Machete (Danny Trejo) je bývalý federální agent z Mexika, který hraje podle vlastních pravidel a nikomu se ze svých činů nezodpovídá. Po střetu s drogovým bossem Torrezem (Steven Seagal) se Machete ocitne v Texasu, kde mu tajemný Booth (Jeff Fahey) nabídne možnost vydělat si rychlé peníze za vraždu bezohledného senátora McLaughlina (Robert De Niro). Plán se však příšerně zvrtne a Machete se ocitne v pasti. Naštěstí má několik přátel, kteří mu pomohou – nelítostnou Luz (Michelle Rodriguezová), těžce ozbrojeného svatého otce Padreho (Cheech Marin) a impulzivní April (Lindsay Lohanová). Machete hodlá Boothovi dokázat, že si pro své špinavé intriky vybral špatného Mexičana. V cestě jim ale stojí zvláštní agentka Sartana (Jessica Alba)... (HBO Europe)

Diskuze

2-Xtreme

2-Xtreme (hodnocení, recenze)

Fiktívne trailery(len dva), stále nie sú 100%tne isté. Ale verím, že tentorkát to Tarantino spraví. Je škoda, že pri Grindhouse mu to nevyšlo. Sexploitation Cowgirls From Sweden by som si pozrel :)

ash99

ash99 (hodnocení, recenze)

jééé tam budú fiktívne trailery :D :D :D : D na to sa fakt teším

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

ash99: Cohen podla vsetkeho bude hrat iba v Tarantinovom traileri Mr. Orange, ktory bude "sucastou" filmu. Podobne ako to bolo s fiktivnym trailerom Machete pri Planete Teror.

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Oni fakt zkoušej co moje nervy vydržej! >:-O Za chvíli ten film dostanu pod stromeček.

TripleDouble

TripleDouble (hodnocení, recenze)

Do te doby než jsem viděl jak se danny trejo v traileru zhoupne na vnitřnostech nějakého nájemného vraha jsem si myslel že to bude akční film typu desperado

Melo4three

Melo4three (hodnocení, recenze)

no tak ten nepristupny trailer vypada hoodne krvave, zvlast, kdyz sem po prvnich dvou zjistil na cem se to vlastne zhoupnul o patro nize :)))

SeBig (hodnocení, recenze)

doufám že vykutí Dead Pool :) a co sin city??? to to jako nechá Millerovi na pospas??

SeBig (hodnocení, recenze)

Desperado se podlě mě Rodriguezovi povedl nejvíc pak teprv Od soumraku do usvitu, fakulta, sin city a planeta teror

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Podľa mňa to zase nebude mať až tak moc, očakávam tých 68-72%. A prekvapuje ma, že práve Desperado má také veľké hodnotenie, mne taká Planéta teror, ale aj Od súmraku do úsvitu sadli viac.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Myslim, ze to bude nieco na styl Desperada, aspon co sa kombinacie humor-akcia tyka.

SeBig (hodnocení, recenze)

myslím si že to bude mít stejné hodnocení jako Desperado panstvo

Slasher

Slasher (hodnocení, recenze)

Snad jako Planet Terror (takže taky těch 74) - myslím že typově to bude něco podobnýho, tak snad i kvalitou.

SeBig (hodnocení, recenze)

PierrevanH: to se pak musej lidi divit když viděj jak ti z batohu čouhá rouzbíf :D

PierrevanH

PierrevanH (hodnocení, recenze)

Já se stavim v hypermarketu, narvu si jídlo do kapes, pití taky, a pak v kině ty předraženosti nekupuju.

SeBig (hodnocení, recenze)

když už Rodriguez natočil tu Machetu muže třeba jeste Edward Wright natočit to jeho Don´t mohlo by to být docela good :D neco jako Dum tisíce mrtvol

packa

packa (hodnocení, recenze)

gemball: Píšeš jako čtrnáctiletý, to vysvětluje mnohé. Tvé "odjakživa" začalo někdy před čtrnácti lety, kdy v bylo v Česku otevřeno první multikino. Od té doby se ten hnusný zlozvyk začal celou zemí šířit jako mor :-(

ja si vždycky dám do batohu 2 cheeseburgry a mám po problému

packa

packa (hodnocení, recenze)

Expendable: Já se slušně najím před tím, než jdu do kina. A pokud v kině dostanu hlad, ty dvě hodinky to vydržím a dám si do nosu až pak.
gemball: Nevím jestli se v kině chováš jako čuně, ale jako čuně píšeš...

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

packa: Máš bohužel pravdu že sou lidi prasata věčina ale já za 1: Našteští nejsem a za 2: Si už taky nedovedu představit být v kině na filmu bez popcornu a stalo se mi jen jednou že sem ho u filmu neměl. Je to alespon pro mě jako součást filmu a s tím nažráním to myslím trošku přeháníš pojd se mnou někdy do kina a uvidíš jak sem to myslel. Expendable: Souhlasím s tebou já sem vyloženě ten typ co musí u filmu v určitejch chvílích do sebe něco cpát nebo si zapálit což samozřejmě kromě letnáku nikde v kině člověk nemůže ale nevadí mi to.

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Sin City a Machete pokračují

Sin City a Machete pokračují

10.08.2011

Alespoň podle Roberta Rodrigueze, který se v kategorii „slibotechna“ očividně pokouší trumfnout kámoše Quentina. Na Sin City 2 se čeká už hodně dlouho. Rodriguez pořád tvrdí něco jako „už to bude, už… (více)