Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

Oukyn

Původně jsem byl trochu skeptický. Říkal jsem si, jak asi bude působit Sly, Statham, Li, Rourke, Willis a Schwarzenegger pohromadě. Ti dva posledně jmenovaní zvádli své dlouhé role opravdu výtečně. Arnie nám trochu ztaťkovatěl, Willis si drží svou kamennou tvář. Sly ničí vše živé okolo sebe tak, jak jsem zvyklý, až na to, že pro tentokrát vynechal kuchání střev. Statham stačil vyházet snad tunu oceli, když tasil jeden nůž za druhým. Ale jemu to prostě pasuje snad v každé akční scéně. Terry Crews sebou zase nosí malý tank a trhá těla na cucky. A na super stará vypalovačka při závěrečných titulcích. Co dodat. Zkrátka parádní zábavička! "Are you crazy? You could kill me!" - "You´re welcome!" ()

snecek

To se ani nedá hodnotit slovy, něco tak famózního nesmí chybět v žádné sbírce milovníka akčních filmů 80-tých let. ()

Deall

Od prvních minut filmu pěkná podívaná, zajímavé akční scény, dobré herecké obsazení , role velmi dobře zahrané, vtipné hlášky a k tomu ti akční veteráni z našeho mládí, kdy jsme je sledovali na VHS. Sylvester Stallone bravurně využil zkušeností z 80 let, kdy točil akční snímky a připravil nám pěknou podívanou, kdy film zhltneme jedním dechem a čekáme na přídavek... ()

finest

Vtip,ironie,hvězdné obsazení,akční scény...hodně akčních scén doprovázených vojenským výcvikem a uměním se zbraněmi dělat cokoliv,dobrý příběh (na akční film)!! To vše mě utvrzuje v mém hodnocení: 5* ()

macherano

Tak tento film predcil moje ocakavania tolko akce som asi v zivote nevidel ani vo vojnovom filme :P no uplna pecka myslim ze nie len roku mohol byt o nieco kludne dlhsi a vacsi priestor mohli mat arnie, a hlavne willis ten sa mohol viac zapojit ale aj tak scena v kostole ma milo prekvapila keby neboli niektore prehnane sceny ako naskakovanie do lietadla pricom ma slahaa voda, strielanie s predu lietadla v obrovskej rychlosti bez akehokolvek krytu by bolo hodnotenie aj vyssie. ()

Koubes

Willis, Schwarzenegger a Stallone v jednom filmu a navíc v jedné ( sice krátké ) scéně to je paráda!! Tento film má právem označení akční, jelikož takový opravdu je a těžko najde překonavatele. Snad jedině, že by dvojka byla ještě drsnější. To si ještě budeme muset počkat. Zatím nás bude bavit tento akcí nabitý film, který stojí za to vidět. Filmová mela jakou ani Rambo s Terminátorem nezažili :) ()

RonnieR

Scéna s kostola bude určite kult, stret troch es na to sa len tak nezabudne. Vadil mi trocha Li, Statham cool, Lungren ten pravý feťák (co delá? Věší piráta! Gunnare co děláš? Věším piráta!). Pravý, akčný, béčkový nárez ako sa patrí a sluší! Posledných dvadsať minút ako keby som videl Ramba a Komando dohromady. A fašírovanie AA-12 stkou - lahoda! 80%. ()

tekedozai

Expendables sa na nic nehraju, cistokrvny akcnak treba brat s nadsazkou a pohladom akym sme sa pozerali na akcne filmy 80 rokov. Preto si myslim ze tento moviek je zamerany hlavne na tuto kategoriu divaka. Krute sceny, tazke vybuchy, lietajuce ruky a hlavy. One man army krat sest - to si ziaden diktator uz nemoze byt isty svojim osudom. ()

Arkwuill_S

Slavný Sly tu vede partu drsných žoldáků, kteří si neberou servítky a nemakají jen tak pro někoho. Berou tvrdý prachy a není nic, čemu by se zřejmě nedokázali postavit. Přes tohle všechno ale mají dobrá srdce a když je zapotřebí, pomohou dobré věci a to klidně i zadarmo. Kdesi ve Střední Americe je ostrov, kde vládne ošklivý a hrubý tyran, sužuje chudé obyvatelstvo a tak vůbec. No a sem se dostává naše parta a osvobodí tyto nebožáky od kruté represe. A že to bude kurňa pořádná řež. Ale je jasné, kdo nakonec vyhraje... Tento film jsem celkem očekával, přeci jen doby Stalloneho mládí jsou pryč, vůbec těchto velkých akčních hvězd, proto se od tohoto čekal takový comeback ve velkém stylu (neb teď těm mladým ukážeme, že stále víme zač je toho loket). Při natáčení se uplatnily nové technologie, které určitě jen prospěly a tak se můžeme podívat na snímek ražení ala Rambo v novém kabátě. Kdyby se měly posbírat všechny vystřílené nábojnice, tak by to asi nestačilo na jednu tatru. Je to prostě řež, u které člověk nemusí ani trochu přemýšlet, příběh je jednoduchý a trochu propagandistický. "Přišli, vystříleli, zvítězili...". Hodnotím velmi kladně, líbili se mi herecké výkony Stalloneho, Stathama a Jet Liho. Trochu mě zklamalo, že si ve filmu nezahrál více Lundgren a byl tam víceméně jen tak naokraj. Člověk si při sledování opravdu nostalgicky zavzpomíná na devadesátá léta. Osobně ale dávám body dolů za příliš propagandistický přístup (viz. - pokud jde o dobrou věc, tak klidně zdarma; tohle se mi dost nelíbilo na filmu Slzy slunce, který sakra zaváněl dobrým amerikanismem) a přespřílišná supermanství a superhrdinnost hlavních postav, zkrátka jsou nejchytřejší, nejrychlejší, nejkrásnější, neviditelní, neprůstřelní, neporazitelní a (ne)postradatelní. ()

Berris

Skvělá oddychovka, až na pár vyjímek se zde sešel dream team akčních filmů, akce je mnoho, je poctivě prokládána drsnýma hláškami, a nudit nezačne. Scéna v kostele jednoznačně vede, hláška ,,He wants to be a president" nemá chybu. ()

Baroon

No pár scénám sem se i zasmál jako komedie velmi dobré, ale pro pobaveni je Machette lepsi. I když prašt jako uhod. ()

fojťan

Trochu moc. Machete má větší styl. Jet Li a Dolph Lundgren ovšem jedou parádně. *** Po druhém shlédnutí přidávám hvězdičku navíc. Sly si ji zasloužil. ()

martan1

Takovou dávku explozí jsem už dlouho v jednom filmu neviděl. Tohle se Slyovi rozhodně povedlo. A varovné výstřely jako ty od Lundgrena bych na vlastní kůži fakt zažít nechtěl! ()

Caesarion

Jet-li se do filmu vůbec nehodí ,ale fakt vůbec. A Arnold měl mít ve filmu se Slyem hlavní slovo, protože tyhle dědulové jsou nej. Tak to mělo být. Zajímalo by mě proč třeba neoslovili M.J.Whitea. No nedá se nic dělat. Mickey byl dobrej jako vždy. A kdo byl taky cool byl Lungren. Celé je to samozřejmě jak ze staré školy + něco navíc. ()

EricNor

Ne že bych neměl oddechovky rád, ale tohle mě nebavilo.Hlášky mi nepřišli vtipný, takový puberťácký.No a akce? - asi to bylo tou malou televizí. ()

mitles

Dalo sa na to pozreť ba dokonca som sa aj pri tom bavil. Dôchodcovia to jednoducho vedia a Stallone ktomu pridal aj vcelku slušný scénar takže pre mňa veľké prekvapenie. Určite lepšie ako niektoré akčné filmy tohoto roka. ()

KozelB

No po velkých očekáváních přichází většinou zklamání. V tomto případě to nedopadlo zase tak špatně. Nejlepší výkon jasně Lundgren a překvapivě Roberts. Nejhorší výkon bohužel botoxový Mickey. Bohužel u Stathama mě zklamala stupidná scéna s nájezdem na hřiště. To prostě k největšímu drsňákovi nepatří. Největší hlášky zase Willis! ()

1990Jirik

Odmyslet si skvělé herce tak dám odpad.. Protže skutečně se to ničím neliší od klasických akčních filmů... Ale vzhledem k obsazení herců dávám tři hvězdy protože rozhov v kostele mezi Arnoldem, Willisem mě doslova dostal naprosté herecké legendy kinematografie;) ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju