Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

Tetsuo

Tetsuo (hodnocení, recenze)

"Celý život se snažil vypadat vypracovaně" - to je taky komplikovaný. On má hrozný výkyvy formy, stejně jako Schwarzenegger, který dobře půlku svého života (včetně sportovní kariéry) vypadal jak pytel hoven. Oni mají vždycky jen určitou sezónu, pár měsíců v roce, kdy najeli na nějakou kůru (jakéhokoli typu). Mimo ni to zas není tak skvělý. Každopádně, dřina v tom je, to nikdo nepopírá, ani tu inspirativnost. Jen je prostě dobrý říct, že Stallone je z hlediska dlouhodobě cvičících lidí průměr a Schwarzenegger nebyl taky zrovna genetická špička, měl víc slabin než přednostní.

Marshall Law

Marshall Law (hodnocení, recenze)

Akcni filmy 80 a 90 let pusobily upadek kinematografie, podle me se v tu dobu tocily i dobry filmy, ktery sklizeli oskary, pritom ty akcni sklizeli maliny. A treba tet je upadek kinematografie v parodiich, kterym se ani neda rikat film, zato tem akcnim se tak rikat jakz takz dalo

Trustme

Trustme (hodnocení, recenze)

To každopádně. Má to vydřený, na to jak vypadal třeba v Banánech nebo naopak v Nočních dravcích.. Celý život se snažil vypadat vypracovaně i když geneticky nedostal moc a k tomu i to poloviční ochrnutí obličeje.

Tetsuo

Tetsuo (hodnocení, recenze)

Trapézy a nohy neměl dobrý, ani když byl na vrcholu. A kdybych si nebyl jistej, že mám víc hmoty, tak bych to ani nepsal. ___________ Pointa toho textu je ale v něčem jiným. Poukazuje na to, že Stallone samozřejmě může být vzorem pro lidi, kteří nemají dobrou genetiku.

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

hele ale podivej se kolik mu je let :D na to jak je starej tak ma lepsi postavu i nez my :D

Trustme

Trustme (hodnocení, recenze)

při treningu pro Rambo III byl Stallone pod dozorem George Pipasika a podstupoval různé metody jejichž součástí byl silový trening, kde se jelo až na cca 60 kilové jednoručky... pochopitelně jsem mu je nekontroloval ale vím že něco takovýho vyváděl občas v posilovnách pro zpestření okolí...

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Světový rekord na bicepsový zdvih jednoruč je 92 kg... Stallone by rozhodně 65 kg jednou paží nedal... čistě samozřejmě

Tetsuo

Tetsuo (hodnocení, recenze)

"kombinovaný bicepsový zdvih s 65 kilovými jednoručkami" - Tos viděl kde? Nebyly to spíš libry? 65 kilo by dal asi jen málokterý strongman nebo profi kulturista. Za takový extra dobrý výkon se považují bicepsové zdvihy s 50 kilovými jednoručkami.

Tetsuo

Tetsuo (hodnocení, recenze)

To se můžem, samozřejmě hádat, ale Stallone má opravdu hodně tenké nohy, většinu svého života neměl moc rozvinuté trapézy (což se teď změnilo, když mu teď kvůli HGH narostl krk, ono je to pak těžké rozlišit), špatně upnutý jeden prsní sval měl vždycky (dost pravděpodobně může být i natržený a zkrácený), stejně tak jeden biceps má zkrácený. To jsou neoddiskutovatelné věci. On fakt má dost blbou genetiku a neuspěl by ani na oblastní soutěži v bodyfitness (které by měly být spíš naturální). Vzhledem k tomu, že dopuje, tak má extra blbou genetiku a sype jako kulturista, tak jsou ty výsledky celoživotního snažení poměrně dost slabé. Což neznamená, že nemá rýsnutou formu. Znamená to jen, že má hodně špatně poskládanou stavbu těla.

Trustme

Trustme (hodnocení, recenze)

Tak souhlasím, Stallone je znám až svým fanatickým přístupem ke cvičení a jeho kombinovaný bicepsový zdvih s 65 kilovými jednoručkami je slušný výkon. Ale snad jen aby nedošlo ke společenskému trapasu - tak ten kdo psal ten článek je právě Tetsuo....

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

špatný kulturista (kromě zaostávajících trapézů a špatně upnutých bicepsů mu víceméně absentuje hrudník, o nulovém rozvoji nohou nemluvě). tohle je kravina...videl sem jeho videa jak cvici a fotky...asi se upsal nebo nevim jestli to mysli vazne :D

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

hirnlego: Expendables na Otrlci nebudou především proto, že by to nebyla žádná exkluzivita na rozdíl od české premiéry Ramba 4. Kdyby to s uvedením do kin vyšlo tak, že bychom to mohli mít na Otrlci na předpremiéru, tak bychom to asi vzali (byť Rambo se svými splatter sekvencemi byl vhodnější) a udělali bychom zase nějakou žertovnou performanci. Vidět tehdy narvané Aero z části zaplněné staříky a nabušenci, kteří jsou nuceni koukat na 5 minut transsexuálního hardcore doplněného o robertky, nazi uniformy a severský noise bylo k nezaplacení :) Navíc co se hodí na nějaký festival ještě nemusí nutně být mně po chuti. Rambo 4 se mi nelíbil a přesto jsem ho na Otrlce tlačil.

hirnlego

hirnlego (hodnocení, recenze)

Beru to, jakože Expandables na Otrlákovi ve spešl sekci asi prostě neuvidíme (jako kdysi Ramba) - což není stěžování si, je určitě spousta vhodnějších adeptů.

MaedhRos

MaedhRos (hodnocení, recenze)

Mně tam nadhled vůbec nechybí. Za posledních pár let mám už toho všudypřítomného nadhledu dost plné zuby a velmi si cením věcí, které mají odvahu brát se vážně...;-) (Nic proti nadhledu jako takovému, ale fakt ho nepotřebuju vidět všude - a kdyby ho v Expendables bylo víc, než je z podstaty věci tak nějak nutno, byla bych docela nasraná...:-)

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

MaedhRos: Ano, ve výsledku Expendables nejsou o filmu, ale o tom, jaký má kdo vztah ke srazům po letech. Když Stallone svou reakci na souhlas Arnolda s účastí ve filmu popisoval slovy "You say yes now? I have asked you for the last 25 years. Now that we are washedout has-beens you say yes?" lze to brát jako nadhled i jako smutnou pravdu. Mě právě u Expendables chybí nadhled, který Stallone prokázal v šestém Rockym. Vidím tu naopak přebujelou zatvrzelost Ramba 4.

MaedhRos

MaedhRos (hodnocení, recenze)

JFL: Fňukat, že akční filmy novýho tisíciletí jsou o něčem jiným, mi právě přijde dost mimo mísu. Pro mě osobně to byl ohromně osvěžující úkrok stranou, možná právě o to příjemnější, že je to v řadě ohledů totální anachronismus, kterej dějiny filmu (ani dějiny žánru) rozhodně nepíše. Nejen, že dočasně resuscituje určitý prvky a klišé, který už před drahným časem umřely, ale navíc není moc trendovej ani ve svý metažánrovosti. Souhlasím s recenzentem, že to není žádná superchytrá dekonstrukce žánru nebo pocta v tarantinovským duchu, ale narozdíl od něj si myslím, že je to dobře.
Je to taková class reunion po dvaceti letech - hoši už jsou sice dost jetý a dávno nevydrží chlastat do rána (a pokud vydrží, po svejch domů nedojdou) - ale aspoň pro tenhle sraz jsou "back in town". Příště už se nemusej sejít komplet. Takže není důvod si to neužít a se slzou v oku nezavzpomínat, když je možnost. Při sledování Expendables jsem současnej vývoj fakt měla úplně u p**ele...;-)

Ale já mu to nevyčítám. Zrovna nedávno jsem kdesi hodně podobně nadávala na The Departed...:-)

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

MaedhRos: Názorovatější je právě v tom postoji. Za ten odkaz díky, je to podnětné a přínosné, ale právě ne názorově vyhraněné. Nepsal jsem, že je to dobrá či špatná videorecenze, jen že je s názorem. Jasně že to je zatížené velkohubými výkřiky a tím, že autor byl naštvaný, že Scott Pilgrim projel, ale aspoň to je jedna z mála recenzí, kde se řekne, že akční filmy nového tisíciletí jsou o něčem jiném a že to byl vývoj dobrým směrem. To že Stallone film natočí v extrémně krátkých záběrech, aby se dědci měli čas vydýchat, z toho nedělá dobrou akční podívanou. Dokonce i wrestlingové filmy od WWE Films jsou z hlediska formy účelnější a účinější.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Je to taková ta silácká rétorika plná ovcí a nespravedlnost i a lidské hlouposti a opovržení a bla a bla a bla... nemám to rád ani v opačném, glorifikujícím extrému.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Předvídatelná kritika, zase někdo moc zapařoval mozek. Tenhle film má vše, co má mít akční nářez. Takovéhle filmy by mě i lákaly do kina, ne ty odpady ve 3D.

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Druhý víkend odhad = 14,8 M ... 100 M hranice v USA asi nepadne...

RelaxMan

RelaxMan (hodnocení, recenze)

Já nevím kdo všechno z vás koukal na DVD " Expendables Bonus " a kdo z vás četl rozhovor ze Slyem v časopisu Svět filmu . Sly tam jasně říká , že neuznává digitální triky a že všechno točí postaru bez greenu ( klíčování ) . Snažil se film natočit jako by to bylo z 80. let . Do jaké míry to je či není , tak to nevím . Já na place bohužel vedle Slye nestál , ale pokud tam pak něco dodělali v postprodukci , tak to bylo minimum . Co se týče krve , tak já jsem spokojen . Není to takový krvák jako Rambo 4 , ale Sly se každopádně snažil , aby to vypadalo dobře . Což dle mého se mu povedlo . Kéž by natočil i Ramba 5 , se 4 jsem byl maximálně spokojen .

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama