtělo by se říci, že jsou mu navždy souzeny role přitroublé a klišovité - jako v Iron Man 2, ale v případě Wrestlera jsem se přistihnul, že v obýváku řičím radostí a kdyby měl na hlavě klobouk, smekal bych celé dvě hodiny. Velmi temný, lidský, krásný, vtipný i smutný - takový je Wrestler. ()

montel

Wrestlingová hvězda Randy (Mickey Rourke) pomalu ukončuje svou zápasnickou kariéru obvzlášť po svém prvním infarktu. Proto se rozhodne opět se sblížit se svou dcerou, která o něj nejeví zájem a také se striptérkou Cassidy (Marisa Tomei). Jeho chuť vrátit se do ringu je ale obrovská... Rourke v těle svalovce předvedl nejen dobrý výkon, ale i mile překvapil ve filmu, který si na nic nehraje. Velké překvapení. 65% ()

Petro

Slušný film. Řekl bych "komorní drama". Sonda do života rváče s vlastním životem. Pere se, protože co jinyho by v tom zas.... pitomym světě dělal? Příliš slušnej chlap. Proč ne? Všechno to tak rychle běží a všechno to je takovy pohodovy až tomu chybí ta správná hloubka. Mickeymu to sluší. ()

Latec

Aronofsky komerčne? Ojoj, čo toto...toto :D. Veľmi krásny a strašne smutný film, ale aj tak to pokladám za čiastočné mrhanie talentu režiséra. U mňa zaseknuté medzi 4 a 5. Film stojí aj padá s tým, aké sú vaše sympatie k hlavnému hrdinovi. Očakávajte, že budú veľké, ale podobnosť s predošlými dielami režiséra ani nehľadajte. ()

MUNRO

Nemusím Aronofského filmy,nemusím Mickeyho Rourkea a už vůbec nerozumím tomu,koho může bavit trapná a předem domluvená "šou",nazývaná Wrestling.Tenhle film ale boří všechny mé zásady-tedy skoro všechny,protože tuhle divnou zábavu budu i nadále považovat za prvotřídní trapárnu.Tohle Aronofského výtečné drama je ale především o lidskosti a o tom,jak člověk věnující svůj život kariéře Wrestlera(či kterémukoliv jinému zájmu)najednou zjistí,že vlastně nic jiného nemá.Dcera se od něho díky opakovaným výstřelkům odvrací,striptérka,ke které cítí víc než jen přátelství jeho city neopětuje a navíc přichází vážné zdravotní problémy,v podobě nemocného srdce.Po všech nezdarech o zapojení se do normálního života se Randy Robinson,zatrpklý vůči okolnímu světu vrací s vážně nemocným srdcem zpět do arény..Rourke mi nikdy nepřišel příliš zajímavý,ale tohle zahrál excelentně a ze všech světových herců,si nedovedu představit,že by roli stárnoucího Wrestlera někdo mohl zahrát líp.A Aronofsky?Má divné filmy,ale za tohle dílko před ním smekám klobouk. ()

james11

Celkem slušný film, ale když jsem se chtěl podívat na film Wrestler, určitě jsem nechtěl koukat na člověka, který se mění v trosku a topí se v životě (na takové věci nejsou potřeba filmy :-( Jednoduše, tředa je to pěkný flm, který ale určitě není určem pro mě. ()

AdamV.

Krásný film, ke konci plný emocí. Pro každého fanouška Wrestlingu "must see". Když si představim, že místo Mickey Rourke, měl hlavní roli obsadit Nicolas Cage nebo Silevester Stelon, dělá se mi poněkud zlo a už vůbec si nedokážu představit Nicolase Cage jak skáče s Necro Butcherem do ostnatýho drátu. Naopak pro Mickey Rourke byl tento film znovuzrozením! Role byla fakt zahraná 100%ně a od srdce. Film je podle mě prokaždého, komu se neudělá špatně při zápasu s Necro Btucherem, ale jak už jsem řekl, žádný fanoušek wrestlingu si tento film nemůže nechat ujít. Kamarád, pro kterého je wrestling druhý život, se u konce rozbrečel a to není žádnej usmrkánek... ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis