Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

Margiee

Vynikajúce komédia, v ktorej si Tom Cruise nielenže robí srandu z iných akčných filmov, ale aj zo samého seba, a to mi je na ňom najsympatickejšie =). S Cameron Diaz im to spolu nesmierne sekne, celý film je svižný, napínavý a hlavne zábavný, ja som sa skvelo bavila a dúfam, že budete aj vy =). ()

ELDoctorow

Ja som síce nikdy nebol nejak vysadený na Diazku, ale teda tak hnusne ako v tomto filme snáď nevyzerala ešte nikdy. Inak je to vcelku neškodná blbostička na jedno skuknutie, s pár vydarenými vtipmi a pár vydarenými akčnými scénami, ktorá neurazí, ten čas pri tom vcelku ubehne ale pozrieť si to ešte raz v živote nebudete chcieť ani keby ste trpeli posledným štádiom Alzheimera. ()

vlk++

Mám rád filmy, které vás chytnou od první minuty. Tom Cruise zraje jako víno a na svůj věk vypadá skvěle (*1962). Připomínal mi Pierce Brosnana a během půl hodiny jsem pochopil proč - bondovka s Cruisem a Cameron Diaz! Tak to mi vyrazilo dech :). Tom předvádí parádní výkon a je vidět, že přípravu v posilovně neošidil ;). Stejně tak Cameron v roli naivní blondýnky a když se navíc odvážně objeví v bikinách (*1972) .tak je pořád na co koukat . Ostatně odkaz vede na fotogalerii. A šlape to až do poslední minuty (ta je obzvláště vydařená), akční scény, zábava, co na tom, že je už od počátku jasné, že jsou oba nezničitelní, to k bondovkám tak nějak patří . Dávám poctivé 4* a doporučuji jako výbornou oddychovku. ()

endoskop

Celý film sa nesie v nadnesenom štýle, vlastne "surrealisticky", kde sa nedá prehliadnuť slabší scenár, ale celkovo spadá do lepšieho priemeru hlavne vďaka zopár vydareným (tiež nadneseným) vtipom a dobre hrajúcimi, sympatickými hercami. ()

2sistem

Tak tahle akční komedie ve stylu bondovek mě fakt bavila. Trocha nadsázky a vtipu neuškodila. Cruise a Diaz tvořili sympatický pár. Jo Cameron vypádá pořád dobře :-) Nečekejte nic chytrýho a náročnýho ale zábava super. Pořádná akční jízda, okořeněná vtipem a romantikou, plno exotických míst, co dodat? Cruiseovka byla lepší než Craigovka!!! ()

Lucka07

Lehká americká akčně-romantická záležitost. Diaz hrála skvěle, s Cruisem vytvořili věrohodný pár. Některé scény byly sice uhozené ( jak už to u američanů bývá), přesto jsem se bavila od začátku do konce. ()

mine.slayer

Kombinace Cruise, Diaz neuvěřitelně funguje a film má takový spád, který má málo který akční film. Tom Cruise mě doslova vyráží dech na kolika úrovních dokáže zahrát agenta, tahle komediální mu ale rozhodně sedí nejlépe. Po velmi dlouhé době jsem se opravdu skvěle bavil u akční špionáže roubovanou poctivou komedií. ()

2rady

//45%// Z celého filmu si pamätám iba jednu jedinú hlášku "Ak nás budete sledovať, najprv zabijem seba a potom ju!". Tuctový film. ()

Mark1983

Docela zábavný průměr,který neurazí,ale má to docela takový jednoduchý děj s nádechem vtipu,ale ani jednou jsem se nezasmál.Ale jako takový průměrný akční film to jde. ()

bergeron

Trošku prílíš moderný film na modernú dobu. Klišé, a zároveň prihlupla Diaz tomu fakt dala šmrnc. Tom Cruise ale ako špičkový "agent" dá o sebe znát. Pozrieť isto, ale druhý krát neviem či čisto. ()

Pythonator

Nestěžuju si. V rámci akčních komedií je to špičkově odvedená práce. A to i když se u toho člověk moc často nezasměje. Menší množství humoru ovšem vynahrazují dokonale natočené akční scény, které strčí hravě do kapsy i Mission Impossible. Nejsou to sice Pravdivé lži, ale zábava to je. Cameron Diaz se mi pořád líbí i když se jí maskéři marně snaží zamaskovat vrásky a Tom Cruise mi tam seděl víc než jako Ethan Hunt. ()

Spike86

Slabý scénář. Působí to jako odvárek Mission Impossible plný klišé s pokusem odlehčit to humorem. Příliš dobře to ale nepůsobí. 60% ()

MartinSTFC

Tento film je pěkná jízda. Tom Cruise je můj oblíbený herec a ani tentokrát mě nezklamal. Cameron Diaz už tolik nemusím, ovšem i ta svou roli zvládla bezvadně a s humorem. Celý děj filmu pěkně utíká a nudit se u něj rozhodně nebudete. Já nemám nic, co bych filmu vytkl. Za mě krásné čtyři hvězdy. ()

capone

na film som šiel s kamoškou, že si oddýchnem na dákej hlúposti , ale možno sa aj zabavím .. hned od začiatku som však bol vtiahnutý do krásnej hravosti príbehu a zistil som, že sa vlastne skvele bavím a smejem sa nad aj trápnymi situáciami ... je to skoro neuveriteľné, čo dokáže fajnový scenár, skvelý herci a tá réžia :) ()

Matulko_

Začiatok skvelý, hlášky ma pobavili, jednoducho mi to sadlo. Prvá polovica má spád, potom tá dynamika trochu poľaví, ku koncu sú opäť v ráži. Oceňujem originálne natočené scény, kedy sa preberajú z bezvedomia počas cesty. Akčné scény prehľadné a predsa nenudia, obsadenie na postavy sadlo ako uliate. Ak sa nebudete zamýšľať hlbšie nad niektorými súvislosťami a podrobnosťami a sústredíte sa na zábavné repliky vo výbornom podaní Diaz a Cruisa, môžete sa tešiť na prvotriednu oddychovku. Síce schéma trochu z minulého storočia, ale popri niektorých súčasných zúfalých výkrikoch si podobné snímky stále viac užívam ;o) ()

gezko

"Já ty nevím Božka, nebude to zase ten Tom nekoho strílat?" hovorí jedna Záhoráčka druhej pred kinom. "Asi jo." odpovedá druhá. "A co tá Kameron?" pýta sa znovu prvá. "Ta doufám zostane oblečena." A veruže to tak nebolo. Kde sú tie časy, keď v 94tom sa Cameron objavila v Maske a každému chlapovi padla sánka a vybehli sliny. Teraz, nech sa radšej ani bez oblečenia ani neukazuje. A Tom? Prelom desaťročí (2007-2010) mu vôbec nevyšiel. Aj tu má neskutočne trápne dialógy a pózy. Kým len strieľa a nenahadzuje len priblblý úsmev je film v pohode (a samozrejme Cameron nemá bikiny). Ale inak... Tak ako film plynie bez potreby rozmýšľať, tak ja bez rozmýšľania dávam 2+. ()

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)