Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

Diskuze

Kryton (hodnocení, recenze)

Tak si říkám zda tu někteří nechtějí roli v MILK 2 :D .... jako hodnotit Slyovo svaly a břicho...mě to je jedno at třeba kvuli tomu má blbý játra , ale at ten film je masakr!

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

nic extra zpevněný a tvrdý??? Vidíš ty naběhlí žíly??? To znamená, že pod tim je kus šutru a ne sval normálního padesátníka. Bez podpůrnejch excrementů by tohle nedal. Je to nepřirozený.

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

proc anabolika ? na jeho vek to vypada umerny, ty svaly nejsou nic extra zpevneny a tvrdy, me to pripada prirozeny

Slasher (hodnocení, recenze)

To je jedno, důležitý je jak bude vypadat ve filmu, pak ať si zase hezky splaskne:)

sniper18 (hodnocení, recenze)

Redix: ale ja ho nehodnotím po stránke hereckého výkonu, ale ako akčného herca a taký je podľa mńa dobrý. A hrá skoro vždy to, čo má hrať, takže nevidím problém. Ked´ bude hrať napríklad slepca a zahrá ho zle, tak potom jeho výkon skritizujem, ale svoje úlohy hrá dobre. A dúfam, že sa v tomto filme ukáže len v tom najlepšom svetle a potom snád´ dostane aj nejaké lepšie ponuky.

erl

erl (hodnocení, recenze)

JJ v Rockym byl nejlepší a ještě v Punisherovy a Rudym škorpionovy. Jinak mi nevadí je to sympaťák a zaslouží si po dlouhé době účast v nějakém lepším filmu.

Redix

Redix (hodnocení, recenze)

Sniper: Sorry ale Lundgren nebyl nikdy dobrej herec. Vyjímka byla ve filmu Rocky IV kde držel hubu takže neměl co posrat :D

sniper18 (hodnocení, recenze)

Lundgren je stále dobrý herec, len by to chcelo lepšie spracované scenáre a určite lepšieho režiséra, lebo teraz si filmy režíruje väčšinou sám a moc mu to nejde. A jeho najlepšie filmy Pomstiteľ, Zúčtovanie v malom Tokyu a Temný anjel.

Kryton (hodnocení, recenze)

Nejlepší jeho film je rudý škorpion. Kdysi na VHS jsem na to jako malý pořád čuměl. Béčko jak sviňa :D

Slasher (hodnocení, recenze)

Jako co, viděl jsem pár Lundgrenových filmů z poslední doby a zábava to byla solidní. O charisma rozhodně ještě nepřišel.

Redix

Redix (hodnocení, recenze)

Tak Lundgren je mistr céčkovejch filmů,proto se divim že tam je :D Ještě tam mohl sly pozvat Stívna Sekalovejch :D

sniper18 (hodnocení, recenze)

A je vlastne Snipes skutočne vo väzení? Lebo sa mi zdá, že aj tak má teraz nejak moc nových filmov. A určite by som ho tam chcel, lebo do každého správneho komanda patrí aspoń jeden černoch a Snipes by sa sem hodil najviac.

Kryton (hodnocení, recenze)

Sundat triko :-D jenže já chci vidět maso nepřátel a ne Slyovo tělo :D // to si dyžtak pust Demolition Mana...btw. Kdyby nebyl Snipes ve vezeni brali byste ho tam? Jako takovy vrchni bodyguard toho diktatora - mohl by treba mit i stejny háro jak v Demolition Manovi a stejně chování :D

Slasher (hodnocení, recenze)

:D no tak bez jejich ptáka se obejdu, ale počítám že sundat si triko jim to nezabrání...

Kryton (hodnocení, recenze)

A taky tam nesmí být nahota...takže nahýho Slye nebo Lundgrena nedostanem. Zato tam muzou vytrhavat srdce z těla. Grooovy! :-P

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju