vika.evil

Velmi dobrý film s hordou zombie a prvky komedie.Obsazení je skvělé za což jsi režísér (Ruben Fleischer) zaslouží pochvalu.U,některých hlášek se můžete se velmi dobře(velmi dobře) zasmějete a scénky s pravidly jsou senza..Když jednoduše shrnu jedná se o dobrou komedii a horor v jednom.Obsazení na 85% a scénář na 90%.Dá se na to kouknout asi 3 krát pak omrzí... ()

Kozlowski8

Spojené státy ovládly zombí. Země je zpustošena a zbývají pouze jedinci, kteří ještě zůstali lidmi. Právě čtyři takoví jedinci, jejichž cesty se protnuly, putují společně zničenými městy, doufajíce, že se setkají se svými blízkými... Poměrně drsné krvavé výjevy, zasazené do jinak spíše humorného vyprávění. Některé situace mne opravdu velmi rozesmály (nejvíc scéna s Billem Murrayem), hlavní postavy byly v pohodě. Přesto film v mých očích výrazněji nepřesáhl pomyslnou hranici průměrnosti. K tomu chybělo více nápadů a celkově zajímavější příběh. Pro diváka, který čeká nenáročný relax bez většího přemýšlení, je Zombieland správnou volbou. 65%. ()

listo

"Ještě víc než zombíků se bojím zkurevenejch klaunů." V prvé řadě musím podotknout, že ze zombích produktů se mi dělá blivno (vyjma lehce primitivní hry na mobilu Plants vs. Zombies). Tenhle film je ale z jiného šuplíku. Už jen úvodní scény k titulkům a komentáře k nim dávají divákovi naději, že se tvůrci nebudou brát příliš vážně a on dostane slušnou porci zábavy k domácímu popcornu. Telecí Jesse Eisenberg umocňuje svým jalovým výrazem mistrně podanou nadsázku. Třešničkou mezi rozstřílenými půlkami zombíků je pak klasik Woody. Cameo Billa Murrayho je skvostné od začátku do konce, mezi mini top scény patří ruce na volantu a další vychytávky. Obvykle posílám zombie snímky do kategorie odpadu, tomuhle s klidným svědomím dávám silné tři hvězdy! ()

RedAntCZ

Tento film je asi nejlepší komedie a to z pěti důvodů! Za prvý, je to žánr ZOMBIE! Za druhý, jsou tam dobrý herci! Za třetí, je to natočený v AMERICE! Za čtvrtý, je to KOMEDIE a zároveň HOROR! (a těch moc není!) Za páté, nejspíš bude pokračování! *****/***** ()

Brenda.Ch

Tolik promarněných šancí ! Tolik potenciálu se tam skrývalo udělat z toho fakt suprovní komedii - puncovní komedii s luxusním nadčasovým humorem a naturalistickými zombíky ! A využito z toho všeho byla tak polovina. Neříkám - i ta polovina stačila k tomu, abych film hodnotila pozitivně, ale proč tomu nedat ty grády a nevymáchat se v tak sympatickém zvráceném námětu až do totálního zablácení ! No ale po bitvě je každý generál, takže super oddychovka a skvělý nápad. :-) ()

Tempest

Velmi milý film i pro (ne)fanoušky zombie filmů. O zombíky tady ani moc nejde, spíš jsou tady jako rušivá kulisa a příčina všech potíží. Hlavní hrdina je dost praštěný a ostatní postavy pořádají v praštěnosti přímo závody. Ale kupodivu to docela funguje a všem to zaručuje přežití ve světě plném zombie. Za mě velmi solidních 85% a určitě si tenhle film dám ještě jednou. ()

Senrix

Pěkná blbost, ale zábavná :-) Nejsem příznivce hororových snímků, přesto jsem rád, že jsem si tento mohl pustit, a že místo děsivých scén všude sršel samý vtip. A to už od počátečních titulků. A tak se ve výsledků díváme na čtveřici různorodých osobností, které se protloukají nebezpečným světem. A nakonec se dočkáme i trošky "romantiky". Škoda, že ke konci to už bylo trochu slabší, ale Bill Murray byl skvělej! Nevím jak vy, ale já jsem se u téhle blbosti docela bavil. Za mě pěkných 70 %. ()

PepusGi11._

Super hororová komedie u které jsem poznal Jesse Eisenberga (těžkyho poseru) a Woodyho Harrelsona(ulítlýho tvrd'áka).... Moc mě potěšilo efektní použití titulků s pravidly v obraze a bombovej soundtrack....Zombíci mí přisli reální,a v jistých scénách jsem si v duchu říkal,jestli při tom natáčení doopravdy ty lidi nežerou :D..Pro mě skvělej humor !...Velice příjemný film na pobavení. ()

Dawe2

Dobrá blbost, ale ono to tak nějak fungovalo. Herci skvělý (až na zombie), koukalo se na to dobře. Na relax ok. Nic extra smysluplného se v tom hledat nedá. ()

PeteBuck

Nedá mi, dávam 4 hviezdičky. Slušná komédia, keď zrovna nemáte čo robiť a potrebujete zdvihnúť náladu, lebo práca Vás vyčerpala a vykrútite si nohu pri futbale, takže musíte sedieť na riti, ale aspoň si pozriete veci, čo ste chceli vidieť už dávnejšie. Odbieham, ale toto fakt pomohlo zabudnúť na voloviny v živote, od srdca sa párkrát zasmiať. Aj keď zopár klišé sa privalilo a už ste vedeli, čo ako dopadne. Ako napr. Bill Murray strašiaci ozbrojených teenagerov, poprípade dvojka báb, ktorá sa rozhodne rozbehnúť lunapark, čiže kopa svetiel, hrmotu, takže je jasné, koho to priláka a samozrejme ono kliše boy meets girl. Ale oboje to je naservírované v celkom slušnej jazde, ktorá má príjemnú minutáž a končí "happy endom". Woodymu idú drsniaci a Jesse zahral svojho roztržitého PC-maniaka tiež parádne. ()

Astonko

Čistokrvná zábava, pri ktorej treba vypnúť (nie vypľuť) mozog a len sa tak nechať unášať dejom. Týmto spôsobom dostanete množstvo humoru ako aj sympatických postáv (Bill Murray nemal chybu). Z technickej stránky vyzdvihnem najmä kameru, bez ktorej by tento film určite nebol taký dobrý ako je. 6.5/10 ()

Ace.A.T.L.

Už z obsazení jsem počítal s tím, že tady nepůjde o horor, ale o hororovou komedii. A přesně to jsem dostal. Od začátku se to táhne v takovým tom příjemným tempu a nádechu, že člověk dostává nálože vtipu pěkně popořádku a k tomu v tu správnou chvíli. Je to nenáročný, nepřehnaný snahou a celej film tak nějak funguje sám a to je hodně příjemný. Za mě 4* a URČITĚ DOPORUČUJU !!!SPOILER!!! Strhnul jsem jednu hvězdu, páč zabily Billa ()

BrusVejn

Vo filme sa nachádza značné množstvo kvalitných gagov, ale celé je to také nijaké. Nič sa tam nedeje, prvá časť filmu sa odohráva v podstate v aute a na konci pravdaže musí prísť klasická sladká klišé omáčka. ()

Kinison

V rámci přípravy na Zombieland: Double tap a musím říct, že jsem si u toho odpočinul a pobavil se. Bill Murray hvezdička nahoru. Jeho účinkování v The Dead Don't Die dává další rozměr. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku