Režisér filmů Sejmi eso a Narkotika vás zavádí zpátky do adrenalinem napumpovaného světa krve, svištících kulek a nebezpečných zloduchů. Čekají na vás smyslů zbavení žoldáci, přitažlivé atentátnice i oblíbení členové rodiny Tremorů. Zbrusu nový výbušný film znovu svedl dohromady proslulé padouchy (Tom Berenger a Vinnie Jones) i nažhavené nováčky, aby vyprávěli příběh druhořadého agenta FBI, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. (oficiální text distributora)

cubajz

sice se moc dlouho čeká na akci a výbuchy jsou opravdu tak mizerné jak se tu píše, ale dá se to zkousnout a nuda to rozhodně není - hereckému obsazení u mě kralují Vinnie Jones a Tommy Flanagan, jejich zabijáci jsou opravdu největší stylaři, jen škoda že mají tak málo prostoru a že celý film působí tak trochu amatérsky, protože pár bezva nápadů a i partička bezva charakterů tu je. ()

UncleG odpad!

Tak zatímco prvnímu dílu se nedala upřít řemeslná zručnost a jistá dávka zvrhlého humoru, dvojka je pouze směsice nesmyslné brutality a "zabíjení pro zabíjení". Přičemž se samozřejmě tváříme, že podřezat někomu krk skalpelem nebo tlouct lidem dláta do mozku je děsně Kůůl. Třemi adjektivy: Prázdné. Hloupé. Laciné. ()

playboxguest

Sice horší pokračování hvězdně obsazené a lépe zafinancované jedničky, ale na druhou stranu celkem podařené akční béčko s několika vydařenými momenty a charaktery, které je mnohem zábavnější (pokud vypnete mozek), než by se odsud mohlo zdát. Jen ten konec je až moc překombinovanej (čti zpackanej), ale to už k těmhle filmům tak nějak patří. Každopádně to těch 90 minut slušně odsýpá. Nejolíbenější postava - vražedkyně se smrtícími polibky. ()

Phietros

Non stop akce od začátku do konce, všude samá krev, létající kůlky, mrtvá těla a partička krutých zabijáků, kteří si mezi sebou nic nedarují.. A pak finální rozzuzlení a cool konec s kůlkou v hlavě toho nejmíň očekávaného.. já se bavil, ikdyž tenhle mega pekelnej guláš, už neměl to charisma jako jedničkaa... ()

Holina

P.J. Pesce vyžírá samé srágory a pokračování (From Dusk Till Dawn 3, Sniper 3, dvojka Ztracených hochů), ale speciálně Sejmi eso 2 nepodělal na plné čáře. Je tu hafo bizarních postav, které mi vyloženě vadí (jako rodinka šílenců), ale také takové, které zaujmou. Průměr kazí fakt, že srovnání s originálem toto pokračování vkutku nesnese... ()

• Na obrázku v magazíne, ktorý si prezerá Agent Redstone (Hrothgar Mathews), je porno hviezda Heather Vandeven. (EleKtris)