Run! Bitch Run!

Catherine a Rebecca jsou studentky katolické školy. Chodí po domech a prodávají zboží, aby si tak vydělaly na knížky a studium. Jejich situace se stává tragickou, když zaklepou na nesprávné dveře v nesprávné lokalitě. Snímek je natočen ve stylu sedmdesátých let. (Macabarman)

Kaylar

V rámci subžánru rape and revenge bych snímek hodnotila mírně nadprůměrně. Určitě není nudný a zvrhlý divák si přijde na své. Líbí se mi styl, kterým je film natočen a působivá pro mě byla i letní atmosféra, která je zde doslova cítit. V některých filmech tohoto typu jsou mi hlavní postavy někdy i vcelku lhostejné, v tomto filmu jsem ale tu dívčinu opravdu litovala... Po vizuální stránce jí sestřičkovský úbor ve druhé části filmu velice slušel a to, jak se vypořádala s vykonavateli svého zprznění, bylo motivováno asi nejen pomstou samotnou, ale i z pocitu beznaděje do té doby nevinné dívky. Nicméně nemohu dát vyšší hodnocení, protože mi ve filmu "něco" přece jen chybělo... ale milovníkům žánru určitě doporučuji. ()

Jarsey

Rape-revenge film, který splňuje kritéria pro tento žánr (což není nic moc těžkého). Stejně jako u ostatních podobně laděných snímků i zde je nouze o napětí, protože všichni víme, jak to nakonec dopadne. Tak snad jen člověk čeká, jakým způsobem ten dotyčný zemře. Jednu hvězdičku dávám za výkon hlavní hrdinky, především se jí podařilo celkem slušně zahrát hrůzu a strach na začátku. ()

Dalajlada

Špatný pokus o Tarantinovku. Mizerní neherci, hudba k prdu a nebýt finální scény s řití a autem, tak se to mohlo vydat k dalším odpadkům. Hlavní hrdinka se většinu času tváří jako totálně vymaštěná a většina koz, která se tu objeví, fakt nestojí za to. ()