Hra o trůny

• USA Game of Thrones (více)
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Diskuze

Insider

Insider (hodnocení, recenze)

Deskovka je senzační :) a Tullyové tam mají své 2 postavy u Starku a Lanisterové sou samozřejmě nejlepší :) Hora je největší zabiják ve hře ;)

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: v týhle ne, ale ono je víc verzí. já mám tu první, která je kompletně česky a ta začíná dějově tam, kde první řada seriálu končí a jsou tam teda všechny velký rody až na tullyovce. ale v jiných verzích možná jsou. ty další edice jsou zase dějově dál.

nirvanafan:  hezké mńoukání ((o=

mimochodem, v té hře jsou postavy s pouze seriálovýma vlastnostma a dějem? (třeba jestli jsou tam Tulyové)

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: no jasný, jakmile dokončím povinné návštěvy u příbuzných, tak hodlám sebrat pár svých známých game of thrones fanatiků a hurá na to :D

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: proto jsem to kupovala všechno po půlkách. jako naschvál se však stalo, že na dovolenou mi vyšla zrovna trojka, kterou jsem jedinou napůl neměla :D

já se musím pochlubit game of thrones deskovkou :D

rockstorm: ((o=

nevíhoda je i ve velikosti, když člověk čte po cestách, tak se pronese (o=

hellstruck (hodnocení, recenze)

Beckett51: Já to nijak nehaním, každý má jiný vkus, pokud jsem do něčeho šíleně zažraná, tak to taky umím dát najevo pro někoho divným způsobem. Ale jo, hned si poznamenávám, ať vím za kým jít, až bude ten konec světa.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

hellstruck: protože seš divná a až bude konec světa a celej svět zamoří skřeti, přijdeš za mnou, abych tě pomocí Orkcriste ochránil!

Beckett51: Pfff,i kdybych měla na účtě miliony, tak tohle si teda nekoupím :D

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: no vidíš, tak tady máš východisko a ještě na tom vyděláš tím, že to pošleš takové čisté duši jako jsem já :))

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Beckett51: To je náhodička, zrovna jsem si říkal, co s těma přebytečnejma dvanácti tisícema na dárky udělám...:D

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

TheDarKnig:  já už trpím stihomamem,  za vším vidím narážku na pantoflu    ´=oD

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Misfits asi amíci neuznávaj - maj přece úžasné Heroes.. A Skins, nu, ty mají taky :)) Buďme rádi za toho Sherlocka, protože Elementary tam je taky.

A samozřejmě přeji všem přeživším apokalypsy vše nejlepší, hodně dárků, málo vánočních nehod a opatrné stravování (ehm). A hlavně, dávejte si pozor na Santu Clause!  http://www.youtube.com/watch?v=cglLJJ0Czo8 HO HO HO, Merry Xmas, Motherpíp ;)

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

hellstruck:   má blbost nezná hranic    ´=oD

já se k  přání připojuju (O=

hellstruck (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: :D:D Aha, tak v tom je ten zakopanej pes.

Jinak veselé Vánoce přeju :)

Rod draka přiletí i se třetí sérií

Rod draka přiletí i se třetí sérií