Jezero smrti

Mittch27

No nevím no ale ale můj pocit z tohoto filmu je, že se někdo snažil natočit brutální chování dnešní mládeže a neměl k tomu daleko. Extrémní, brutální ale jako horror mi to nepřišlo. Nic víc nic míň co k tomu dodat. 3* jen za to že se po ukázalo na to s čím se může člověk dnes setkat kdekoliv. ()

Figuto

Agresivní tlupa retardovaných náctiletých idiotů ztrpčí život zamilovanému páru. Máme tu podobné téma jako Funny Games. Zde je to ovšem vyvedeno pro mě ne moc zajímavým způsobem. Na filmu jako takovém je vidět kvalitní filmařská práce, jako by to točil Marshall (můj oblíbený Descent), ovšem vysloveně překáží zbytečná hudba. Domnívám se, že bez ní by snímek více vtáhl a ještě zvážněl. Dále mi poněkud vadila scéna s vniknutím do cizího domu. To je jako normální lézt někomu do baráku? Tohle tam vlastně vůbec nemuselo být. Spratci byli odporní, zato Kelly Reilly je pěkná ženská se sexy hlasem. Dále jsem nepobral situaci s mobilem. Ještě předtím však útok psa. Proč se mu proboha omlouval? Vždyť ho na něj pustil! Takových situací by se ještě našlo. Abych se přiznal, měl jsem chuť to v půli vypnout, neměl jsem chuť sledovat přehnaný teror mladých vyvrhelů. Film mi spíše znechutil odpoledne. Film Descent mi to připomnělo i zdánlivým únikem a ocitnutím se zpět v jámě lvové. Jenom doufám, že k takovým extrémům se mládež nedopracuje. ()

brejk

Velmi slaby pribeh, dejovy vyvoj znacne pokulhava a chvilema jsou tam i uplne zbytecne (smesne) dialogy. Na to, jak chce byt tento film strasne realisticky, tak je presny opak, protoze obcas se tam dejou (chovani hlavnich postav, vyvoj) uplne nesmysly. I pres tyto vsechny nedostatky film skutecne sokuje a narazi na urcitou moznou "hrozbu".. Navic vyber hlavni hrdinky se velmi povedl. Co se tyce deti, tak taky nezahraly spatne. Muj zaverecny dojem by byl o hvezdicku lepsi, nebyt toho strasne stupidniho za vlasy pritazeneho nesmyslneho konce. Tudiz musim dat pouhych 40% ()

Profík

Dostalo mě to svojí syrovostí a autentičností.Mám dojem, že už to radši ani nechci vidět znovu, tak moc dobré mi to připadalo ()

sun.eagle

Konečně nějaký horor/thriller na urovni. Nadpruměr mezi tím odpadem co v žánru se zapadu chodí. Na ty parchanty mate skutečně vztek že byste je zabili holýma rukama bez ohledu na jejich věk. Působilo to věrohodně a konec tomu jen přidal. ()

wonderland

Tak to je mazec, takhle blbej pocit po skončení filmu už jsem dlouho neměla, ten závěr mě fakt dorazil (a já naivnka čekala happy end:)) ()

Aleki09

Není až možné čeho by byla dnešní mládež schopná, chvilkama vám u tohoto filmu až zamrazí.Partička mladých z masakruje pár dospělých,od začátku napinavé až do samotného konce. Tento film by měly shlédnout zvláště rodiče aby věděly co jejich povedené dětičky dělají když nejsou doma :D 4* ()

fluffygirl

,,Vždyť jsou to jen děti ,, tak tato věta mě dostala. Docela mě mrazilo, protože se to klidně může stát.Docela povedený horor. ()

chovatel

Nudí Vás klasické horory, asijské duchařiny a teenagerovské vyvražďovačky? Máte strach jen z toho, co je skutečně uvěřitelné? Jezero smrti je to pravé pro Vás. Krom kvalitního hereckého výkonu Jacak O'Connella a slušného scénáře (na horor) je na tomto filmu skutečně nejděsivější uvěřitelnost celé situace... Rychlé šípy jednadvacátého století, řekl bych! ()

LentilleLily

Tak tohle rozdejchávám ještě teď... jako, takový puberťáky potkat v noci tak chcípnu aniž by mi museli něco dělat. Prostě, tady pán s paní měli prostě jenom smůlu, že nejeli do Paříže jako Jennina kamarádka =D Říkám to rádo-nerada: lepší než Apocalypto =D ()

Mrliš

Dost drastický. Doslova jsem se vcítil do role páru, který si chtěl jen užít hezkou dovolenou. Ty spratky, kteří zde byli vyobrazeni, by člověk nejraději zašlapal do země. Bohužel zde bylo krásně znázorněné, jak jeden kripl dokáže ovlivnit slabší ubožáky bez vlastního názoru. Kdyby toho hajzla hned na začátku jeho kamarádi ukopali, tak byl klid a ne že jako poslušní podělaní beránci poslechnou příkazů malého bose. Dost silný kafe, které už opravdu nemusím vidět. Dávám vysoké hodnocení za atmosféru. ()

Traktorista

Děti jsou pěkný svině a to klidně můžu říct - bo stejně je to od začátku všem jasný. Lehké zvrtnutí na sebe nedá dlouho čekat a pak začíná pořádná vysekávačka. Nejpůsobivější na tom filmu je asi to, že by se to klidně mohlo i stát - žádný debilní mutanti v lese, které kojí vlčice, ale prostě partička znuděnech pubertáků, kteří nemaj do čeho píchnout - zatím. Slušná atmosférka provází celej děj, mrazivé prostředí, výborná kamera. Rozhodně stojí za to vidět. ()

ronin zabak

Drsný náhled na špatnou výchovu a její dopad. Myslím, že nejsme daleko od pravd , které se dějí. Je to velký červený vykřičník ve společnosti a díky tomuto a mnoha dalším filmům se nám podaří do něj nahlédnout. ()

Skoveta

Film nabitý dějem, akcí a napětím od začátku až do konce.Je to šílený, hlavní hrdinka pořád lítá po lese, snaží se někam schovat, jenomže ona je v těchto lesích poprvé kdyžto, ty smradi to tam znaj jako svý boty. když je večer tak je tady záchrana v podobě okolo jedoucího auta, ale boužel po pár minutách se zjistí že je to jen bratr toho největšího šmejda. No a nakonec, když se konečně dostane z lesa tak padne do rukou rodiny toho co jí celej den naháněl po lese. Je jasný, že budou věřit jemu, takže hlavní hrdinka nedopadne moc dobře i když se tak snažila. Skoro stejný námět jako film Ils, a ten byl podle mého názoru o maličko lepší. ()

Kovlad

Tak hustú atmosféru som už dlho nezažil. Film po prvých pár minútach naberá na obrátkach a stupňuje atmosféru a napätie do neskutočných rozmerov. Toto som vážne nečakal. Výborná práca s postavami, toľkú nenávisť ktorú za tých 90 minút film vo mne vybudoval voči tým parchantom... Dúfal som v "happy ending"... Nejedná sa ani tak o horor ale ako dráma, a thriller 100%, skutočne geniálne. U mna jednoznačne plný počet bodov. ()

woi odpad!

Ve filmu je mnoho chyb a nelogických scén... Nezaujme ničím novým, je to pouze směs fanatického hrubého násilí v podání psychopatického mladého chlapce, který má vliv na mladší kamarády. Bohužel celkově velké zklamání! :( ()

wendy221

Tak tohle jsem tedy doopravdy nečekala. Čekala jsem horor něco víc o jezeře, třeba kdo se tam vykoupe, je prokletý nebo tak. Tenhle film mě emočně zasáhl tak hluboko, jak žádný jiný, co jsem dosud viděla. Na konci filmu jsem se hystericky rozbrečela popadajíc dech. Vzpamatovávala jsem se skoro hodinu. Možná to zní blbě, ale je to tak. I přesto dávám filmu **** za originální nápad a napětí. ()