300: Vzestup říše

• USA 300: Rise of an Empire (více)

Pokračování epické ságy podle nového komiksového románu Franka Millera Xerxes, vyprávěného úchvatným vizuálním stylem úspěšné série „300", se přesouvá na nové bojiště – na moře, kde řecký generál Themistokles, usilující o sjednocení celého Řecka, vede bitvu, která zvrátí dosavadní vývoj války. Themistokles čelí masivní invazi perské armády vedené božským Xerxesem a Artemesií, pomstychtivou velitelkou perského loďstva. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Greenpeacak

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

Tie záblesky jasného svetla prechádzajúce zas husté tmavé mračná v každom zábere sú cool. Kto by povedal, že v Grécku stále prší a je to také zatemnené, keď sú všetci obyvatelia opálení ako kulturisti namazaný telovým olejom.

Mi Nü-Chai

Mi Nü-Chai (hodnocení, recenze)

Cywe, tohle by se mělo jmenovat "Ještě více gay, než jste si vůbec dokázali představit".

Zejména slizoun Matheson vypadá, jak kdyby vylezl z Modré ústřice.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Yangus

On taky dabing jedničky patří mezi to nejhorší, co se za poslední roky ukázalo. Jen Jiří Schwarz, dabující Leonida, stál za to. Jinak tam bylo blbý obsazení, divnej překlad a občas i dabování vět ve chvílích, kdy nikdo nic neříká, a naopak. Ale co je nejdůležitější: Tohle nepůjde do kina s dabingem, takže se nemusíš rozmýšlet.

na příspěvěk reagoval Yangus

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Kurde, na TOHLE chci jít do 4DX a jedině v originále.

Na dabing háklivej nejsem ale původní třístovku si pouštím i nadále jedině v originále.

na příspěvěk reagoval Martin741, Ištván87

GigaPudding

cARAVAGGIO, Carracci, : to my fakt nic chvalabohu nehovori. To skor viac FARC /Fuerzas armadas revolucionarias de Colombia/, ELNC, Benito Juarez, Getulio Vargas, Juan Domingo Peron, Joe Gollao, Mobutu Sese Seko, Swapo, Unita ......  dotycni dementali asi budu umelci, ne?

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Madsbender

stejnou farebnou paletu vyberal jeden z najväčších "debilov" 17. století jménem Caravaggio a ve specifických scénách to zase bylo podle jeho současníka, známeho "debila" Annibale Carracciho představujícího, + se to taky drželo vizuálu řeckých "debilů"

a nakonec "prezentácie najnovších efektov" se týká výhradně jen té poslední nudné půlhodiny, která z nějakého důvodu potřebovala napodobovat 300, což jí taky zrovna dvakrát nepomohlo :)

na příspěvěk reagoval Martin741

Madsbender

Hoci je to kacirska a opovrhnutiahodna myslienka, obavam sa, ze v danom case a priestore musim s dotycnym /de/mentalom suhlasit. Jrlikoz ma svoje realne opodstatnenie.

Madsbender (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Skôr pekný výter od začiatku do konca. Tieto prezentácie najnovších efektov neznášam, navyše mi pripadá farebná paleta vyberaná najväčším debilom široko ďaleko a Cavill v hlavnej roli? Pff.

na příspěvěk reagoval Martin741, GigaPudding

Madsbender

A jeje, ty si nebodaj videl vojnu bohov? Ako je to mozne, ved tam nehrala tvoj idol Fassenkassenberger. A ak mi napises, ze si vide aj prvu 300 -ku, tak spadnem  z noh!

Madsbender (hodnocení, recenze)

Nevyzerá to zasa tak strašne, len sa mi trochu nepáči, ako spravili Evu, vadia mi tam niektoré prehnane efektné scény, ktoré sa v 300 nevyskytovali, a dúfam, že vo filme nebude toľko spomalovačiek, ako sa zdá. Ale inak pohoda. Určite lepšie ako všetky Vojny bohov a spol.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Martin741

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Dragovit

Dragovit (hodnocení, recenze)

Nezáleží na tom, jak ten film nakonec dopadne. Podstatné je, že tam bude zase „Zerxís" a my budeme moci opětovně spatřit jeho zlaté slipy - vše ostatní už není důležité. :-))

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Myslím. že sa nieje čoho báť ... Zack Snyder je stále podpísaný ako scenárista a producent.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Pontius

Viem, že Murro bol spájaný s voacerými drahými projektami, takže je o neho záujem a má dôveru. Prečo? To neviem. Ale hádam kompetentní vedia čo robia.

Pontius

Pontius (hodnocení, recenze)

Tak tady to muze dopadnout bud velkym pruserem nebo jednou z nejvetsich pecek letosniho roku. Trochu me desi Noam Murro. Moc toho za sebou nema a pokracovani 300 by pro nej mohl byt az prilis velky orisek. Kazdopadne jsem zvedavej na Stapletona, kterej to bude mit po Butlerovi zatracene tezky!

na příspěvěk reagoval ywo666

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

02.06.2024

Když to s originalitou nevyšlo, je potřeba se vrátit k osvědčeným postupům. Právě tak asi přemýšlí Zack Snyder (Armáda mrtvých), který se po nepříliš vřele přijatých dvou dílech své vysněné sci-fi… (více)

Eva Green znovu u Burtona

Eva Green znovu u Burtona