Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

wohna

Jak to tak vypadá, tak jsem jeden z mála, komu se ten film opravdu líbil. Ve filmu hrají prim 3 postavy: Ashton Kutcher, Margarita Levieva a Anne Heche. Je vidět, že ač se snažíte jak chcete, nikdy to nemusí vyjít tak jak vy chcete. Nikki. Je zde vidět jeho proměna. Od ''děvkaře'', který nezná lásku, až po kluka, který se bezhlavě zamiluje do dívky, která měla být pouze na jednu noc. čím víc ho odmítala, tím víc ho to k ní táhlo. Ale mě se tedy nejvíce líbila Anne Heche, která je opravdu nádherná. ()

Jizni Tlapa

"Jestli tě nepolíbím, upadne mi obličej"... fuj to byl ale "bravíčko výlet" do říše zlatokopů všeho druhu. Kýčovitý námět, který už tady byl nesčetněkrát. Režisérsky nezajímavé, scénaristicky nic neříkající (obzvláš dabing je šílený) a Kutcher??Ač nechovám sympatie k tomuhle "hřebcovi" tady,mu to sedlo, to se musí uznat. Dvě hvězdyˇ=Kutcher, kostýmy a příjemně "sviňské" zakončení! ()

Thomick

*SPOILER* Teda nikdy jsem nezkoušel z luxusní restaurace utéct bez placení s tím, že jsem ve svém jídle objevil kus alobalu, ale pochybuju, že by pak v reálném světě číšník sebral oba talíře s výrazem "aha, tak jo, mějte se!" a beze slov odkráčel. --- No, a podobně na větvi jsem byl z většiny scén. Už při úvodním monologu mi bylo jasné, že nemáme co dočinění s pouhým "samcem", ale normálním ALFASAMCEM, kterých po světě může běhat ... no, pár. Člověk měl skutečně dojem, že to Mackenzie u holek hraje na Kutcherův šarm, případně holý zadek, a u pánů na dlouhovlasou Anne a okouzlující Margaritu (za ně ty dvě hvězdičky), které pak obě, pokud možno nejednou, svlékne. Vždyť jakmile dvacet minut vyloženě čekáte na ten sex a pomalu se ho nemůžete dočkat, je něco špatně. Navíc kde Mackenziemu docházela slova, tam nechal hrát zase Kutcherův "supr výraz", po němž se ženskejm odpouštělo jedna báseň (zaplaťpanbůh, že se k němu nakonec všechny ty tři osudový dívky nevrátily, protože je přece tolik fajn - to už by byl vážně vrchol) a takhle pořád dokolečka. Ani těch "vztahových pravd" tam tolik nebylo (zhruba dvě?), takže ve finále solidní břečka! ()

jojinecko

Ľahká komédia ako tvrdí distribútor??? Ak áno, tak trpká komédia... a ľahká len zdanlivo, na prvý povrchný pohľad... "To fuck or to be fucked up", tak to niekedy v živote chodí (nemyslím to samozrejme "doslova":). Ok, nie je to brilantná dráma, nemá brilantných hercov, ani brilantný scenár, režisér nie je nový režisérsky guru, ten film zapadne...Ale páčilo sa mi to...a veľmi! Vôbec nie nahotou (ktorá tu nebola prvoplánová, nech si kto hovorí čo chce!), ale svojou jednoduchosťou, priamočiarosťou a istým mixom naivity a inteligencie...Páčil sa mi nápad, prevedenie, myšlienka..až po tú záverečnú žabu! Veľmi príjemné a nečakané prekvapenie... ()

necisty

Je sice pravda, že Ashton Kutcher není zrovna nejlepší herec, ale tahle role mu seděla až tak dobře, že ji prostě nikdo nemohl zahrát lépe. Ten pohled, ta nicota ve tváři, nemám žádné svědomí, je mi jedno co se kolem mě děje, vím jen to, že je přede mnou pěkná ženská a já vím, jak ji sbalit… tohle je chování profesionálního alfa samce. Jasně je to jen film, herec věděl, že ta se s ním vyspat musí:), ale je to v něm. Znám borce co jsou mu hodně podobní, kteří kdyby opravdu odletěli do LA, tak si žijí přesně jako on. Člověk co napsal scénář to musel na vlastní kůži zažit, protože je to velmi přesné ztvárnění života kurevníka. Z části mě štve, že tyhle filmy přímo prozrazují, jaký je ten správný postup, ale jak jinak se o tom postupu dozvědět? Přesně jak je řečeno: ‘‘Tohle vám neřeknou rodiče nebo ve škole.‘‘ Ale stejně tomu většina publika nevěří a označují tenhle film za blbost. Jak myslíte:)! Něco jako tajné předávání informací. Pro nezainteresované to není žádný převratný film, pro ženy jen kvůli Ashtonovi a pro muže snad jen kvůli hezkým slečnám a postelovým scénám, pak film sklidí jen průměrné hodnocení. Ale pro ty co pilují postupy je to film No. 1. Nezažil jsem film, kde bych si neřekl - tuhle scénu mohli zkrátit, nebo úplně vypustit, naopak tady něco chybělo. Téměř v každém filmu něco chybí, nebo vyčnívá, ale v tomto ne. Má vše přesně jak má mít, dokonce závěr je takový jak to v reálném životě dopadne. Prostě bomba! Víte proč jsou přílety a odlety na letišti v LA na různých podlažích? Na tenhle film určitě nezapomenu. ()

• Auto, ktoré požičiavala Samantha (Anna Heche) Nikkimu (Ashton Kutcher) je Mercedes-Benz G 500 a jeho cena sa pohybuje okolo 80 000 eur. (Cako_SK)
  • Dom, v ktorom býva Nikki (Ashton Kutcher) so Samanthou (Anne Heche) patril v čase natáčania filmu módnemu návrhárovi menom Randolph Duke a má hodnotu 8 250 000 amerických dolárov. (Cako_SK)
  • Anne Heche za svůj výkon ve filmu inkasovala 65 000 amerických dolarů. (newpage)