Reklama

Reklama

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2

  • Velká Británie Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (více)
Trailer 3
Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy
Velká Británie / USA, 2011, 125 min

Režie:

David Yates

Předloha:

J. K. Rowling (kniha)

Scénář:

Steve Kloves

Kamera:

Eduardo Serra

Hrají:

Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Bonnie Wright, Maggie Smith, Evanna Lynch, Robbie Coltrane, Alan Rickman (více)
(další profese)

Potterovská fantasy sága se uzavírá, tímto dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů - Harry, Hermiona a Ron - plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucených úkrytech neztrácejí podporu oddaných přátel. Vypátrání a zničení viteálů je jedinou zárukou jejich vítězství. Harryho čeká rozhodující bitva s lordem Voldemortem, která rozhodne o osudu čarodějnického světa a školy v Bradavicích. (TV Nova)

(více)

Diskuze

futbalista

futbalista (hodnocení, recenze)

tomasko 3119: Yatesov trik na "Zlepsenie":D - Voldyho Avada Kedavra sa malo odraziť naspäť takže to vôbec nedáva zmysel iba ak to je radioaktívne zaklinadlo:D ......Pozeral si po anglický však? tak to nieje dabované.....A Voledmort znamena - Vole the mort:D

The Hobbit

The Hobbit (hodnocení, recenze)

waikiki: jo ti tri jak se na po tom proslovu obejmou a breci..a pak jak se zmeni z tech deti na dospeli...jj uz to tak bude, je konec :-(

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

tomasko 3119: Jednoznačně to byla smrt na efekt. Stejně jako u Bellatrix.

tomasko 3119

tomasko 3119 (hodnocení, recenze)

Tak akurat som dopozeral anglicky dabovanu verziu s cz titulkami(stiahol som si :P ) titulky mi nevadili len mi vadilo že niektoré slova boli vynechane a niektoré boli popletene napr.:Voledmort. A ešte jednu vec kto by vedel aby mi vysvetlil ako je možne ž sa Voldemort rozpadol no nie rozpadol ale take papieriki z neho išli ved Harry použil kúzlo EXPELIARMUS aspon sa mi zda Ďakujem za vysvetlenie :)

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

waikiki: Zrovna jsem to video sem chtěla postnout! Tohle mě vždycky dostane! :-( Jak tam na konci brečí.

tom912

tom912 (hodnocení, recenze)

Beatris C.: nevadi mi proste mi to prislo logicke, ti spatni maji cerny kour ,ti dobri bily :D

Fanusik

Fanusik (hodnocení, recenze)

Ale škoda, že nespravili film aspoň o takých 20 minút dlhší mohli tam dať veľa nedaného. :/

Kejdlo

Kejdlo (hodnocení, recenze)

peto80
to taky samozřejmě. a když do toho ještě Hooper buší ty své tóny.. :D lahoda..

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

Gary: v praze maji taky titulkovane kopie... ale je jich teda malo. pomer tak 5:1..

Fanusik

Fanusik (hodnocení, recenze)

The Hobbit: Presne, mňa to štve tiež pretože lietať bez metly, testralov, motoriek a neviem čoho vedeli iba Voldemort a Snape. :/

islanzadi

islanzadi (hodnocení, recenze)

Kadlik777: jo ty záběry jsou dost dobrý
jinak já proti kouři nic nemám. Osobně mi to příjde víc strašidelnější.

Kejdlo

Kejdlo (hodnocení, recenze)

kouř je fajn :)
moc se mi líbil třeba záběr v 1 části jak Ron poslouchal rádio a přitom na obloze poletovali ty černé kouře :)

Beatris C.

Beatris C. (hodnocení, recenze)

tom912: Souhlasím. Mě ten kouř taky nijak nevadí, ale v pětce byl přece i bílý kouř u členů Fénixova řádu - ten už se mi ale nelíbí....

tom912

tom912 (hodnocení, recenze)

myslim ze kdyby ten kour smrtijedu byl nevyhovujici tak by to rowlingova zatrhla ,me osobne se mi libi moc a uz to beru jakosamozrejmost:)

peto80

peto80 (hodnocení, recenze)

The Hobbit: Na ten čierny dym pri premiestňovaní smrťožrútov som si zvykol okamžite, podľa mňa to k ním pasuje.

peto80

peto80 (hodnocení, recenze)

Masuro1: podobne, tiež som prišiel z kina druhý krát ;-) princov príbeh je moja naj scéna z celej HP série. Okrem toho mám stiahnutý kinorip ktorý som videl 4 x a vždy sa na tú pasáž najviac teším :-)

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

The Hobbit: Ten černej kouř mi nijak nevadí :) Já to vždycky brala tak, že to k těm Smrtijedům zkrátka patří :) Stejně jako Znamení zla na ruce.

Související novinky

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Americký filmový průmysl v blízké budoucnosti možná čeká spojení obřích firem, které by se zapsalo do historie. V první polovině tohoto týdne totiž v New Yorku proběhla jednání mezi šéfy studií… (více)

Fantastická zvířata mají stopku

Fantastická zvířata mají stopku

27.10.2023

Přestože David Zaslav, nový šéf Warner Bros. Discovery ustavičně tvrdí, že studio nesáhlo na značku Harryho Pottera od konce Relikvií smrti (a i tak si ty uplynulé roky od premiéry trochu plete),… (více)

Barbie má miliardu

Barbie má miliardu

07.08.2023

Ačkoliv Margot Robbie studiu Warner Bros., když pro projekt sháněla financování, slíbila, že Barbie může vydělat miliardu, sama tomu příliš nevěřila. Měla ale pravdu. Komedie na motivy ikonické… (více)

Marvel čelí rekordnímu propadu

Marvel čelí rekordnímu propadu

26.02.2023

Před týdnem jsme se ptali, jestli je Marvel imunní vůči kritice, když třetí Ant-Man přes špatné recenze za první víkend vydělal přes 225 milionů dolarů, na poměry hmyzího superhrdiny skvělý výsledek.… (více)

Reklama

Reklama