V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

Stinger78

Jude Law byl perfektní, Forest prazvláštní. Téma výborné, zpracování fajn, konec šílený... Kurňa, takhle se vymáhá... ()

Fhilipo

Ak sa niekedy povie, ze za vela penazi aj hlupost moze vyzerat dobre, tak v tomto pripade to urcite nebude ani tak. Film toho ponuka velmi malo. Tie investovane peniaze tam vidno ale mne to nestacilo. Velke mnozstvo banalit a absurdít v deji. Nedostacujuco a nepresvedcivo vykreslený svet blizkej buducnsoti.Na oko dobre ale po chvilocke som si trhal vlasy. Skoda, ze to nevyslo uz len kvoli tomu obsadeniu. ()

shinlove

Zajímavý film, to beze sporu. Bohužel si i myslím, že to takhle bude v budoucnu fungovat, i když doufám, že ne v blízké budoucnosti, které bychom se my dožili. Možná naše děti nebo vnoučata... Silná dvojka Jude a Forest, která se dobře doplňovala a tak k výbornému scénáři přispěla velkým dílem. Určitě film, na který někdy kouknu znovu, což se o moc filmech z poslední "pětiletky" říct nedá. 4* ()

ewus

Sci-fi je zaner, ktory ma malokedy oslovi a tomuto filmu sa to teda nepodarilo. Napad sa mi pozdaval (zan som dala prvu hviezdicku) kedze podobne diela z buducnosti velmi nepoznam, ale to je tak asi vsetko. Nesympaticki herci, absolutne nepochopitelna obrovska laska cerstvo rozvedeneho chlapa k inej zene a prehnane vela krvi, ktora sa prelievala v kazdom tretom zabere (najma prebijanie sa k ruzovym dveram bolo priam nekonecne). Druha hviezdicka je za mozno trochu prekvapivy zaver, ale niektorym dojde skor, ze iste veci sa vo filme proste nespominaju len tak. ()

zekon

Prvních 30 minut paráda. Rozjezd a bác. Pak začne nuda a nesmysly bez logiky. Postavy přestávají používat hlavu a jen se plácají k otřesnému trapnému finále. Počáteční nádech Minority Report a Total Recoll je velmi rychle rozcupovaný a bohužel opět tomu uškodila délka. To asi nejvíc. Law i Whitaker skvělí, ale jinak mrtvo. Krvavé scény které zpočátky zaujaly už pak vyznívali trapně, a řezání u CML..... 3- ()

Sorna

Repo Mena byl označila jedním slovem - překvapení. Dívala jsem se na něj s předsudky a ze začátku jsem se opravdu trochu nudila, ale časem jsem se do příběhu opravdu "zažrala". Perfektní téma s nádechem sci-fi, spoustu zvratů a akčních scén. Nedá mi to a ohodnocuji tento film 4 hvězdičkami. ()

pavont

Par skvelych scen, kvalitny herecky material a paradny soundtrack. Aj to niekedy staci a aj prekombinovany zaver sa da prehltnut. ()

P@\/EL

Vydařený science fiction thriller se spoustou akčních scén, z nichž mnohé jsou díky všudypřítomné krvi docela brutální. Rozhodně chválím za parádní námět a ještě lepší zápletku. Nemůžu si ovšem pomoct v tom, že mi byl hlavní hrdina nesympatický. Aspoň tedy, že má děj tempo a pořádné grády. No a závěr filmu se taky hodně povedl. ()

vlk++

Nic pro slabší povahy - exekutoři chodí s nožem a berou si zpět majetek, který lidé nesplácejí. Přitom nutně nezabíjejí - jen si odeberou příslušný orgán. Játra, ledvinu, srdce... Výborný nápad (i když asi ne původní), hodně dobře natočeno, skvělá herecká kombinace Jude Law - Forest Whitekar... po dlouhé době něco neotřelého, takže nemůžu dát méně než 5* :). ()

BillieM

Na tento film jsem se docela těšila, ale bohužel mě zklamal. Začátek sliboval zajímavý příběh, ale od té doby, kdy se Jude probudil s novým srdcem, to šlo z kopce. Najednou úplně zapomněl na manželku a syna a začal se skrývat s cizí ženskou, do které se velice brzy zamiloval. Potom vyšlo najevo, že za jeho infarkt může jeho parťák a nejlepší byl konec, kdy do sebe s jeho milenkou vzájemně řezali, aby si mohli naskenovat orgány a vyřadit se z databáze dlužníků. Nápad zajímavý, ale zpracování nic moc. ()

Mark1983

Film mě docela mile překvapil a dobře jsem se u něj pobavil,jelikož něco takového ve filmovém průmyslu snad ještě nebylo. ()

teseth

Ano ten film vykrádá kdeco. Ano klišé kam se podíváš. Ano vše je stokrát ohleděné. Ale má to něco co mě zaujalo a usadilo hluboko do křesla a nedalo mi to vydechnout do samotného konce. Možná z důvodu toho laxního přístupu v odnímání nezaplacených orgánů, možná z toho konce a nebo taky možná z obou hlavních hereckých výkonů jsem nemohl dát jinak než za 5*. ()

Parsek

Skvělé překvapení, slabý scénář, ale v útržcích boží... Upřímně tolik krve pro zábavu nepotřebuji, ale nějak zvlášť mi to tady nevadilo. ()

Drussus

Takový lehce nadprůměrný krvák. Ale oceňuju originální nápad. Korporátní systém, kde peníze jsou mnohem víc, než je hodnota lidského života. Nakonec k tomu se přece směruje v celé USAEU. Docela možná budoucnost. Krvavý a temný film s docela originálním zakončením. ()

BullittSF

Až přílišný mix různých odnoží sci-fi i žánrů filmu,hongkongské finále mě až zaskočilo,nikoliv však nepříjemně. ()

Strid

Je to dost dobrej scifi film jen ten konec me docela nasral a radši bych ho nevidel jenom do ty šťastný části. Nasrtat svině ! ()

AmunRa

Nevídaně brutální a krvavý film s výbornou režií a zajímavým, byť ne zcela originální, příběhem. Neúprosná korporátní politika jdoucí přes mrtvoly je přivedena až do parodie skvělým Lievem Schreiberem ve vedlejší roli šéfa. Jude Law a Forest Whitaker v hlavních rolích rovněž odvádějí výbornou práci a jejich postavy jsou uvěřitelné a důvěryhodné ve svých motivech. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)