Západní Německo,
1983
Režie:
Renke KornScénář:
Renke KornHrají:
Kyra Mladeck, Florian Böhm, Oliver Stritzel, Jochen Kolenda, Monika Lundi, Ute Willing, George Meyer-Goll, Franz Rudnick, Hilde Lermann, Claudia Gerhardt, Dagmar Schwarz, Hans Rainer Müller (více)Hrají
Kyra Mladeck
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2016)
Aimee a Jaguár (1999)
Hadí vejce (1977)
Florian Böhm
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Oliver Stritzel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Ponorka (1981)
Pád Třetí říše (2004)
Lea (1996)
Jochen Kolenda
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Rivalové (2013)
Sám mezi všemi (2013) (TV film)
Contergan (2007) (TV film)
Monika Lundi
Německá říše
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Mrtvý potápěč nebere zlato (1974)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Ute Willing
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Die Glasbläserin (2016) (TV film)
Místo činu (1970) (seriál)
Sólo pro klarinety (1998)
George Meyer-Goll
Německo
Nejlepší filmy:
Zápas tygrů (1988) (TV film)
Místo činu (1970) (seriál)
Franz Rudnick
Německá říše
Nejlepší filmy:
Lacombe Lucien (1974)
Die Wannseekonferenz (1984) (TV film)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Hilde Lermann
Německá říše
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Claudia Gerhardt
Nejlepší filmy:
Kalhoty v pozoru (2000)
Dagmar Schwarz
Rakousko
Nejlepší filmy:
Na křídlech slávy (1990)
Dáma ve zlatém (2015)
Gebirtig (2002)
Hans Rainer Müller
Německo
Nejlepší filmy:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Šprýmař Till (2003) - vypravěč
Hepčí (1987) - vypravěč
Thomas Piper
Německá říše
Nejlepší filmy:
Mořský vlk (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Všichni mají rádi Willyho Wuffa (1995) (TV film)
Thorwald Lössl
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Claus Brockmeyer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Underworld (2003)
Šprýmař Till (2003)
Sissi a Yetti (2007)
Klaus Abramowsky
Polsko
Nejlepší filmy:
Evropa, Evropa (1990)
Bittere Ernte (1985)
Rosa Luxemburgová (1986)
Franz Wacker
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Navzdory osudu (2009) (TV film)