Diskuze

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

tak přesné datum vydání neni 5.4 2010 ,ale až koncem dubna 30.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

nevi někdo kdy to ma vyjít na dvd v češtině? v červenci 2009 premiera a je březen 2010 a stále nic nepíšou o vydání fimu :-(

st.ranger (hodnocení, recenze)

Mark Neveldine a Bryan Taylor mají v plánu třetí Crank. Prý si na něj ale ještě počkáme, protože před tím se chtějí věnovat jiným projektům, pravděpodobně však bude Jason Statham řádit ve 3D. Zasraný 3D, opět.

vBaker

vBaker (hodnocení, recenze)

tak to byl nářez, sice to bylo tupé, ale velmi efektní, nekorektní.. mělo to být absolutně explicitní, žádná cenzura i když byla opravdu skromná :)

Pickun

Pickun (hodnocení, recenze)

Jak jeste? Proc bych to jako psal do posty? Ja chci aby to videli vsichni. Nerikej mi co mam delat!

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Gertrudo: Disaster je jednoznačně za odpad. Což vlastně všechny rádoby komické filmy těch dvou kreténů, co mají tyhle sračky na svědomí.

Gertrudo (hodnocení, recenze)

konray: vytiahol som to iba preto lebo ty si zacal hodnotit ludi ktorym sa tento film paci, tak som si ohodnotil aj ja teba. A v klude mozes vytiahnut akekolvek moje hodnotenie, aspon si za nimi stojim nie ako ty.
Tony.cs. mne je to jasne, konrayovi nie.

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Gertrudo: To bych zase nechal být. Každý má na filmy jiný vkus. To mě by většina linčovala, když vidí moje hodnocení

konray (hodnocení, recenze)

Ten film som videl asi pred 1 a pol rokom a pred rokom som ho ohodnotil. Ludia sa menia. hned to upravim!!! Je nacase ustupit lebo keby som ja mal vytiahnut tvoje hodnotenia bola by to pohroma:)

Gertrudo (hodnocení, recenze)

konray: Clovek ktory povazuje disaster movie za film ktory si zasluzi 2 hviezdicky, nemoze o sebe hovorit ze nenavidi stupidne filmy.

Kuff0r

Kuff0r (hodnocení, recenze)

o hodne slabsie ako jednicka .... preplacana blbost ktora neprinasa nic nove .... jedine + je ze som sa nenudil ... **

konray (hodnocení, recenze)

Nikdy som nepovedal ze filmom rozumiem:) Len sa mozem pochvalit ze nepatrim k tym ktory vysvetia (s prepacenim) sracku ako keby to bol neskutocny "narez". Taketo stupidne filmy proste nenavydim. Davam prednost filmom ktore za nieco stoja. Mark a Brian su velmi vystredny a ako to tu uz bolo napisane, natocia jeden film ktory za nieco staji aby mohli tocit taketo......ako to len nazvat?:D

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

konray: Ano, děkujeme za osvícení, ty sám filmům určitě rozumíš nejlíp ze všech. Nikdo z nás patent na moudrost nemá a osobně bych tohle neřekl - máš jiný názor, já C2 považuju za nejlepší videohru na filmovém plátně a jestli Ti to nedošlo, duo Neveldine/Taylor se přesně o takovouhle videohru snaží. Godmode, giveammo, potoky krve a všechno ostatní spolu se stupidní příběhem... prostě je to typická hra, kterou někdo udělal na filmový plátno. Takže bych závěrem mohl říct, že filmům nerozumíš ani ty. Ale neřeknu to.
Aha, už jsem to vlastně řekl :D

Guilemot

Guilemot (hodnocení, recenze)

rozhodně se musím přidat k webbovi,jelikož sem se po jedničce na tenhle film těšil a chtěl sem se u něj bavit stejně jako u jedničky,proto sem vypnul mozek a díval,..jasně není to žádné umění ale taky to není ztráta času,..pro mě abysolutní nářez takže...HOWGH..

konray (hodnocení, recenze)

Gertrudo: Zalezi hlavne od vkusu, ale prosim ta ako moze niekto povedat ze je toto nejaky skvely film ak filmom rozumie a vie rozlisit medzi dokonalim kuskom a totalnym odpadom? Ten co filmom rozumie, vie aspon povedat ci ide o umenie, pochopitelne som v tomto nic take nenasiel. Ak mas peniaze neznamena to ze natocis nejaky oscarovy velkofilm, nanajvys pobavis vysoke percento stupidnej populacie americky.

Gertrudo (hodnocení, recenze)

konray: "to su ty co filmom rozhodne nerozumeju!"
Tak daj preco filmom nerozumieme, alebo este lepsie co znamena nerozumiet filmom?
A o gramatike si uz pocul?

konray (hodnocení, recenze)

Webb: Ako sa prosim ta da na tento film pozerat z ineho hladiska? U 1. Cranka to mozno este ako tak slo ale u tohto odpadu to nehrozi a tiez pri Gamerovi. Lutujem ze som sa na teto 2 filmi vobec kukal. Absolutna strata času! Mozno ma niekto iny nazor, ale to su ty co filmom rozhodne nerozumeju!

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Rayman: Nevim jestli to myslíš pozitivně ale pokud negativně, tak s tebou nemůžu souhlasit. Je to nářez a obrovská nadsázka a hlavně je to dost zábavné. Nauč se taky koukat na některé filmy jiným pohledem, budeš pestřejší a možná i zralejší.

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

dolin1: Přečti si komentář Shadwella... Není lepšího komentáře na ČSFD než jeho.
Crank je ujetej a dělá si pr.el sám ze sebe a z vostatních nesmyslů. Kdo to tak pobere, bude si užívat usekaný lokty, uřezaný bradavky, sex na závodišti stejně jako naprosto nesmyslný scénář. :) O tom C2 je. O ničom.

dolin1

dolin1 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Já jsem dvojku Cranku ještě neviděl, takže hodnotím jen podle jedničky a toho, že tenhle díl tu má ještě míň procent. I když ve světle posledních měsíců zdejší diskrepance mezi obecným míněním a mým osobním, bych se na to možná měl podívat a až potom kdyžtak zopakovat to, co jsem napsal o koment níž ;-)

st.ranger (hodnocení, recenze)

2dolin1: Jenže tohle je úchylárna a patří k tomu spousta stupidit jako prostřelený silikonový kozy. Každopádně jsem se válel v mnoha situacích smíchy a pociťoval jsem minimum totální ubohosti a trapnosti jako u TF. Jen Venus a třetí brácha byli trochu navíc.

Blonďaté posily

Blonďaté posily