Upíří deníky

• USA The Vampire Diaries (více)
Drama / Horor / Romantický / Fantasy / Mysteriózní / Thriller
USA, (2009–2017), 120 h 1 min (Minutáž: 40–43 min)

Předloha:

Lisa Jane Smith (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Michael Trevino, Matthew Davis, Sara Canning (více)

Příběh dvou upířích bratrů, kteří jsou posedlí krásnou dívkou z městečka, mezi jehož obyvateli žijí nadpřirozené bytosti. Na začátku seriálu se Stefan a Damon Salvatorovi vracejí do rodného města Mystic Falls ve Virginii, oba z velmi odlišných důvodů. (HBO Max)

Diskuze

Jacob92

Jacob92 (hodnocení, recenze)

Nech na pár epizod odíde niekam s Klausom :) a nech sa kludne vráti ako ripper ..

chaoss.ca

chaoss.ca (hodnocení, recenze)

jhr:  Taky si to myslím, aspoň by byl chvilku klid :D no ale ještě sem si vzpomněla, nebylo náhodou ve spoilerech na 4. sérii, že Damon bude mít nějakou lásku? pochybuju, že nám hned ze začátku série naservírujou Delenu.

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

chaoss.ca: Třeba se sebera a na pár epizod někam jakože odjede.

chaoss.ca

chaoss.ca (hodnocení, recenze)

Konečně konec Stelči!! :) Stefan teď bude hrát velice ublíženého, to je jasný, ale nenechme si to pokazit :D

Lyli

Lyli (hodnocení, recenze)

Poslední díl byl rozhodně lepší, než předešlý... A jestli se dá Elena dohromady s D., bude to super. Zatím to vypadá, že se k sobě hodí čím dál víc.

O´Neill

O´Neill (hodnocení, recenze)

Díl celkem slušný, i když to nebyla bůhví jaká extra třída. Nejlepší momenty samozřejmě závěrečný Damon a Elena, a následně pak rozchod Stefana s Elenou...May_tee: Nezdá se ti to, taky jsem si říkal WTF just happend, ale je to opravdu tak...Před 4mi sériemi zcela neuvěřitelné...Na druhou stranu nějak extra nadšený z toho nejsem ...byl bych - kdyby na scénáristické židli neseděla Julie Plec, která se jak víme nedrží scénáristického kodexu nepřiklánět se tomu, co se jí líbí, ale tomu co se fanouškům líbí...Ale kdyby se jí vážně rozsvítilo a ty dva dala dohromady...tak to pak YAHOO! Ale stejně tomu nevěřím...

venalce (hodnocení, recenze)

yinloveyang: Neřekla bych, že byla tahle epizoda až tak svělá. Třeba logika v ní dostávala silně na frak. Ze čtvrté série je pro mě pořád nejlepší 2. díl, ale tenhle byl zase o dost lepší než 4. (The Five), ten byl vážně slabý. Sečteno podtrženo, nejnovější díl byl takový lepší průměr v rámci 4. řady ;) V tomhle díle je důležitá hlavně ta naděje na lepší zítřky 8)

Sell

Sell (hodnocení, recenze)

venalce: Ano ano práve som si to pozrela :D Vyzerá to dobre už som velmi zvedava

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

A jak vidím, Julie fanouškům D+E hodila kost, no já ale už dávno nejsem její pejsánek, ale pokud je ta poslední epizoda tak skvělá, tak možná se na to někdy kouknu.

Nedivte, že jsem tady, na spoilery jsem zvyklá už od dob LOST. Když mám nutkání koukat na spoilery, je mi jasný, že mě ta daná show stále zajímá.

venalce (hodnocení, recenze)

Sell: Jen se podívej na promo na další díl, tam už je to přímo ;)

ambron

ambron (hodnocení, recenze)

Zatiaľ pre mňa najlepší diel 4 série. Uchvátil ma výkon Niny na konci, ako presvedčivo zahrala hnev  bijúci sa s pochopením bilo pochopenie nad Stefanovými slovami.

čertice13

čertice13 (hodnocení, recenze)

Tak se konečně rozešli... :-) Škoda, že Damon+Elena nebude trvat tak dlouho... :-(

Sell

Sell (hodnocení, recenze)

SPOILER : Ten koniec fakt vyzeral ako rozchod hoci nic nebolo povedané priamo :D

venalce (hodnocení, recenze)

May_tee: Nezdá se ti to. Je to tak. Ale ještě včera bych tomu nevěřila.

May_tee

May_tee (hodnocení, recenze)

SPOILER zdá se mi to nebo se vážně Elena rozešla se Stefanem kvůli Damonovi? No já se picnu, my se fakt dočkali.. možná.

Sinecod

Sinecod (hodnocení, recenze)

novoten: Chtěla bych do Hifi clubu, ale kamarádi mě přehlasovali...
Neříkám, že nejsou ucintaný, šak sou, ale když byla Buffík s Angelem, tak byla děsná. Ani ne tak ucintaná, jako prostě děsná...

phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

SPOILER k dnešnímu dílu: Mě teda štve, že ty halucinace ukončili tak brzo... sem doufala, že si víc užiju Katherine. Během pár vteřin naprosto vyjádřila moje pocity o halucinační fňukně. :D

Sinecod...: taky jsem fandila Buffy a Spikeovi :)

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Sinecod...: To si běž kam chceš, ale jakkoli jsou TVD fajn, tak veškerý postavy z nich (včetně božskýho Damona) mi přijdou mnohem ucintanější než Angel nebo Buffy nebo kdokoli odtamtud :)

Sinecod

Sinecod (hodnocení, recenze)

novoten: No a hele víš,že je? Buffy mam ráda, ale s ní mam ráda Spikea. A tenhle seriál, jakože TVD, je taky něco úplně jinýho. Moje názory na jeho postavy jsou obsáhlejší, takže radši mlčim a jdu na pivo;)

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Sinecod...: Angel fňukal a Buffy se chovala jako blbka? Je možný tohle pronést v diskuzi TVD? :)

Batwoman míří do televize

Batwoman míří do televize

18.07.2018

Bývalá producentka Upířích deníků Caroline Dries chystá ve spolupráci s televizním magnátem Gregem Berlantim (Arrow, The Flash, Supergirl) nový komiksový seriál od DC, tentokrát zaměřující se na… (více)

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

28.07.2012

Arnold nedávno dotočil se Slyem The Tomb, chystá se na nadpřirozený akční masakr Unknown Soldier (zahraje si v něm anděla pomsty, seslaného na bezohledného výrobce zbraní a jeho soukromou armádu) a… (více)