Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

elgato

naprosto neobjektivní **** ale zapomenu na filmařskou stránku a jen s povděkem sleduju jak Sly obsadil celou akční minulost do jednoho kousku. Nechci být prezidentem a proto nemám s tíhle kouskem problém. ()

_Samael

Ale hej, pán Stallone to stále vie. Boli ľudia čo hovorili že po Rambovi a Rockym skončil. Tým môžem odkázať "HA HA". Je pravda že také klasiky sa dajú prekonať len ťažko, ale filmy ako Rocky Balboa, posledný Rambo či The Expendables dokazujú, že to možné je. ()

pučmeloun

Tak jsem si znova ověřil, že akční filmy už nejsou pro mě. Ale nelze pochybovat o tom, že pokud hltáte akční hrdiny, tak tady se představí v množství nevídaném zalité kvalitní akcí podávané se suchými hláškami tohoto žánru. Dávám bod za cameo Arnolda Schwarzeneggera, který "chce být prezidentem". ()

Ankroth

Musím přiznat, že jako nehynoucí fanda Slye jsem očekával trochu více. Laciné CGI efekty, absolutně žádný příběh, místy zmatená kamera... to vše ale bohatě předčí parádní akce, luxusní výbuchy, dechberoucí efekty, krvavá jatka a vynikající hlášky. Film si zaslouží nadprůměrné 3 hvězdičky, ale za scénu v kostele a hlavně Lundgrenovu "Warning shot" přihazuji na čtyři. P.S: Lundgren v tomto filmu válí, radost pohledět. ()

JUX

Zadnej extra zazrak to neni, ale je to slusna akcni blbinka, ve ktery se clovek diky roztreseny kamere neztraci a ktera je sem tam vtipna. Jako ze starejch dobrejch casu. (Ale Rambo 4 je o hodne vejs). Nejlepsi scena v kostele - Wills, Sly a Arnie. ()

Toro8

Nemôžem si pomôcť ale mal som pocit že sa to Sly snažil neprehnať pričom všetci sme vedeli do čoho ideme , že si ideme pozrieť úplnú akčnú bombu ktorej zámerom bolo prehnané množstvo akcie a plno vážnosti. Sly sa snažil ísť na istotu aby sa film páčil väčšine, nie len akčným maniakom čo sa mu z veľkej časti aj podarilo...dvojka uz taká "kľudná" nebude na to vezmem jed :)) ale aj tak za 4 * ()

KOLMI

Přátelé stárnou, je to tím jak léta jdou...... Staré koště ale pekelně kvalitně mete. I když má člověk zpočátku chuť leda tak zatlačit slzu nad přehlídkou akčních důchodců, brzy se cítí zase o 20 let mladší. Klasické akční Áčko z 80 let je tu a nepostrádá nic na své síle. Scény jsou krášleny akcí, které se podobá Call of duty, přehlídka zbraní nemá konce. Základem filmu jsou ovšem precizní scény muž proti muži, které zvukově připomínají staré dobré Atari hry, kdy nože mají ocelově chladný zvuk bez ohledu co zrovna řežou. Nechybí pár drsňáckých keců ani Arnold Schwarzenegger se svou reklamou na prezidenta. Co víc si přát, prostě jen uznale kývnout hlavou, že i kdyby to byl poslední film z akčních filmů, rozhodně tenhle kousek stál za to. Film ve kterém má lidský život deset dolarů a brzy přestanete počítat mrtvé nepřátele, jen se kocháte, jak nesmrtelní hrdinové masakrují s neuvěřitelnou nápaditostí, drtivou silou a briliantní technikou oponenty po desítkách bez ohledu na klesající staminu. Když už se boj zdá být opakovaně nekonečný, náhle ho přeruší dokonalý zvuk Brokády AA12, která dělá scénu extrémně krvavou a bez slitování čistí plátno od zbytků odpůrců. Nezbývá než doporučit. Usaďte se a nechte se unášet bez přemýšlení příjemných 90 minut. Neočekávejte složitosti ani promyšlená děj, tenhle film je akční masakr, dokonale stavěný pro odpočinek po práci. ()

alienable

Paráda! Dlouho jsem se tak nepobavila, díky Sylvestře, i když vypadáš trochu jako transka, máš v sobě pořád kousek toho starýho akčního šarmu. ()

bobaso

To, že Sly existuje vo svojej pokrivenej rambovskej dimenzii, kde každý zločinec padá pod salvou výstrelov a „trefných“ hlášok, by som pochopil. Ten chlap nikdy nebol dobrý herec / komik / režisér / scenárista a tento film to len potvrdil. Vo všetkých bodoch! Myslím, že keď dá jeden človek dokopy prakticky všetky ikony akčného žánru od VHS generácie po tu DivXovú, má určitú zodpovednosť vytvoriť dielo, ktoré doslova vytrhne televízor zo steny. Miesto toho vytvorí priemernú, nudnú ba priam debilnú frašku. Samozrejme, v tomto old-schoolovom akčnom snímku je kopec akcie (niekedy až moc a človek stráca prehlad), ale všeto sa to spolu s dejom, tmou, výbuchmi, strelbou a hláškami tvorí jeden velký mišung, z ktorého může mať radosť snáď len Sly. Ani sa neni čomu diviť, že film len tak tak vrátil peniaze do neho vložené (rozpočet 82 mil., tržby celosvetovo 85 mil.). ()

Deacon59

Začátek mě moc nenadchl, ale po obhlídce ostrova to dostalo grády. Nakonec velmi pěkná vzpomínková záležitost pro milovníky akčních filmů. ()

Honzyg

Oko milovníka akčních filmů a jejich legend si přijde vskutku na své. Hlášky, které trousí především Sly Stallone ale například i Jet Li (který je prostě menší), pak dodávají patřičnou šťávu. Stallone jako by sám svůj produkt bral trochu s nadhledem a tím ho alespoň částečně uchránil tradiční kritice snášející se na všechny bezduché akčňáky. No a scéna Schwarzeneger + Willis + Stallone, to je záležitost do učebnic historie akční kinematografie. ()

vitenkviten

sly uz vypada jako karikatura sama sebe... scena v kostele arnie vs bruce vs sly je snem vsech co zrali na vhskach vsechny akcnaky... samotny film je jinak trochu slabsi nez rambo 4... a jako parodie na akcni filmy je to urcite lepsi nez crazy komedie typu zhave vystrely... hodnotim tak pouze ve srovnani s podobnou produkci... ()

Durward

kromě zástupu slavných jmen, jejichž nositelé navíc ani nepředvedou žádný nadprůměrný výkon (ne, že by jim k tomu scénář dával zrovna moc možností), nic extra.. ()

Slypp

Podle mého názoru je Expendables nejlepší film, který se kdy natočil. Sly si to dobře zorganizoval a zrežíroval. Tento film se povedl jako rozlučka s legendami a super herci jako Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jet Li, Dolph Lundgren, Bruce Willis s Jasonem Stathamem. Takové hvězdy doplní super herci jako Eric Roberts, Mickey Rourke, Terry Crews s bojovými borci Stevem Austine, Randym Couturem a dalšími. Nejlepší scéna je určitě KOSTEL, kde jsou Sly, Arny a Bruce společně a mají dost povedený rozhovor s vtipy a utahováním jeden z druhého. Každý z herců tam má svou chvíli na předvedení toho, díky čemu jsou tak dobří a slavní. Celý film jsem se dobře bavil, protože děj měl hodně akčních scén, vtipů, narážek. Sly díky moc, že si to natočil a dost dobře to zahrál. Těším se na další tvé režírované filmy. Nechápu kritiky, kterým se to nelíbilo, páč jako rozlučka hvězd jako Sly a Arny se to povedlo. Super film a jen ho doporučuji. Díky Sly si nejlepší. :) 5* ()

padlar

Do kina jsem šel na akční film. Dostal jsem ho? 100% ano! Spokojenost? Veliká! Jediná výtka: místy mi vadila příliš roztřesená kamera. Ale tuto chybičku plně vynahradila, zde již několikrát zmíněná, scéna z kostela. ()

maart

Tak sme sa s kamarátmi fajn zasmiali k 5* chýba už len simultánny dabing. Ale nie bolo to vtipné aj akčné na záver až trošku moc. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju