Pan Nikdo

• Kanada Mr. Nobody (více)

Diskuze

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Hodně nádherný snímek. Dostal mě i napodruhé a tak má své místo v topce. :)

Josit

Josit (hodnocení, recenze)

Skvelý film s dejovými hrádkami a akoby alternatívnymi realitami ktoré nechávajú na sebe znaky filozofických podnetov... Tento film jednoznačne zaujme, sám som bol presvedčený že kombinácia romantickej drámy a sci-fi jednoducho nebude dobre fungovať, ale v tomto snímku je opak pravdou...

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

Doufám, že se Mr. Nobody skutečně objeví na MFFKV, protože tohle si žádá ještě jednu kino dávku. Na poprvé nejsem schopen vstřebat všechny ty informace, vjemy a dojmy, abych si utřídil myšlenky. Jediné, co vím, je, že se mi to líbilo - ale do jaké míry? Upřímně, netuším.

hunty

hunty (hodnocení, recenze)

Javad: ten rip je nejakej orezanej, Mr.Nobody.2009.DVDRip.AC3.XviD-NoGRP je spravna volba..

NGP (hodnocení, recenze)

CheGuevara: tak jsem to zas také nemyslela :-D Nechci nic přirovnávat, ani porovnávat. Jen přemýšlím nahlas. Samo se to nabízelo, když jsem mluvila o premiéře u nich a o ohlasech diváků.

CheGuevara (hodnocení, recenze)

NGP: Mě by tedy nikdy nenapadlo srovnávat náročnost publika podle národnosti. A už vůbec ne v rámci Evropy. Ale budiž, máš-li k tomu své důvody. Jen myslím, že Pan Nikdo nepotřebuje být hypován kvůli kladnému přijetí v Rusku. Tož tak. Nic ve zlém, samozřejmě.

Respex

Respex (hodnocení, recenze)

Ohlasy jsou zatím skvělé. Velice se těším a doufám, že budu moc na film zajít do kina. Trailer mi připomněl mou milovanou Fontánu... snad to bude stejný zážitek.

NGP (hodnocení, recenze)

CheGuevara: tuto teorii mám z porovnávání názorů na internetových filmových databázích. Já to ale zobecňuju. Tolik si to neber, někdy to tak ani nemusí být.

CheGuevara (hodnocení, recenze)

NGP: "Jelikož ve většině případů jsou Rusové na filmy náročnější..." A tuto teorii máš odkud? :-o

Saku (hodnocení, recenze)

Ja si dal vcera uz asi po treti Osmy den a o to vic se tesim, Dormael ma fakt talent.

Struhy (hodnocení, recenze)

NGP: Cesky preklady jsou obvykle dost zavadejici ci znej "divne". Myslim, ze casto jde ale jen o otazku casu, nez si na to clovek zvykne. Osobne proti "Pan Nikdo" nic nemam :)

NGP (hodnocení, recenze)

Souhlasím se Struhy. Film stojí za to, aby se dostal do Česka. Navíc o víkendu to začali dávat v kinech v Rusku, a zatím jsou jenom kladné ohlasy. Co to tak sleduju, tak Rusům se líbí, a to bez ohledu na to, jestli znají 30StM nebo ne. Jelikož ve většině případů jsou Rusové na filmy náročnější, tak myslím, že i v Česku film najde svoje fanoušky. Takže distributoři toho nebudou litovat podle mě. A klidně bych na to šla ještě do kina, když už jsme u toho :) A ještě: "pan Nikdo" zní vzhledem k filmu moc primitivně, anebo se mi to jenom zdá.

Struhy (hodnocení, recenze)

Raketka29: Abych to upresnil, to DVD vychazi zatim jen v Belgii. V CR to vypada asi na ty Vary a pak normalni kinodistribuce, coz me prekvapilo a prijemne potesilo - tenhle film si rozhodne zaslouzi byt viden ...

Šarulka

Šarulka (hodnocení, recenze)

Můžete mi vysvětlit,proč hodnotíte film,který jste ještě neviděli?Třeba jen proto,že hlavní představitel je váš idol? (Jitulkaa) .Nemýslím ty,kteří ho mohli vidět v cizině... Na film se taky těším,ale dávat mu kvůli tomu hned pozitivní hodnocení - to je pěkná blbost.

CheGuevara (hodnocení, recenze)

Bude-li jakýkoliv film od AČFK dabovaný, tak si osobně koupím celou diskografii 30 seconds to Mars a taky si ji celou poslechnu. :)

Jitulkaa

Jitulkaa (hodnocení, recenze)

snad to nezruší....bych je šla dokopat..:D...už sem domluvená s bráchou že na to půjdeme do cinestaru....doufám že to nebudou dabovat...to by to zkazili..

Saku (hodnocení, recenze)

Jitulkaa: Tak to asi my vsichni, sam sem prekvapen, tak uvidime.

Saku (hodnocení, recenze)

Šarulka: Amen. To neco vypovida o nasem vkusu...kdyz pak ale clovek musi koukat na takovy film doma, vetsinou si k tomu udela pohodu, kterou v kine nema :)

Šarulka

Šarulka (hodnocení, recenze)

to je stejně naprd,do kina jde každá hovadina a potencionální výbornej film ne... Tak snad ho pak někde seženu i s titulky.Už se těším...

Struhy (hodnocení, recenze)

Raketka29: Já myslím, že se to stáhnout ještě nedá. Já osobně to viděl v kině v Belgii. DVD tu vychází někdy kolem poloviny května, takže se dá očekávat, že pak se to ukáže i na to®®entech či tak. Trpělivost, přátelé, bude to stát za to ;) ...

Saku (hodnocení, recenze)

Jestli to nepujde do kin jako ze nee tak cekam na HD, tohle si chci fakt uzit.