Hranice nemožného

Rozhovor 20
Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Horor
USA, (2008–2013), 74 h 31 min (Minutáž: 43–81 min)

Anna Torv, Joshua Jackson, Lance Reddick, Blair Brown, Jasika Nicole, John Noble, Kirk Acevedo, Seth Gabel, Michael Cerveris, Mark Valley, Leonard Nimoy (více)

Příběh se točí kolem tří nepravděpodobných spojenců – půvabné a odhodlané agentky FBI, geniálního, ale duševně chorého vědce a jeho jízlivého syna s poněkud bouřlivou minulostí – kteří vyšetřují sérii bizarních úmrtí a katastrof, známých jako "Vzorec". (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Sagara (hodnocení, recenze)

phoebess: Ja som mal problem s tym, ze som nenasiel dovod preco sa zaujimat o postavy. Predsa len to bola len nejaka ich alternativa dalsia, ktora ale zmizne, ked sa veci vratia do normalu. Az casom som si ich docela oblubil a pochopil, ze to cele moze byt inak.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

hm na Prison break se nekdy chystám tak ted envím :-) Terra Nova byla při vypnutí mozku celkem dobrý seriál, jediný problém Fringe je ta jeho komornost, není to prostě seriál pro masy :-( o to víc je ale lepší

Shakaar (hodnocení, recenze)

murthags: to je na každém aby to posoudil jestli je to ztráta času nebo ne, ale je fakt že dotaz "mám se na to dívat dál" je trochu...no nevím, přecejen každý si o tom udělá svůj úsudek jak je to dobré nebo ne, navíc je tu ta věc že je potřeba třeba vydržet horší pasáže seriálu, který má každý seriál...na Fringe jsem se začal dívat na základě Alias a chytlo mě to a vydržel jsem i horší třetí řadu...kdyby to bylo něco jako Terra Nova, chápal bych možná tento dotaz :D

murthags (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: to víš, aby potom nebylo ztráta času podobně s případem Prison break :)

phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: klíd :D hele, většina těhle dotazérů na to stejně bude koukat dál, i kdyby jim řekli, že to už stojí za prd :)

Sagara: mně se právě 4. série líbí už od začátku, třetí mi, hlavně ke konci, přišla zbytečně natahovaná

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

kristova noho kam na ty dotazy "mám koukat dál" chodíte ? chceš koukat koukej, nechceš koukej na jinej seriál

Sagara (hodnocení, recenze)

murthags: Mne sa tretia pacila velmi. So stvrtou som mal zo zaciatku problem.

Shakaar (hodnocení, recenze)

murthags: záleží na každém, ale pro mě je třetí trochu zklamání...nadruhou stranu poslední její epizody a děj s ním spojený a hlavně čtvrtá sezona dostala nový rozměr...řekněme že třetí řada má často hluchá místa...jako každý seriál

murthags (hodnocení, recenze)

Tak jsem dotáhl až do konce druhé řady a chtěl bych se zeptat na názory tý třetí, je pravda že kvalita klesá a už se na to nedá kouknout?

st.ranger (hodnocení, recenze)

Jelikož právě proběhl 14 nebo 15 díl 4. řady, tak ti mohu říct, že SPOILER ano.

murthags (hodnocení, recenze)

Lirael: tak snad jo, dokopal jsem skoro na konci druhé řady, zlepšilo se to no, ale bojím se třetí řady :) aby to nedopadlo jako Ztraceni nebo Prison Break

st.ranger (hodnocení, recenze)

Už to zase jede? Mě pauza vždycky od seriálu odtáhne, takhle jsem si minulý týden vzpomněl na Walking Dead.

Shakaar (hodnocení, recenze)

řekl bych že hlavně teď pro fandy...podle mě už rezignovali na to aby udělali další řadu, jinak by nás takhle nelakovali :)

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

dozvedeli sme se kdo a proc sou pozorovatele a to me stacilo :-)

Fringe je serial jen pro fanousky, pro obcasne sledovatele je to o nicom

Sagara (hodnocení, recenze)

A co hovorite na poslednu epizodu? Podla mna to trochu prehnali s tymi promami, ze sa dozvieme konecne odpovede, lebo sme sa tak dozvedeli jednu mozno ;) Ale aj to potesilo no :)

zahron

zahron (hodnocení, recenze)

murthags : na konci třetí série se buď posadíš na zadek nebo to zrušíš úplně, ale Fringe si zaslouží nekonečno šancí :-))

murthags (hodnocení, recenze)

dobrý den, chtěl bych se zeptat. Jsem zatím někde v polovině 2. řady a kvalita docela ukolísá, má to cenu pokračovat? zlepší se to?

Shakaar (hodnocení, recenze)

tak já bych řek spíše že seriál se 4. řadou strašne nakopl...v druhé a hlavně třetí řadě jsem měl pocit že řadu věcí natahovali, teď spíše bych řekl jako by už scénaristé trochu očekávali konec (ikdyž to nepřiznají), díly jsou tedy poklidnější, pohodovější...těží se z minulých řad a nic nového nezačínají...4. řada jako poslední by mi vyhovovala...obecně Fringe je pro určitou sortu diváků, někoho zaujme někoho ne...rozhodně ale je po 1. řadě zřejmě nejkvalitnější...

st.ranger (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: Právě proto si stojím za sledováním seriálu až po ukončení. Takhle jsem třeba málem začal sledovat V nebo tebou zmíněné Flashforward. A třeba teď se přesvědčuji pro Jericho, seriál byl přerušen, ale byly dotočeny díly na uzavření, což je milé.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

st.ranger: souhlas, natahování nesnáším, ale  udelat poradny uspokojivý konec, ne to nechat skončit otevřeně jako třeba Journeyman, Surface nebo Flashforwards, no a halvně taky žádne vypatlanej konec typu zminovaných Lost. Uvidíme, pokud to skončí 4. serií a otevřeně tak celej seriál vyzní do "ztracena" :)

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Když jsem se nedávno díval na Dům loutek, tak jsem si říkal, že je škoda jak byl ten seriál násilně rychle ukončen. Teď by mě zajímalo, jestli by to nakonec nedopadlo jako tohle... Přílišné zamotávání, aby bylo vůbec ještě o čem točit... Nicméně, v Domu loutek to měl Whedon po stránce vývoje postav rozpracovaný hned od začátku, u Fringe těžko říct, jestli tvůrci jenom nehledají skulinky v příběhu, aby mohli pokračovat...

Sagara (hodnocení, recenze)

st.ranger: Problem je, ze mam pocit, ze tvorcovia su tvrdohlavi a tvrdia ze maju pribeh rozplanovany na 5 sezon a odmietaju narychlo uzatvarat tuto seriu. Takze predpokladam, ze skoncime mozno s mnohymi otazkami.

st.ranger (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: Nejsem zastáncem přehananého natahování, ale co tam jako bude teď? Další, již třetí svět? Proto žádám seriál uzavřít. Ke všemu ty příběhově zbytečné epizody mě značně uráží, už je toho prostě moc, úroveň natahování je přehnaná.

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu… (více)

Zemřel Leonard Nimoy

Zemřel Leonard Nimoy

27.02.2015

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

29.01.2013

J.J. Abrams se oficiálně stal nejvytíženějším filmovým a televizním tvůrcem na planetě. Především: studio Disney oficiálně potvrdilo, že DžejDžej opravdu podepsal smlouvu na režii Star Wars: Epizody… (více)