Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

Diskuze

Kincl (hodnocení, recenze)

jinak měl Collossus zajímavej přízvuk + jsem rád že má Deadpool taky rád Wham! :-D nakonec mi sedla i ta ohnivá mutantka :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Kincl

to bylo schválně, Collosseus je morálně čistý hrdina, takže když se odvrátil on, tak museli teoreticky i diváci

Kincl (hodnocení, recenze)

Nechápu proč neukázali celý záběr když je to Erko v té části kdy Collossus bojuje s tou ženskou jak tam ležela :-D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune 24 bodů

jeden z důvodů

kamigava (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

:-D Jo, Stewart Patrick se jmenoval! Nemohl jsem si toho herce vybavit. X-Men: První třída byla ale vynikající. A ta další hláška s tim Wolverinem, prosím?? Všechno se to seběhlo tak rychle, že ani nevím, čí jsem. :-D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, dragon94

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Teda abych pravdu řekl, tak tolik záchvatů smíchu jsem v kině už dlouho nezažil (naposledy při 22 Jump Street). Odkazy na další X-filmy a jiné komiksárny byly přesně podle mého gusta a závěrečná parodie na Volný den Ferrise Buellera to dorazila. Tohle bylo to očekávané oživení v žánru filmových komiksů. Mimochodem, víc fórů jsem v závěrečných titulcích nezaznamenal (myslím po té animované části), ale ten se zvláštním poděkováním byl taky fajn. :D

kamigava

že si Deadpool bude muset promluvit s profesor X a Deadpool se ptá s jakým, jestli s James McAvoy a nebo s Patrick Stewarta  ty prequely v tom dělají bordel

hláška jak sviňa :D

na příspěvěk reagoval dragon94, kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Dojmy z projekce: Je to prostě cool! :-) Bavilo mě to od začátku až do konce. BTW: Jak zněla ta hláška ohledně profesora Xaviera z X-menů? Dík.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, dragon94

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no tak Ryan Reynolds dodržel to co slíbil, dal nám Deadpoola, takže i kdyby už na to fyzicky neměl a nebo se mu nechtělo hrát Kapitána Deadpoola, tak i tak se filmy můžou točit dál a postava dál bude hezky žít

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Omlouvám se za špatnou informaci v mém posledním příspěvku. Budoucí minulost se totiž neoderhávala v roce 2014, ale v roce 2024.

Bluntman (hodnocení, recenze)

Aha, "časoprostorové roviny" je hrozně komplikovaný výraz, jehož použitím se člověk snaží působit důležitě a povýšeně. Tak hlavně, že jsem se dozvěděl, v čem že je Deadpool lepší než X-Men: Budoucí minulost, potažmo jiné komiksovky (vzhledem k tomu, jak je vyzdvihován - hodnocení, místo v žebříčku ad.).

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Bluntman

X-meni Budoucí minulost nejsou špatný film. Spíše ničím neoslňující teda až na tu jednu scénu s Quicksilverem. Celkové uspořádání příběhu je dost chaotické a vzhledem k tomu, že Wolverine se odehrával v roce 2013 tak mi přijde nesmyslné, že o rok později svět vypadá tak silně apokalypticky. Nehledě na celkem velké množství digibordelu, který obzvlášť v traileru na X-men Apokalypsa působí dost ošklivě. Dále to chování postav a další věci, které mi nepřijdou moc reálné. Je to dobrý fillm, ale jak říkám nemá čím oslnit a chyb a nelogičností je v něm více než bych si přál.

Na druhou stranu Deadpoolovi nemám co vytknout. Ren film předšil několikanásobě moje očekávání a je na něm vidět ta prdciznost a to, že byl dělaný s lásko. Koneckonců je to Love-story ;)

na příspěvěk reagoval Bluntman

senin

senin (hodnocení, recenze)

Bluntman

Lol, tady se někdo snaží působit důležitě...  "časoprostorové roviny" Ty vole, jsi snad Vlasta Plamínek?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě