Reklama

Reklama

Hra o trůny

(seriál)
  • USA Game of Thrones (více)
Trailer 3
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams, Iain Glen, Nikolaj Coster-Waldau, John Bradley, Alfie Allen (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(73)

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel - usednout na Železný trůn. Cenami Emmy ověnčený seriál natočený na motivy knižních bestsellerů „Píseň ledu a ohně“ George R. R. Martina, sleduje obyvatele fantazijního světa, jejichž osudy změní společná hrozba ze Severu: zdánlivě nezastavitelná armáda Nemrtvých. (Magic Box)

(více)

Diskuze

Insider

Insider (hodnocení, recenze)

Deskovka je senzační :) a Tullyové tam mají své 2 postavy u Starku a Lanisterové sou samozřejmě nejlepší :) Hora je největší zabiják ve hře ;) 

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: v týhle ne, ale ono je víc verzí. já mám tu první, která je kompletně česky a ta začíná dějově tam, kde první řada seriálu končí a jsou tam teda všechny velký rody až na tullyovce. ale v jiných verzích možná jsou. ty další edice jsou zase dějově dál.

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

nirvanafan:  hezké mńoukání ((o=

mimochodem, v té hře jsou postavy s pouze seriálovýma vlastnostma a dějem? (třeba jestli jsou tam Tulyové)

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: no jasný, jakmile dokončím povinné návštěvy u příbuzných, tak hodlám sebrat pár svých známých game of thrones fanatiků a hurá na to :D

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: proto jsem to kupovala všechno po půlkách. jako naschvál se však stalo, že na dovolenou mi vyšla zrovna trojka, kterou jsem jedinou napůl neměla :D

já se musím pochlubit game of thrones deskovkou :D

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

rockstorm: ((o=

 nevíhoda je i ve velikosti, když člověk čte po cestách, tak se pronese (o=

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Beckett51: Já to nijak nehaním, každý má jiný vkus, pokud jsem do něčeho šíleně zažraná, tak to taky umím dát najevo pro někoho divným způsobem. Ale jo, hned si poznamenávám, ať vím za kým jít, až bude ten konec světa.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

hellstruck: protože seš divná a až bude konec světa a celej svět zamoří skřeti, přijdeš za mnou, abych tě pomocí Orkcriste ochránil!

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Beckett51: Pfff,i kdybych měla na účtě miliony, tak tohle si teda nekoupím :D

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: no vidíš, tak tady máš východisko a ještě na tom vyděláš tím, že to pošleš takové čisté duši jako jsem já :))

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Beckett51: To je náhodička, zrovna jsem si říkal, co s těma přebytečnejma dvanácti tisícema na dárky udělám...:D

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

TheDarKnig:  já už trpím stihomamem,  za vším vidím narážku na pantoflu    ´=oD

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Misfits asi amíci neuznávaj - maj přece úžasné Heroes.. A Skins, nu, ty mají taky :)) Buďme rádi za toho Sherlocka, protože Elementary tam je taky.

A samozřejmě přeji všem přeživším apokalypsy vše nejlepší, hodně dárků, málo vánočních nehod a opatrné stravování (ehm). A hlavně, dávejte si pozor na Santu Clause!  http://www.youtube.com/watch?v=cglLJJ0Czo8 HO HO HO, Merry Xmas, Motherpíp ;)

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

hellstruck:   má blbost nezná hranic    ´=oD

já se k  přání připojuju (O=

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: :D:D Aha, tak v tom je ten zakopanej pes.

Jinak veselé Vánoce přeju :)

Související novinky

Rod draka přiletí i se třetí sérií

Rod draka přiletí i se třetí sérií

18.06.2024

Jsou zprávy, které sice nejsou nikterak překvapivé, o to víc ale potěší. Žhavými intrikami a ještě žhavějšími bitvami natřískaný Rod draka je obřím hitem - pilot první série dodnes zůstává… (více)

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.02.2024

Druhá série ještě ani nemá oznámené datum premiéry, ale už teď víme, že se začalo pracovat rovnou na třetí řadě, v níž se vrátíme do Středozemě. Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pyšní obrovskými… (více)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Spinoffů, prequelů či přímých pokračování jsme se měli ze Západozemí dočkat už několik. V současnosti je jisté, že se letos v srpnu dočkáme druhé série Rodu draka. Dále pak s určitostí vzniká série A… (více)

Reklama

Reklama