Jezero smrti

kobra190 odpad!

Tak jsem zase jednou naletěl... ZAVOLEJ SPOUTANÉMU PŘÍTELI PŘES BLUETOOTH MÍSTO ZAVOLÁNÍ POLICIE !! Tento film je hrozná blbost, četl jsem kladné komentáře, viděl poměrně slušné hodnocení, takže puštění hororu bylo nasnadě. Začátek poměrně slušnej, do okamžiku, kdy zabijou psa. V tomto okamžiku tento film končí a začíná sračka, následovaná plnou nesmyslných situací - nesvítí mi přední světla, pronásledují mě pěšky, stejně ale pojedu na plný plyn. Uteč a sežeň pomoc, ne zavolám ti přes Bluetooth. Po této scéně u mě film skončil. To další už ani psát nemusím, protože když se přítelkyně dokáže dívat jak mu tam zabíjí přítele a nezavolá o pomoc, tak je jasný, o jakou hovadinu se jedná !! ()

BigBrother

Dva hodní lidé z města potkají gang buranských výrostků a pak už jde všechno jen z kopce. Krutě, brutálně a dost realisticky. Ani nevím, jestli jsem něco takového vlastně chtěl vidět. ()

Sharkman

Vyborny film, spravny realisticky konec a jen doporuceni, nepodcenujte decka, dokazi vam udelat ze zivota peklo ... obcas :-D. ()

Catella

Eden lake je parádní místo, hned bych tam jela na dovolenou, a spala bych přímo s hlavou ve vodě, na co se srát se stavěním stanu, když mám stejně v plánu potyčku s místníma mladejma chuligánama, který by si mohli střihnout nějakou menší roličku třeba v Očistě (nic velkýho, jen aby si cvičně povraždili pár sousedů a s jejich tlukoucíma srdcema si zahráli na místním hřišti fotbálek). ()

jackalsc

Tak hnusný film jsem teda už dlouho neviděl. Je zde sice dost klišé, ale dají se překousnout. Autoři vybudovali charaktery dobře, ke kořisti cítíte emoce a bojíte se o ni. Mohl se tam ale přidat důvod proč se toto všechno vlastně děje. Tak je to spíš jako by se z dětské hry vyklubalo toto. Co z toho vyplývá? Ani s dětma si nevyřizovat účty osobně, ještě když mají takovou přesilu :D Policie nejlepší přítel. ()

veverysiak

Keby to bolo podľa skutočnej udalosti, ani jedného z tých zasranov by nebolo treba ľutovať, zo skazeného semena vyrastie len horšie, nenahovárajme si ale, že je to len fikcia, takýchto vymletých kreténov bez kúsky citu začína byť neprimerane veľa vo všetkých končinách, príroda so svojím prirodzeným výberom si s tým už nevie poradiť a plejády pacifistov s ochrancami ľudských práv môžu akurát dokonať dielo skazy, možno preháňam, ale som už taký, perfektný obraz o aktuálnom stave našej doby, ohromná škoda, že ich Kelly nevykynožila viac, takže 80%. ()

KolarikKing

Takové konce si většinou přeji, ale tady mě to neskutečně nasralo. Jinak parádní napínavý horor, který se ničeho nebojí (viz scéna s táborákem). 7/10 ()

Fender

Takhle nějak si představuji horor, není potřeba nadpřirozené bububu, stačí naprosto obyčejný pocit bezvýchodnosti a samoty. Děti umí být velké svině a jejich rodiče obzvlášť. Konec se s divákem naprosto nemazlí. ()

Nick321

Ta  varovná dopravní značka z plakátu "Pozor, útočníci!" je dost trefná. Jo, nevyplácí se jet kamkoliv jen tak nalehko pouze s rukama v kapsách, a pokud se na obzoru objeví gang místních spratků, je asi lepší zavčasu odjet, než bude pozdě. Když jsou schopní jednoho ze svých za neposlušnost upálit, co asi udělají s cizími. Btw, víte, že právě v Británii jsou no-go zóny těhle dětských gangů, kam už nejezdí ani pošťáci? ()

ichtiandr

Mlady par sa vyda na romanticky vylet na vidiek. Idilka trva pokial na scenu neprichadza skupina miestnych vyrastkov... Podla mna lepsie ako pred casom videny Ils. Viac "filmove", menej naturalisticke. Kym v Ils do polovice filmu neviete co sa deje, tu je zlo predstavene okamzite. Nasleduje brutalny "hunting", kde som si fakt prial aby ti sopliaci na koniec dostali riadne po hube. Moje prianie bolo naplnene iba z casti... Inak remeselne pekne zvladnuty horor postaveny na stupnujucej sa brutalite dnesnej mladeze. Svoj podiel ma pravdaze aj rodinne prostredie. Smutne na tom vsetkom je to, ze by kludne mohlo ist o skutocny pribeh. Pre milovnikov zanru povinnost. ()

ap2001

O spoustě filmů se říká, že nejsou pro slabé povahy. Jezero smrti je ovšem jedním z mála, u kterých toto doporučení není pouhým klišé. ()

samoso

Vyvražďovačky tohoto typu beru většinou jen jako zábavu.Hlavně americkou produkci.Těším se,až bude někdo zabíjen či mučen.Ne tak u tohoto filmu.TO JE REALITA.Něco takového se může stát v podstatě komukoli a kdekoli,třeba u nás na sídlišti.Podobně šílených děcek,co tvoří takové gangy je všude dost.Závěr byl už trochu přehnaný,zas tolik tupých hlav v jednom domě se přece jen nesejde.Nicméně v situaci hlavní dvojice bych se ocitnout nechtěl a moc jsem jim fandil a přál si happ end.Nekonal se.Dávám za *****.Jednoznačně! ()

Adoshek

Slabší a méně uvěřitelný odvar francouzského ILS. Osobně bych to ani nenazval hororem,jakožto spíš thrillerem. O strach tu ani tak nejde, stejně jakožto o věrohodnost a realitu. U francouzské verze je vidět jak reálný tento příběh je (byť s pozměněnými detaily- místo Česka je tam Rumunsko, místo francouzského páru to byli Rakušáci) narozdíl od Eden lake, kde je plno nelogičností a až trapných kýčovitých momentů známých z amerického balastu(viz prořezání rány na noze skrz na srkz a pak následně bezproblémový běh, naprostá nelogičnost - když mám v ruce mobilní telefon tak určitě neváhám a volám pro pomoc, či utíkám do města..... a takhle bych mohl pokračovat). Bohužel jsem měl od tohoto filmu velká očekávání, která se nenaplnily a film mě naprosto zklamal. Těžko říct, zda za je to způsobeno tím, že je EL tak špatný a nebo tím, že jsem se na něj díval dva dny po zhlédnutí bezkonkurenčního ILS. ()

Vital

Syrový thriller,který se promítá do současnosti dnešní mládeže a důsledky výchovy jejich rodičů. ()

R-Fitch

Idylická dovolená s přáním vyznat své milé lásku se během pár chvilek změní v holý boj o přežití. Na rozdíl od podobných filmů ale bohužel ani tenhle boj nevyjde. Fakt nářez! 85%!!!! ()