Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je velmi zkušený zloděj a jeho největší mistrovství je v krádeži nejcennějších tajemství. Ovšem není to jen tak obyčejný zloděj. Dom krade myšlenky z lidského podvědomí v době, kdy lidská mysl je nejzranitelnější – když člověk spí. Cobbova nevšední dovednost z něj dělá nejen velmi vyhledávaného experta, ale také ohroženého uprchlíka. Musel obětovat vše, co kdy miloval. Nyní se mu však nabízí šance na vykoupení. Může získat zpět svůj život. Tato poslední zakázka je nejen velmi riskantní, ale zdá se, že i nemožná. Tentokrát nemá za úkol myšlenku ukrást, ale naopak ji zasadit do něčí mysli. Pokud uspěje, bude to dokonalý zločin. (Cinemax)

Diskuze

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Arbiter: Blondýnky jsou blbý ? Ukázka sebe sama. Možná jich je blbých 97%. Ale to nevylučuje vyjímky. Znáš všechny blondýny na světě ? Policajti šroubujou žárovky... no ty chytřejší jo. hororwatch: Díky za zastání. Oscarům nevěřím. Občas je někdo dostane právem. Ale zlatý maliny snad nikdy.

Arbiter (hodnocení, recenze)

hororwatch: Hele já jsem normálně hodnej kluk, ale koukni na následující věty:

Oscar, je cena udělovaná každoročně od roku 1929 Akademií filmového umění a věd USA v různých oblastech filmu... ...Členy Americké akademie filmového umění a věd se automaticky stávají všichni umělci, kteří byli alespoň jedenkrát nominováni na Cenu akademie.[1]. Akademie má zhruba 5 a 6 tisíc členů po celém světě, mezi její členy českého původu patřili nebo doposud patří např. Franz Planer, Ivan Jandl, Miloš Forman, Jiří Menzel, Jan Pinkava, Miroslav Ondříček, Theodor Pištěk nebo Jan Svěrák.

hororwatch

hororwatch (hodnocení, recenze)

Arbiter: nechápu, proč by to měly být blbé kecy. Jenom proto, že má svůj názor( mimochodem podle mě není špatný) se do něj nemusíš fušovat..... veškerý organizace jsou ovlivnitelné někým zvenčí, proto je dobrý si film ohodnotit podle svého a na ostatní se vysrat.......např diskuse Avatar, teď se tam řeší, zdali Avatar patří nebo nepatří do kategorie Sci-fi.. taková blbost přitom zcela očividné

Arbiter (hodnocení, recenze)

Mandalorian: Jo, hrozný kecy.. Neuznávat si je můžeš, to je na tobě. Ale s tou argumentací něco udělej... Blondýnky jsou blbý, policajti šroubujou žárovku v pěti a gingers do have soul.. 3 starý životní pravdy.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Pilda: v tom s tebou souhlasím, rozhodně si přes všechny svoje kvality Slumdog nezasloužil tolik oscarů, kolik dostal.. A to úplné přehlédnutí TDK mně dost naštvalo.. tehdy, ale ted už se s tím stejně nedá nic dělat, a akademici prostě vždy budou hodnotit podle svého

foundation

foundation (hodnocení, recenze)

Pilda : Nolan podla mna nie je ten typ rezisera ktory sa ,,snazi,, koli tomu aby dostal Oscary. Jeden z velmi mala reziserov ktory nemusi uz nic dokazovat sebe a hlavne nikomu dookola. A tym ze mu akademia tie Oscary upiera ho podla mna budu ludia este o to viac uznavat :) moj nazor

Jacinda

Jacinda (hodnocení, recenze)

tak z nominace oskarů jsem velice zklamaná. Kam zmizel DiCaprio a Nolan?

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Pilda17: Neřeš to. Nemá to smysl. 99% dobrých filmů nic nevyhraje. Stejně jako 99% dobrých kapel. Nesnášej je kritici, protože jsou to zkrachovalí hudebníci, scénáristi a režiséři. Dál už asi NO COMMENT

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Ano není to špatný film, ale Temný rytíř nic? Což jsem byl nasranej jak nejvíc to šlo.. Potom Smrt čeká všude to samý a zase skoro vše a vlastně za nic? Nechápu to.... Mandalorian: Protože mě dokáže nasrat, když se někdo snaží a neostane nic a to je Nolan!

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Slumdog Millionaire až moc hraje na city. Jakože jéje ten třetí svět, jaký se tam dějou zvěrstva, ten režisér, co to natočil musí dostat Oscara. Připadá mi, že to vyhrálo fakt jenom z nějaký vnitřní povinnosti.

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

BILI: ale jako režisér není nominovaný.. když přimouřím obě oči, tak to nakonec chápu .) btw. ta nová hyundai je absolutně boží, slintám blahem :D

Arbiter (hodnocení, recenze)

Jako Inception je dobrej film, ale nepříjde mi tak dobrej aby měl ty nominace které nedostal

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ricky není vůl, je právě úplně nad věcí, a dokáže si z takovýchto věcí (či lidí) skvěle utahovat a to zcela bez servítek, stačilo vidět ty glóby, to byla smršt

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Pilda17: Proč vyhrávají oscary jen dramata ? Já nevím jak vám, ale mně jsou oscary u p..dele. Stejně jako nějaký debilní udělování zlatých malin. Záleží jen na tom, kde se film točil a kdo byl producentem. Čistá komerce. Disaster Movie (2008) je jedna z největších shitů, který jsem kdy viděl. Ale na zlatou malinu nedostal ani blbou nominaci. proč ? Proč asi ??

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

Furt mi přijde, že ti parchanti tam nahoře to hodnotí víceméně hlavně z toho uměleckého hlediska.. Jestli film byl opravdu výborný po jiné stránce, tak tomu už nepřikládají takovou váhu :( Něco by se mělo změnit, každý nemá smysl pro umění a hlavně každý ho nedokáže docenit..

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

ale Pildo, u Hurt Lockera ještě tvoje pocity dokážu pochopit, ale Slumdog milionaire? vždyt je to překrásný film a nejen příběhem, ale hlavně zpracováním. Boyle je prostě bůh a Rahman jeho sluha (minimálně stejně výkonný jako Murphy)

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Je to Anglán ..oscara mu nedají ...a jsou to swině :-/! :D ted všichni co stojí za Networkem tak si mnou ruce .

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Tak to se dalo čekat! Inception dostane hovno jako každý nejlepší film roku a dostane to zase brutální hovadina typu Milionář z chatrče. Zajímalo by mě proč vyhrávají oscary jen drama....

maniche

maniche (hodnocení, recenze)

jo, určitě to odsere, jsou tam jiní favoriti, ale nominaci za režii jsem teda čekal. Hlavní koně jsou Social network a King´s speech, ty si rozdělí většinou Oscarů.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Podle mě to Inception opět dosti odsere.... Podobně jako na Zlatých glóbech...

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

19.07.2023

Cillian Murphy potvrzen jako hvězda nové nolanovky

Cillian Murphy potvrzen jako hvězda nové nolanovky

08.10.2021

Přibližně před měsícem jste se zde mohli dočíst, že režisér Christopher Nolan (Dunkerk, Tenet) po neshodách se svým domovským studiem Warner Bros. nakonec přesídlil ke konkurenčnímu Universalu, u… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Tenet znovu odložen

Tenet znovu odložen

26.06.2020

Studio Warner Bros. opět odložilo nadcházející snímek Christophera Nolana Tenet. Tentokrát se z původního 31. července (kam byl film přeložen ze 14. července) odkládá na 12. srpna, tedy znovu o dva… (více)