Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

iamek

Solidní béčko které spíše parodovalo akční filmy. Děj je docela nudný a zbytečně přeplácaný, ale aspoň je na co koukat. Kdyby pan scénarista ubral trošku flashbacku a upravil délku tak na 85 minut tak bych možná dal 4*. Na druhou stranu jsem rád, že se aspoň sem tam natočí oddechový snímek u kterého můžu vypnout a můžu se kochat nádhernýma slečnama. ()

Hal_Moore

Kozy, zadky, sténání, Herkules, Iolaos, Xena, Gabriela, prstění, lízání, kousání... To si pro příště pustím raději opravdové porno (a klidně bez Herkula a spol.). Bitch Slap je tak neuvěřitelně braková záležitost, že opravdu připomíná pornofilmy s "příběhem", které si můžou dovolit trošičku vyšší rozpočet na nějaké ty "efekty". Tohle se dalo dodívat jen díky postavě Trixie. Nevidím důvod film proklamovat jako testosteronovou jízdu, když odhalený dekolt je vidět jen jednou jedinkrát a lesbická scéna je s oblečenýma děvkama. Až mi příště někdo řekne, že zrovna viděl Bitch Slap, tak odvětím, že já koukal zrovna na porno, a užil jsem si neskonale více zábavy. ()

Morholt

Totálně nadrženej, flashabackovej ultimátní masakr, kterej se musí líbit každýmu normálně uvažujícímu chlapovi a každý machistický lesbě. Iolaos, Hercules, Xena, Gabriela a tři pekelný mrchy narvaný v těsnejch oblečcích, který si kameraman v 90ti procentech vychutnával s rukou v kalhotách. Tohle kurva jóóó! A America Olivo? Moje nová bohyně. 100% ()

eraserhead666

Bitch Slap není nic jiného, než jen mužský (filmový) ekvivalent všech těch padesáti odstínů šedi, jejich epigonů a paranormálních romancí. Je stejně prosťoučký, tupý, naivní, v jistém smyslu snově idealistický a plně uspokojující svou cílovou skupinu (a pravděpodobně k zblití pro kohokoliv, kdo do této skupiny nezapadá). A tak jako některé ženy plně uspokojují a rozjuchávají osudy slečny Steelové, jejího dokonalého nápadníka, tak některé muže uspokojí zdejší hlavní hrdinky, které se vzájemně perou, ohmatávají, olizují, vystavují před kameru, jsou strašně hrozně drsné a jejich zbraně trčí proklatě kupředu. Myslím, že v tomhle ohledu si obě cílové skupiny nemají vůbec co vyčítat. Jako ne že by mně nebraly natřásající se drsné sexy holčiny, které si to navzájem rozdávají, ať už pěstmi nebo jazyky, ale tady mi to dost často přišlo až jako poměrně hodně samoúčelně přehnané, ba až bych snad řekl protivné. Skoro třetinu stopáže zabírají zpomalené záběry na ženská těla, respektive jejich určité části. A třeba v případě, kdy se po nějaké rvačce kamera koncentruje na krví zalitý naducaný dekolt, mi to přišlo možná i hloupé a nechutné. Jako jestli jste na holky (ať už jste kluci nebo holky) a chcete si zaslintat, jděte do toho, tenhle tarantinovsko, sin cityovský, lehce bondovsky parodický film vás asi uspokojí. Jen se pak možná příště nesmějte své přítelkyni, že slintá nad božským Christianem. ()

Beastmaster4

Asi ta nejnaivnější akční chujovina. Film, který za slupkou drsné akční řežby je jenom dráždičkou pánského přirození. Tři prsatice tu krom přehnaných a tím myslím opravdu přehnaných bitek, předvádějí a to ve stejném množství své vnady tak okatě, až si chvílemi budete připadat, že koukáte na rozjíždějící se porno. K tomu tu stačí už jen velmi málo. I když nás pány ty tři slečny dráždí sebevíc, nelze se zbavit dojmu, že podobnou lacinou šou jsem zažíval s časopisem BRAVO někde v 6. třídě ZŠ. Pokud byl záměr udělat z toho sexistickou šou, ve které se tři krasavice válí polonahé v blátě, pak to ušlo. Jediná role, která se mi líbila, byla ta Lucy Lawless (XENA), která byla bohužel jen velmi krátká. Souboje prsatic jsou bohužel tragikomickou vložkou bez špetky logiky a horší jsem v poslední době ve filmu neviděl. Pokud se někdo a o to víc ženy řežou 15 minut údery do hlavy, zad aj. a přesto jim víceméně nic není, pak je to pane Jacobsone na palici. Tohle jsem neviděl ani v akčních šílenostech v 80. letech. Za ty pěkný těla a občas zajímavou audiovizuální podobu dávám dvě hvězdy. ()

• Camero (America Olivo) má celý film špinavě blond vlasy, jen v závěru filmu, kdy chce všechno podpálit, má vlasy černé. Tento záběr se totiž točil až o dva měsíce po dokončení původního natáčení. Herečka v té době už měla jinou barvu vlasů, protože natáčela jiný snímek. (Terva)
  • Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Palmdale a Los Angeles. (Terva)
  • Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazývá jej naginatou. Naginata je však úplně jiná zbraň, podobná evropské kůse. (Dreadd)