Alice stále pokračuje v odplatě proti svému bývalému zaměstnavateli, společnosti Umbrella, která do světa vypustila zombie virus. Ona i se svými klony zaútočí na ústředí společnosti, kde se jí podaří zneškodnit většinu přítomných zaměstnanců kromě Alberte Weskera, který jí vpíchne injekci zbavující ji všech nadpřirozených schopností. O šest měsíců později cestuje Alice na Aljašku do místa zvaného Arcadia. Zde se opět setkává s Claire a společně utíkají do Los Angeles, které ovládají zombie. Podaří se jim přistát ve věznici, která zůstala jako jediné místo ve městě útočištěm pro nenakažené. Mezi skupinu nenakažených patří basketbalista Luther, producent Sinclair, Angel, Kacey, Kim a Claiřin starší bratr Chris, kterého však Luther drží pod zámkem, protože byl obávaným vězněm. Společně všichni plánují útěk na Arcadii, což je podle Lutherových informací ve skutečnosti loď. Jelikož útoky zombie na věznici se začínají stupňovat, rozhodnou se utéci co nejrychleji. Sinclair ovšem sám zmizí s Claiřiným letadlem a tak jim nezbývá nic jiného než propustit Chrise, protože zná další možné únikové cesty. Do věznice se mezitím probojují zástupy zombie a je nutné s nimi bojovat. Při střetu se zombie umírají Angel, Kacey a Kim. Ostatním se podaří utéct a nalodit se na Arcadii... (TV Prima)

Diskuze

web-dat

web-dat (hodnocení, recenze)

st.ranger - kdyby jsi tu aspoń nelhal. Ze srandy si projdi kolik lidí to odsuzuje a kolika se to líbí. Je to 50-50%. gemball - a filmy Vetřelec vs Predtor , Rallye smrti, Mortal Kombat ... Horizíont událostí ???????? To jsou špatné filmy?

chelsea17

chelsea17 (hodnocení, recenze)

Film není kdovíjak,spíš průměrný.Ale mě naprosto uchvátil jejich soundtrack.Ten nemá chybu :)

gemball (hodnocení, recenze)

I jednička nebyla bůh ví jak dobrá ale mě se celkem líbila a na to že i tohle točil Anderson kterej snad kromě Horizontu neudělal nějakej kvalitnější film mě touhle brečkou odstřelil někam na měsíc.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2gemball: Amen, bratře. A to nejsem věřící. Ale i podstatná část neznalá herní předlohy to má za nudný paskvil, vždyť kromě pár výstřelů do tmy se tu projevovali kladně pouze 2 uživatelé, se zbytekem jsem se jasně shodl, že to je neskutečný klystýr.

gemball (hodnocení, recenze)

Souhlasím pro nenáročného diváka je tohle dobrej nebo i skvělej film ale pro mě a dalších jako já jak vidím a vím je to prostě brečka o čemž nemůže být sporu.

VooDoo:*

VooDoo:* (hodnocení, recenze)

RE: Slasher23 - Ne to byla ženská toporně se snažící připlížit ORIGINÁLNÍ Jill.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Afterlife a logika nejde do hromady, čím dementnější, tím úžasnější dojem pro nenáročného diváka. Mě osobně se obracel žaludek.

Aluminium (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: aj keď je to film, tak by sa mohol pridržiavať aspoň logiky, ktorú sa snaží prezentovať.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Aluminium:sama si napísala že je to FILM. Akrobatix:ale je tam šanca :)

Aluminium (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: tak kedy potom? Film som pozorne sledovala. Alice fičala v The Terminator mode po celý film. Potom aký význam mala tá scéna na začiatku?

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: tak to věřím že přežil, ale jaká to byla šance 1:1000 000 možná i menší a určitě byl v tom letadla k něčemu připoután, a to s tím že už neměla žádnou schopnost bylo podle jasně dokázáno záběr její krve a neschopnost bojovat s Weskerem a tak to není to jediné co mi na tom filmu vadilo takže i tak je Afterlife nejhorším dílem.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Aluminium:potom je tu druhá možnosť s mojeho príspevku-Alice nemusela prísť o schopnosti hned

Aluminium (hodnocení, recenze)

Ale ak si to zoberieš z logického hľadiska a hlavne z toho, čo sa vo filme odohralo, určite by neodkráčala po vlastných a bez jediného škrabanca. Či by človek, teda hovorme mu Alice prežil takú haváriu je otázne, nespadli blízko osídlenej oblasti, ale niekde v horách. Šanca, že by prežila noc je minimálna.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Aluminium:ved hej,no niektorí to nechcú,alebo nevedia pochopiť. Dosť ľudí sa tu oháňa tou haváriou,že to Alice nemohla prežiť,ja som len napísal že mohla :)

Aluminium (hodnocení, recenze)

Porovnávať film so skutočnosťou je trošku nepatričné, predsa je to FILM :D.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

v roku 2006 havarovalo slovenské lietadlo plné slovenských vojakov idúce z kosova. bola to podobná,ak nie rovnaká havária ako v RE 4 a ejhľa-jeden vojak to prežil. a dnes vyzerá ako keby sa to ani nestalo-žiadne jazvy atd. a za 2)havarovali tesne po tom čo jej Wesker pichol tú látku. ako viete,že prišla o schopnosti okamžite? možno to trvalo 10 minút,možno 5.

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Nejhorší RE nedalo se na to dívat!! Efekty o ničem, nudné zpomalené záběry, tupost postav, množství chyb nesmrtelná Alice, která i když je normální člověk přežije pád letadla a nebo tak jak padá z té budovy tak se pustí z 10 metrů a v klidu to přežije tak to na mě bylo už moc.

pecisss

pecisss (hodnocení, recenze)

tohle uz ne,myslim ze uz by to nekdo mohl stopnout i kdyz konec je zase o pokracovani,efekty byly dobre

Slasher23

Slasher23 (hodnocení, recenze)

vyborný film výborná atmosféra výborný písničky prostě super film i když nevím proč má jen 52 procent :-(

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

st.ranger:tak tých,ktorím sa to páčilo je oveľa viac. neskresľuj si to podľa seba

st.ranger (hodnocení, recenze)

Tohle je snad první diskuze, kde se až na 2 tragédy zbytek shodl na tom, jaký je film paskvil, škvár, humus, odpad, břečka, žumpa....

tritrek

tritrek (hodnocení, recenze)

Už dávno som nezaspal na akčnom filme... čakal som, čo už vyťažia z už dvakrát vylúhovaného pôvodného námetu, no a dopadlo to presne tak, ako som si myslel, možno ešte horšie. Celý film by sa dalo stihnúť za 10 minút ale pán Anderson to ťahá a ťaháá a ťahááá, až divák zaspí. Akčné scény sú pomalé a krajne nemožné, miestami až trápne. Radšej si pozrite večerné správy, sä oveľa viac akčné.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

VooDoo: jj všiml jsem si až ted...už jsme to vyřešily se St.Rangerem soukromýmy vzkazy...

VooDoo:*

VooDoo:* (hodnocení, recenze)

rounen: Dám ti jednu radu do začátku.. na každém fóru nebo diskuzi platí pár nepsaných pravidel, jedno z nich je... Než se začneš do něčeho míchat přečti si to od začátku. Věř mi, že najdeš odpověď a navíc můžeš předejít omejvání 100x probraných věcí.

gemball (hodnocení, recenze)

Škoda peněz co do tohohle bylo vraženejch protože za rozpočet kterej tohle mělo by se dal natočit nějakej kvalitní snímek než tahle p*čovina.

Nový Tarzan s animovaným upírem

Nový Tarzan s animovaným upírem

06.05.2012

Navzdory drastickému neúspěchu Johna Cartera se na plátna vrátí i další hrdina Edgara Rice Burroughse – ten mnohem slavnější. O Tarzana má zájem hned několik hollywoodských hráčů, třeba studio Warner… (více)

Anderson kráčí v Bollových stopách

Anderson kráčí v Bollových stopách

17.11.2009

Přinejmenším co se posedlosti adaptacemi počítačových her týče. Právě v těchto dnech natáčí Paul W.S. Anderson v Torontu čtyřku Resident Evil s podtitulem Afterlife. Ale už má samozřejmě další plány.… (více)

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

02.11.2009

Jeden za všechny, všichni za 3-D

Jeden za všechny, všichni za 3-D

07.09.2009

Ach jo, co si to Paul W. S. Anderson zase vymyslel? Nová adaptace Tří mušketýrů v 3-D? S hollywoodskými verzemi Dumasovy klasiky sice nemáme příliš dobré zkušenosti (kung-fu poletování v Hyamsově… (více)