Režie:
Franek ChmielKamera:
Josef HanušHudba:
Štěpán KoníčekHrají:
Michal Dočolomanský, Ivan Mistrík, Vladimír Durdík ml., Julie Jurištová, Miluše Šplechtová, Andrej Hryc, Rudolf Jelínek, Ctibor Filčík, Géza Galán Vavrecký, Anton Mrvečka, Vladimír Obšil (více)Obsahy(1)
Televízny film o pátraní po ukradnutých historických zbraniach. (oficiální text distributora)
Hrají
Michal Dočolomanský
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV film)
Na skle maľované (1980) (TV film)
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Ivan Mistrík
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV film)
Medená veža (1970)
Vladimír Durdík ml.
Československo
Nejlepší filmy:
Na skle maľované (1980) (TV film)
Červené víno (1976) (TV film)
Mesiac na dedine (1981) (divadelní záznam)
Julie Jurištová
Československo
Nejlepší filmy:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Princ a Večernice (1978)
Arabesky (1987) (TV film)
Miluše Šplechtová
Československo
Nejlepší filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (divadelní záznam)
Andrej Hryc
Československo
Nejlepší filmy:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Rudolf Jelínek
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Ctibor Filčík
Československo
Nejlepší filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV film)
Pštrosí večierok (1969) (TV film)
Jánošík I., II. (1963)
Géza Galán Vavrecký
Maďarské království
Nejlepší filmy:
Sup (1982)
Tam za lesem (1962)
Prekliaty služobník lásky (2000) (TV film)
Anton Mrvečka
Československo
Nejlepší filmy:
Na skle maľované (1980) (TV film)
Ženský zákon (1967) (TV film)
Koniec a začiatok (1968) (TV film)
Vladimír Obšil
Československo
Nejlepší filmy:
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Chrobák v hlave (2014) (divadelní záznam)
Zuzanka Hraškovie (1991) (TV film)
Michal Slivka
Československo
Nejlepší filmy:
Naši synovia (1975) (seriál)
Živý bič (1966) (TV film)
Džarkovia (1973) (TV film)
Viktor Blaho
Československo
Nejlepší filmy:
Červené víno (1976) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Hernani (1967) (TV film)
Július Vašek
Československo
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Medená veža (1970)
Balada o sedmi oběšených (1968) (TV film)
Dalimil Klapka
Československo
Nejlepší filmy:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dívka na koštěti (1971)
Saturnin (1994)
Karolina Slunéčková
Československo
Nejlepší filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Lucerna (1967) (TV film)
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)
Hana Gregorová
Československo
Nejlepší filmy:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Vianočné oblátky (1977) (TV film)
Eva Svobodová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Páni kluci (1975)
Imrich Fazekas
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Keby som mal pušku (1971)
Keby som mal dievča (1976)
Pražská terčovnica (1982) (TV film)
Norina Bobrovská
Československo
Nejlepší filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV film)
Vianoce Adama Boronču (1988) (TV film)
Variácie slávy (1991) (TV film)