The Horseman

Australská variace na populární téma pomsty nám v komorním podání přináší příběh otce, do jehož rukou se nečekaně dostane videokazeta s nahrávkou jeho zavražděné dcery. Návštěvou distribuční společnosti hledání pravých viníků smrti mladé dívky teprve začíná. (Ricky_CZ)

EvilPhoEniX

Pomsta nikdy nechutnala Sladce! Mrazivý Australský příběh o brutální Pomstě! Hlavní postavaPetr Marshall aneb Hubič škůdců, připomínající mi Liama Neesona Mučí a Zabíjí muže, kteří jsou zodpovědní za smrt jeho dcery! Jeho dcera zemřela hned po té, co natočila Undergroundovéj Porno Film. Scény s násilím jsou drsné a nekompromisní. Ti hajzlové jsou mláceni páčidlem, kladivem, železnými palicemi.. Dále uvidíme ve filmu rozříznuté krky, urvané bradavky a zároveň jejich svaření! Film je celý takový tmavý, tajemný jde z něj cítit špína, celé je to podrtženo super Atmosférou.. No já se bavil Královsky ! ()

darkrobyk

Zas a znovu se budou otcové mstít za své znásilněné, mučené a zabité dcery. Nelze se divit otci, který si od jednoho z pachatelů vyslechne: ,,Jména ostatních jsou vám k ničemu, nikde je nemůžete použít, nikdo vám nepomůže!", že vezme spravedlnost do vlastních rukou. Poslední čtvrtina mi přišla spíše jako sci-fi, protože sice chápu, že nelítostný otec je tak nabitý silou, že by mohl skály lámat, ale přeci jen, tolik ran lze bej újmy přežít těžko...a vláčet se s obří palicí na pokraji života a smrti...asi ne. I když závěrečné účtování mi připomnělo některé staré klasické westerny, v nichž ovšem často současně umřel padouch i hrdina. Přesto za zápasy dávám hvězdu, jelikož kromě šťavnatosti byly vskutku adrenalinové. ()

Frajer42

Je dost nešťastné, že ve snímku, který se tváří hrozně drsně a sází na syrové akční scény, se neobjeví ani dva údery po sobě bez střihu. Neuvěřitelně mě to sralo. Příběh je naprostá klasika o pomstě - v tomto případě dosti neopodstatněné, kdy otec hodil chyby své zanedbané výchovy na partičku lidí, kteří si užili s jeho dcerou hezké chvilky. Příjemné bylo, že se snímek vrhl do akce prakticky ihned. [30 %] ()

JASON_X

Tenhle nízkorozpočtový produkt australské drsné školy mě nadchl především svou syrovostí. A tomu nasranému a nešťastnému chlápkovi v montérkách (úžasný Peter Marshall!) jsem při jeho pomstychtivém řádění hodně fandil, líbilo se mi, jak si to se všemi těmi hnusáky vyřizuje hezky postaru a primitivně, nožem, pajsrem, kladivem, pěstmi... Samozřejmě zápletka filmu byla naprosto nesmyslná - tomu, že někdo (aspoň v našem civilizačním okruhu) nutí dívky a ženy k točení porna a dokonce je kvůli tomu droguje, můžou věřit jen naivkové, dnešní holky se na castingy hrnou jako lumíci a mačkají se tam ve frontách. A za smrt dcerky nesl vinu hlavně pan taťulda osobně, protože kdyby ji dobře vychoval, nemusela točit porno, aby měla na fet. Ale stejně se mi film hodně líbil a zapůsobil na mě, i ten za vlasy přitažený konec... Líbil se mi tolik, že mu dokonce výjimečně odpustím i tu příšernou skákající kameru. ()

Bloody13

Australské exploitation-drama, ve kterém psychicky zničený otec jde po stopách tvůrců porna, kteří zfetovali a znásilnili jeho dceru v jednom takovém videu. Zhrzený muž nachází jednoho po druhém a díky své výbavě pro hubení škůdců je nejprve vyslechne, a na to co nejdrsněji popraví. Není to ale o nějakém systematickém popravování, hodně času se to tam řeže holýma rukama, nohama a vším, co je zrovna po ruce. Takhle nějak to občas vypadá v žižkovských barech :) ne, tohle je rozhodně řezničina, a i když mnohdy docela přehnaná (šest chlapů na jednoho a on je stejně všechny zlikviduje, se mi realistická moc nezdá), má to spád, koule, a jelikož se pracuje s tmavými filtry, tak je to i dostatečně depresivní. Těch 80 procent tomu sluší. ()