Jezero smrti

Sign

britove opet vraci uder na poli realnych hororu, ze zacatku nic moc ale pri prvni noci se s povedenym bafem jejiho pritele az po netradycni vyznani lasky me opravdu dostalo PS: na konci jsem byl opravdu nasraaaan... ()

nathaniel 29

Film, ktorého dojem kazí otrasná prihlúplosť konania postáv ako aj viaceré nelogickosti. Kvôli tomu je film skutočne nervy drásajúci, ale žiaľ v negatívnom slova zmysle.. ()

Forty-

Zaciatok bol slabsi, ale potom tento film dostava raketove otacky. Pan reziser ukazal, ze je gurman :) Film ma drzal az do konca a to pekne v bode varu, sam som premyslal co by som v danej situacii robil. Velmi slusny pocin. ()

Lorge

Celou dobu jsem přemýšlel nad třemi hvězdami, protože šlo o poměrně průměrný horor, jen s tím rozdílem, že v roli záporných postav jsou děti, ale závěrečná půlhodinka... jasné 4* ()

ER

Sugestivně pojatý film se slušným hereckým výkonem jak dospělých ,tak i dětských herců. Nesmyslná krutost, která se v průběhu hrůzostrašných zážitků "rozlévá"všude a "přeskakuje"na všechny aktéry,je podána tak realisticky,že i když si říkáte,že to není možné,přesto to akceptujete. Jen je škoda,že horší kamera a střih trochu degradují výsledný dojem,byť se domnívám,že i tady je to z důvodu zachování realistického vyznění.Dost tím utrpěla např. finální scéna,která mohla vyznít sugestivněji,než bylo pouhé uzavření "oběti"do koupelny a vymazání videa z mobilu. ()

Arequipa

Podle názvu jeden z mnoha béčkových hororů. Pokud ale budete správně naladěni, čeká Vás ojedinělý zážitek - napínavý, naturalistický. A pořád s pocitem, že by se to mohlo stát. A i kdyby mě před koncem filmu k plnému hodnocení něco chybělo, jako že nechybělo, tak bych za ten šokující konec na hodnocení přitlačil. Můžete při něm skřípat zuby, zatínat vzteky pěsti nebo si jít vybít vztek na teenagerovi, který vám už dlouho pije krev, ale tam se prostě ukázalo, kde je ten rozdíl mezi thrillerem klasy A a B. A ještě jednou - zapomeňte na ten název. ()

m_a_c_a

Nechutné... bohužel věřím, že mnoho lidí je takových věcí schopných. Když pominu tradiční nelogické chování hrdinů, tak se jedná vcelku o zdařilý a napínavý thriller. Jen trocha té spravedlnosti mně v závěru chyběla... 65% ()

Kroup4

Ze začátku jsem se trochu nudil ale s přibývyjícími minutami rostlo i napětí.A konec byl tak atypický a zároveň šílený,že musím dát ****!!!Dlouho jsem neviděl tak dobrej horor.Skvělá práce. ()

LabySo69

Asi bych to nenazýval hororem, ale spíše thrillerem, kapku psychologickým. Nebo že by psychotickým!? :-D No, každopádně je to masakr, působí to celkem silně reálně, až se mi dělalo při některejch scénách šoufl. Ne, že by tam někde lítaly střeva a žaludky, to ne, to by mě stejně nijak nerozhodilo, ale myslím tím v některejch místech právě tu neskutečnou reálnost. Rozhodně asi nejlepší "horor", kterej jsem v poslední době viděl. Vytkl bych mu snad jen pomalejší rozjezd a místami, jak už to tak (a nejen u hororů) bývá a místy bohužel nelogičnost. 80% ()

Kingjiri

Příběh má nejen vcelku originální námět, ale zaujme taky tim, že do pozice hrdiny staví ženskou a chlap je spíš za toho, kdo se drží dál. Hororů s dětma v hlavní roli je spoustu, ale v tomhle případě jde prostě o bandu místních spratků, který nevědi co roupama a otravujou zdejší turisty. Proto je taky příběh dost působivej, protože si při troše fantazie dokážu představit, že by se něco takovýho mohlo stát. Kromě toho je příběh pěkně zpracovanej a natočenej, takže jsem měl několikrát během projekce chuť vstát a dát těm parchantům pár facek. Po delší době dost napínavej film, kterej jsem hltal téměř od začátku do konce. A konec je mimochodem velmi působivej a nečekanej, pět slabších hvězd. ()

Oonika

Docela slušně natočený film, trochu nedotažená zápletka... Je až strašidelné, jak jeden člověk dokáže zblbnout celou partu, a nejhorší je, že se to děje dnes a denně, a nemusí jít zrovna o takhle vyhrocené situace. Takže svým způsobem dost strašidelný odraz dnešní společnosti. Bohužel až vyhrocené, nejsem zrovna fanda tohodle žánru. ()

basketkaSB

Na tento príbeh pri jazere, kde zomrelo toľko ľudí nikdy nezabudnem, pretože takéto navodenie desivej atmosféry, akej sa podarilo dosiahnuť producentom v tomto filme, bez obsadenie hviezdnych hercov ma ozaj prekvapilo a objalo tak silno, až mi nabehávali zimomriavky. Všetko tu pracuje ako má, hrôzostrašný tmavý les a stupňujúci sa strach v očiach jednotlivých postáv, až do takej miery, že robia veci, ktoré by človek nebol schopný v živote vykonať, ale keď ide jeho život je schopný aj zabíjať. Najhoršie na tom je, že dnešná mládež má tak vysoké ego, že takéto niečo sa môže ľahko stáť každému z nás. ()

LucyD

Co k tomuto film říct? Ze začátku jsem nebyla nadšená, ale čím více jsem se dostávala do děje, tím více s emi tento film líbil. Mladá generace není daleko tomuto chování a celkově je to ještě víceméně neohrané téma. ()

HoR

Pravdupovediac, bol som z filmu trocha zhrozený. Nie preto, že by bol nejako drsný, ale preto, že sa až moc približuje realite súčasnosti. Film by hravo dokázal naštartovať diskusiu práve o rastúcej agresivite čoraz mladšej spoločnosti. Podobné filmy "o prežitie" sa zväčša končia happyendom a ja som bol presvedčený, že ani v tomto to nebude inak. Ale s reálnosťou príbehu sa nejaké to "uspokojivé" rozuzlenie predstavuje len ťažko. Vraždiť maloletých utlačovateľov, to sa predsa morálke vymyká. Mýlil som sa, ale to typicky "americký" koniec neprinieslo (asi za to môže odlišná mentalita tvorcov). ()

sarfian

Prehnané..jedným slovom, keď chce niekto natočiť horor reálny, tak to v tomto prípade trochu prehnali. A chyby kam sa len pozrem. Inak sa to dá, ale len raz a ten koniec ma nasral podobne, ako ma srali tí zasrani s ktorými by som sa nepáral už od začiatku. VIDENÉ 1x ()

ttchor odpad!

Táto úbohá absurdnosť je smutným výsmechom žánru. O čo sa vlastne tento paškvil snaží? Odhliadnuc od zažitých klišé, ktorých tu nájdeme každým zakopnutím, neprináša nič iné, len celú radu nelogických a predvýdatelných situácii. Nachádzame tu povrchné zobrazenie života mladých teenagerov, ktorý márne vo svojich rodinách hľadajú vzory a asi preto sa správajú ako zveri. Miesto väčšieho dorazu na autentičnosť a pochopenie skutočností, dostávame len prázdnu a hlúpu hru na mačku s myšou, ktorá keď sa točí stále dokola prestáva baviť. Jediným vydesením bol pre mňa koniec. Predstavil som si, že čo keď niekdo natočil vendettu v duchu á la I Spit on Your Grave . Moje obavy sa však rýchlo rozplynuli, keď som zistil, že žiadny Eden Lake 2 našťastie neexistuje. ()