Hvězdná brána: Hluboký vesmír

• USA SGU Stargate Universe
Kanada / USA, (2009–2011), 29 h 21 min (Minutáž: 44–45 min)

Diskuze

Indy21 (hodnocení, recenze)

Nevada: Proč si tomuhle seriálu dala odpad? Nemyslím si že to je tak až špatny na ODPAD.

Nevada (hodnocení, recenze)

Nevím co případně od filmu čekáš Ty, ale já čekám, že mi bude dávat smysl :)
A to přirovnání k Arše pravdu naopak skoro sedí ;o)

Indy21 (hodnocení, recenze)

No maš pravdu, ale aspon od toho nic nečekaš. Takže divák neni ovlivněn jako SG Archa pravdy.

Nevada (hodnocení, recenze)

Serenity je zakončení seriálu Firefly. Samostatně moc nefunguje.

honajz

honajz (hodnocení, recenze)

BMAJTZ Ani nevíš, jak mi mluvíš z duše. Defying Gravity stopnuli, klony BsG jsou na prd, ten britský mne taky nezaujal, SgU nic moc, V stopnuli a Falling Skies fakt stojí za prd. :)

BMAJTZ

BMAJTZ (hodnocení, recenze)

JayCZJay: Taky me to stve ale kdo vi, kazdopadne za me velka skoda, protoze takovyhle scifi serial prave na TV nyni rozhodne chybi. Jasne mame tu treba Falling Skies ale to neni vono. Nejaky poradny vesmir to bych chtel.

Indy21 (hodnocení, recenze)

Bohužel se to asi nikdy nedozvíme...měl se natočitl film, ktery by seriál ukončil ale MGM o to nemá zájem. ted tak na 5%.

JayCZJay

JayCZJay (hodnocení, recenze)

já myslím že konec zase tak luxusní nebyl... pořád doufám že nám někdo vysvětlí pravé poslání Destiny a asi milion dalších záhad který nebyly vyřešeny..... je to jako koukat na film, v půlce usnout a nikdy nezjistit jak to dopadlo

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Jo, pretoze stupidna Syfy to zrusila v case ked uz na to tvorcovia a scenaristi nemohli nijak zareagovat :)

Margay

Margay (hodnocení, recenze)

Řekněte mi jenom jedno. Konec je vážně u 2x20 a dál to už není? Tak naprosto stupidní konec který není koncem?

O´Neill

O´Neill (hodnocení, recenze)

MarinezZ: Je sice fajn, že obhajuješ zvolení nesmyslných SyFy časů, ale co takhle se podívát i jinde - porovnej jakýkoliv z posledních dílů Sanctuary - na sledovanost před změnou, a po změně. To je ku*va rozdíl, že? V čem asi bude chyba?

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

The_God: The_God: Ukončili to, protože to celkově za moc nestálo. Takže ne, obnovovat to nebudou.

V pozdější večerní hodiny to dávali proto, že to nemělo na lepší čas potřebnou sledovanost. A tu to nemělo, protože to celkově moc nestálo. Tedy ne, nejen že to neobnoví, ale ani to nebudou dávat v jiný čas.

The_God

The_God (hodnocení, recenze)

Bylo by dobrý, kdyby to obnovili a dali na nějaký rozumný čas a ne ve čtvrtek v noci (nebo kdy to vysílali na SyFy).

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

BSG taky nebyla zrovna k popukání a nebyl to problém. Problém byl, že se to (zvlášť ke konci) mohlo přejmenovat na Chicago Hope Universe. Pak by i očekávání byla možná trochu jiná.

Airon.

Airon. (hodnocení, recenze)

Nevada: Napsal jsem Někteří  a  několikrát jsem to tu četl, že SGU chybí humor, nadhled apod.

Nevada (hodnocení, recenze)

Jestli jsi to tady četl, tak sis mohl všimnout, že málokdo kritizoval odlišnost od SG-1 a SGA.

Airon.

Airon. (hodnocení, recenze)

Je zvláštní jak Universe polovina lidí nadává a druhá polovina chválí, střední názor tu skoro není
Někteří ji vytýkají, že ji chybí to co měla SG-1 a Atlantis, ale vemte si to jinak,  vás by bavilo sledovat ten stejný systém znova ? Mě už asi ne a to sem nějaký SG fanoušek
Universe byla prostě jiná, pro někoho moc, ale já sem rád že to Wright s Cooperem skusili, protože ten serial měl hodně světlých momentů (Pilot, TIme, Epilog a další díly které takhle z hlavy nevyjmenuju), spostu výborných nápadů, které dokazjí že ti dva a jejich tým mají pořád co nabídnou (KINO, kameny ) a pár výborných postav (bezkokrunční Rush, Greer )
Naděje tu je, ale nevím já pokračování moc nevěřím i když bych určitě další řadu přívital

McClane

McClane (hodnocení, recenze)

sorry, nedošlo mi to a vzhledem k tomu, že se tu vždycky spoilerovalo o odvysílanejch dílech, tak jsem to klidně napsal.

McClane

McClane (hodnocení, recenze)

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem druhou půlku druhé série dal v kuse, ale několik posledních dílů se mi dost líbilo, no hlavně se neřešila tolik Chloe, což bylo super. Teď přemyšlím, jestli mě mrzí, že skončilo SGU... No vzhledem k tomu, že by zase doletěli do jiný galaxie a jelo by se od znova, tak nevím nevím.

Co mě potěšilo, bylo, že se zmínili např. konečně o tom, že budou muset něco udělat s tím, že jim dochází papír na psaní (jak si utíraj zadky nechci radši vědět), náboje, atd. Ale způsoby výroby by mě asi nasral:).

Ale pořád mě dost sraly některý věci. Např. pokud by se neobjevili emzáci, tak nebylo nutný brát všechny ty kolonisty na Destiny. Stačilo doletět k Novu, zjistit co se děje, pokud by planeta byla OK, vytočit z Destiny bránu na jejich planetu a raketoplánama dostat na Novus. Pokud by byl v kelu začít to řešit - vytočit bránu na jinou kolonii apod. To mě napadlo už při sledování a žádnou z postav to nenapadlo. Really? Prostě jedna z mnoooha scénáristickejch berliček.

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Pokud bychom ji chtěli uzdravit (a opakuju, to bylo pravděpodobné řešení) prosazoval bych, aby TJ musela svůj boj s ALS bojovat minimálně po dobu jedné řady. Mno, zaplať pánbůh, že už to máme za sebou.

Pitooo

Pitooo (hodnocení, recenze)

v 2. polovici 2. serie je toho dost dobreho, kvalitne epizody, zapletky, pribehy, v par castiach je to co mnohy fanusikovia stale kritizovali,a to ze chyba v stargate universe vtip ktory bol v sg1 a atlantis, alebo v epizode alliances bol rodney mckay atd. este by sa dali spomenut pocetne vesmirne bitky

Kicker

Kicker (hodnocení, recenze)

Umřel jediný opravdu slušný sci-fi seriál v dnešní době. Jak se tam nezachraňuje planeta v každém díle a není tam směska všech žánrů tak je to špatně. Je to velká škoda, snad se zas nějaké skutečně sci-fi brzy objeví. SGU byl jednoznačně ojedinělý sci-fi projekt, mohli to klidně dotočit a pak zase udělat nějakou habaďůru jako byly předešlé SG. Sice prý někteří lidé z SGU týmu mají v plánu nějaké sci-fi, ale asi to bude takové to moderní rádoby sci-fi, ale uvidíme. R.I.P. SGU

honajz

honajz (hodnocení, recenze)

rossi001 Ona trocha slušnosti v diskuzi a respektu k názoru druhého, i když odlišnému, by ti taky chlapče neškodila.

Hvězdnou bránu čeká reimaginace

Hvězdnou bránu čeká reimaginace