George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

Diskuze

Vontorman

Vontorman (hodnocení, recenze)

Já sice Sandlerovky nemám rád, ale na toto se vysloveně těším. Novodobý příběh o Andy Kaufmanovi.

BigDeal

BigDeal (hodnocení, recenze)

sakra ak sa má niečo očakávané v 2009 podariť, nech je to toto....Harry Potter môže ísť do hája.

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

To je slušná nálož teda. A za kamerou "Spielbergův" Janusz Kaminski

Natyynka

Natyynka (hodnocení, recenze)

Nemohu se dočkat! A konečně se taky český divák dozví víc o něčem jako stand-up comedy :-))

Cival

Cival (hodnocení, recenze)

Opravdu zajímavá otázka. Odpověď se možná bude nacházet v tom, že Sandler hraje hlavní roli, že áno...

Shadwell

Shadwell (hodnocení, recenze)

Zajímavá je hierarchie posteru - odpovídá významu postav v příběhu, nebo je Sandler příliš velké zvíře, než aby pustil do středu Rogena?

CheGuevara

CheGuevara (hodnocení, recenze)

Proč je v Americe taková zábava si utahovat z Australanů? A proč zrovna teď? :-o

butterman

butterman (hodnocení, recenze)

taky jsem si říkal, že ten trailer prozradil víc než měl, ale s takovým zvratem se asi stejně dalo počítat :)

havLord

havLord (hodnocení, recenze)

wow ..... tak těšim se moc, trailer láká na něco docela jinýho, než jsem od apatowa čekal a bylo by skvělý, kdyby se tohle povedlo .... taková citlivá komedie s vážným tématem ... no nechám si líbit! .... lendže jsem dost rozpačitej z toho traileru, kterej takhle provařil docela podstatný dějový zvraty ..... no věřim, že apatow má pro to svoje důvody a ví co dělá .... ale stejnak, that sux :/ ... rozhodně všem lidem, co znám, nedoporučim na trailer koukat

Tsunami_X

Tsunami_X (hodnocení, recenze)

Dobrej trailer. Ma to patos, spoustu zajimavych postav a umirnenyho Sandlera. Docela se tesim. Akorat jsem prekvapenej, ze ta ukazka jede od nemoci az po prekvapivou pozitivni diagnozu...

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Tak podle info na imdb mi to přijde na Apatowa šíleně umírněné, ale třeba to je záměr, aby to tak působilo. Ale je fakt, že z prostředí "stand-up comedy" výstupů by se pár nekorektních vtípků vytěžit dá :-D

Bay_watch

Bay_watch (hodnocení, recenze)

Seth Rogen na tom plakátu hlavně nevypadá jako Seth Rogen, ale jako Sean Astin z Clicku. jinak nemám ani tucha, o co v tom filmu půjde

CheGuevara

CheGuevara (hodnocení, recenze)

Tak to by mě tedy zajímalo o čem to k čertu bude. Seth Rogen na tom plakátu vypadá nějak umírněně. :-o

Bay_watch

Bay_watch (hodnocení, recenze)

to sem zvědavej, co tam bude dělat eric bana. zatím je to jeho obsazení jak pěst na voko. nuž, snad ukáže nějakej komediální talent...

pivo

pivo (hodnocení, recenze)

Ak budú mať dobrý scenár, tak toto môže byť komediálna pecka roka 2009. Apatow zhromaždil okolo seba zas starých známych (a mojich obľúbených) a k tomu ešte Adam Sandler? No som veľmi ale fakt veľmi zvedavý.