Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Bobotie_Bob

Sexy holky, zbraně, výbuchy, bitky, super hudba... Komu z chlapů by se to nelíbilo? :D Zajímavý nápad i zpracování. A to, že tam je několik hloupostí nebo nedokonalostí (je to přece jenom její sen) je, s přihlédnutím k tomu všemu, lehce odpustitelná záležitost. Já jsem se bavil :) 70% ()

Mackro

Ehm... nie. Vizuálne/strihovo/hudobne fajn, príbehovo neuveriteľná demencia a aj tá akcia bola ku koncu dosť nudná. Celý film je taký... nijaký. Herectvo tiež za moc nestojí (dobre, pekné ženy, ale čo z toho?) a hlavne, celý film sa berie príliš vážne, a to mu strašne škodí - a pritom sa tam dalo natrieskať milión hlášok, odkazov a neviem, čoho ešte. Vyšla by nám v podstate Schwarzeneggerovka, len namiesto Arnieho by bola banda nebezpečných dievčat - to by ma bavilo podstatne viac. Takto je, kdesi v 105 minútach stopáže, schovaných 25 minút výborných videoklipov, a to je málo. ()

Fenk

Děvčata z blázince morfují v rubací komandos z Nice Tits Round Asses a do toho buší cover trucky známých i neznámých hitů. Bohnice hlásí plný stav. ()

Wolfvater

Fakt to nešlo dokoukat! Jestli se to někomu líbí, prosím, neberu mu to. Ale za sebe se s něčím takovým už nechci potkat. ()

Pythonator

Snyderova masturbace o třech dějstvích. První rovina o holce v blázinci je nudná a tak na 2 hvězdičky, druhá rovina o holce striptérce je veselejší a tak na 3 hvězdičky, třetí rovina o holce elitním zabijákovi z futuristického světa plného rytířů, draků, robotů a nevím čeho ještě je bezpochyby pravý vizuálně orgiální Snyder za 5 hvězdiček. Celé je to přeplněno sexy prádýlkem, podvazkama a dlouhýma umělýma řasama, pročež se to má asi líbit hlavně úchylným Japoncům, fanouškům anime a třeba taky mně. A nyní pojďme ohvězdičkovat film: Emily Browning-4 (rozkošná malá barbínka), Abbie Cornish-5 (sexy blond dračice), Jena Malone-odpad (error v castingu-neomasturbovatelné), Vanessa Hudgens-3 (hezká pipka), Jamie Chung-5 (anime pralinka k nakousnutí), Carla Gugino-4 (přestárlá, avšak stále boží). A jestli to celé nebylo o babách, tak mi řekněte o čem to sakra bylo. Že by nejhorší Snyderův film??? Slabá chvilka s oplzlými choutkami na mladé masíčko zabalené v podvazkách? ()

leonskennedy

Těžko pochopitelná fantasy.Akční scény jsou podobné tak se okoukají,ale pěkný holky v sexy oblekách a zajímavej přiběh(i když tak nějak smutnej)vás bude bavit.Také jsem nečekal jak to s nima dopadne,ale taky jsem se v tom trošku ztrácel. ()

TomDolly

Mám síce rada šialené filmy ale režisér by mal vedieť s tou šialenosťou aj pracovať. A toto je jasný dôkaz o tom ľahko sa dá film pokaziť ()

mmajjkii

Nechápu, proč do toho obsadili holky co vypadají na 13, zejména tedy hlavní hrdinka. Prvních cca 15 minut vůbec netušíte, kam bude film směřovat, a pak se to rozjede, režisér popustí uzdu své fantazii, a chvíli je to vážně super, až na to že musíte sledovat 13 v minisukních a připadáte si malinko úchylně, dobře vypadá v podstatě jen Abbie Cornish, která je na druhou stranu neskutečně upjatá. Po chvíli však už režisér fantazíruje až moc, a to přejde do konce, jenž je úplně o ničem a pro změnu zase bez fantazie, posledních cca 30 minut jsem doslova proklikal, 2*, IMDb 4/10 ()

jizvoun

Buď je to úplná blbost nebo naprostá dokonalost. Nemohl jsem se pořád rozhodnout, co z toho. Ale naprosto mě to vtáhlo. Hlavně úvodní audiovizuální předmluva celého děje, která je naprosto famózní. Děj tu pro mě hrál naprosto minimální roli, vše se tu točilo právě kolem audiovizuálu, který ale film v mých očím posouvá do té dobré kategorie, takže i přes hloupý příběh hodnotím velmi kladně. ()

Euros

Emily je táááák sexy...Ta sama si zaslouží alespoň 60%, zbylá procenta jsou za scénu se třemi "samuraji". Jinak celkem psycho, chvilkama nuda, ale docela mě to bavilo. ()

johankazarku

Pre mňa iba pokus natočiť super akčný film, kde si pre zmenu akčných hrdinov zahralo zopár "sexi blbiek", absolútne vedľa už od začiatku a tie spomaľovania to malo byť akože čo?? Sorry ale film vhodný akurát tak pre pubertálnych gamblerov :D ()

Declen

Lehce sterilnější fantasy meziscény. Náckové se zeplinem a mechem rozhodně potěšili. Na začátku mě to chytalo tak na 3*. Ale když tu vidim, těch 61% tak vzdorovitě dávám 4*. ()

Reall

Dobrý psycho. Myšlenka filmu skvělá. Konec byl podle mě nejlepší částí filmu. Začátek ušel. No a střed, tedy děj filmu, NUUUDAAA! Říkal jsem si, proč na to kurva koukáš. Ale kvůli těm buchtám jsem to prostě vypnout nemohl. Koukat, jak malá blondýna kropí různý zvrácený sráče se mi líbilo. Fap-Fap film. Tenhle úchylnej-sexy snímek se buď někomu líbí a nebo ho někdo vůbec nežere. Kdyby střed byl o něco víc zábavnější bylo by to super. Jen dvě hvězdy. Líbilo se mi to a zároveň nudilo. ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)