Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

Diskuze

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

OMG, Stallone je fakt ďábel, protože (zatím neoficiálně) získal i Scotta Adkinse! No ty vole, to je mazec!!!

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Haha, hlavně že van Damme sáhne po kdejaké sračce, a pak nepochopitelně odmítne roli v předpokládané akční pecce.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

hodne jednoduse: Stallone nechtel rict Jeanovi nic o jeho roli , chces prachy ? tak se neptej, a to se mu asi nelibilo

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

ŠílenýMax: Lindgren? To zní jak náká paštika nebo něco podobného *_*

videofil

videofil (hodnocení, recenze)

Teď jsem si vzpomněl na jednoho herce, který začínal v akčním Studený jak kámen, a teď se o něm moc nemluví. Je to Brian Bosworth. Ten by se taky hodil na nějakého žoldáka.

prome

prome (hodnocení, recenze)

Kryton: kdyby to vzniklo tak by to byla asi nejlepsi adaptace hry co doted vznikla :-D

Kryton (hodnocení, recenze)

Mohl by pak Sly natočit film podle hry Contra ... spolu sním by tam běhal arnold a případně i doplh....a kosili by a kosili a vubec nemluvili...yeah :D

Dujsa

Dujsa (hodnocení, recenze)

ja tomu normalne nemuzu uverit tomu obsazeni a novinkam co ctu na netu. Prej ma Stallone i roli pro Arnolda a oslovuje dalsi a dalsi.........tak jsem si udelal takovou tapetu na plochu abych si predstavil sve oblibene akcni herce pekne pohromade. Tapety jsou k dispozici u me na profilu ;)

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

ano veprova hlavo diky :) sem si to prehazel do budicku, ale jak mi to zacne srat, tak to pujde zpatky do filmoteky ! v tom budicku proste chybi moznost: na t0rentech :O

Kryton (hodnocení, recenze)

Filmotéka ty hlavo skopová není k označení budoucích filmů. Chceš-li informace o novinkách dej budíček. Chceš-li film do filmotéky požádej Slye at ti dá imaginarní DVD. A chceš-li mě nějak naštvat tak jdi do stáze. :-P

Goopy

Goopy (hodnocení, recenze)

při pohledu na sestavu se skoro divím, že se to nejmenuje The Avengers v čele s Captain America :-D

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

Kryton: zažaluj Boha že ti vzal mozek, když nevíš k čemu používam filmoteku:D

Kryton (hodnocení, recenze)

TomikZlesa : bež žalovat Stalloneho , že ti ukradl film. Jak se zdá máš ho dříve než on sám začal :D

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: To mít můžeš, ale máš tak rozložitou postavu jako Stallone, nebo máš štíhlou atletickou postavu??? Na tom taky hodně záleží. Na mě je zatím vidět hovno, cvičím teprve tři měsíce.

GothRot

GothRot (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: Mozem sa ta spytat kde a ako si prisiel k originalnemu DVD tohto filmu???

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

Kdyz sem po treningu tak mam takovy zily taky, znam par lidi co maj taky zily a nic neberou, tvrdit ze bere anabole jen kvuli zilam je zcestny, ale nerikam ze nebere, u tehle hvezd je mozny vsechno

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

V tomto filme už nebude len Stallone stredobodom pozornosti ako tomu bolo v prípade Ramba 4, možno ani v akcii moc nebude, takže si myslím, že je skoro jedno ako tu vyzerá. Podľa mńa bude skôr veliteľ. A Jet Li a Jason Statham sa určite postarajú o kvalitnú akciu a Lundgren nech zase hodí svoj žoldniersky image ako z filmov Červený škorpión, Švéd alebo Vyhnanec a budem spokojný. Len Randy Couture sa mi do tejto zostavy moc nehodí, tak snád´ nesklame.

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

tak já se o to zajímám. A nemusí brát zrovna steroidy. Přírodní anabolika jsou taky hodně účiný a přitom jsou povolený.

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju