Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

mat.ilda

Člověk se nemůže na nic spolehnout - ani na návaznost kouzla Žen v nesnázích ve volném pokračování :-(. Když se zamyslím, stojí mi za zmínku jen výtvarně velmi vydařené začáteční titulky, slibující mnohem víc, než může obsah splnit a westernový epilog. Někde mezi se pohybuje, tentokrát už jediná zábavná, Holly, která mně něčím připomíná Jaye Jasona Mewese a kvůli které se vyplatilo to erotické prázdno vydržet, jinak bych byla ochuzená o neskutečně roztomilé stvoření, které si je své hlouposti natolik vědomé, že si klidně položí otázku: "Co to se mnou, sakra, je? " :-D. Štěstí, že jsem oba snímky zhlédla ve správném pořadí, jinak bych se mohla domnívat, že všichni hodnotitelé dostali návod na použití, jen já ne. ()

Morholt

Film o třech liniích a každá je o ničem. V té první bývalá pornohvězda vyučuje partu žen ve středních letech, jak být dobrou milenkou. V té druhé dvojice pornohereček-šlapek odjíždí do letoviska vydělat nějaký ten dolar. Ve třetí se objevuje sex-bloger, snažící se svým vystupováním získat jméno v branži. A každý z příběhů jde odnikud nikam. De facto žádný začátek a žádný konec. Jasně, dá se na to koukat tak, že všichni hlavní hrdinové se snaží najít nějaký smysl života a nejspíš to tak filmaři i mysleli, ale celkově to vyznívá strašně lacině. Navíc točit film, zabývající se pornem tak, aby byl přístupný mládeži pod 18, to je fakt o ničem. Body nahoru tomu dodává Carla Gugino, která je opět nehorázně sexy a s chutí bych se na nějaké to porno, ve kterém by učinkovala, podíval, ale jinak se jedná o nudu se sporadickými záblesky laciného humoru. 30% ()

klida

Není to úplně tradičně pojatý, a tak mi trochu dělalo problémy se s tim srovnat. Když jsem se ale do toho dostal, tak to byl příjmnej oddechovej film se spoustou takovejch příjemnejch úsměvnejch okamžiků. Gugino je krásná, i když je s tou (asi) parukou taková až přehnaná. Olyphant je ve svym skoro-cameu sympťák. Bohužel ale přišly i momenty, kdy jsem se trochu nudil. Jak vždycky řve ta žena Gordon-Levitta, to bylo trochi vykradený z Big Bang Theory, ne? ()

ABLABLABLA

Výborné "pokračování" Žen v nesnázích. Stejně dobré jako první díl. Postava Elektry Luxx si mě prostě získala a veškeré příběhy a příhody s ní spojené. Postavy, které se objevily v jedničce, tu měly možnost se ještě více rozvinout, jako třeba právě postava Josepha Gordona-Levitta, nebo konečně se tu někam posunul příběh postavy Adrianne Palicki a Emmanuelly Chriqui - což je mimochodem taky výborná herečka. A ten konec? Vtipný, velmi vydařený. No jednoduše Elektra mě svou inteligencí a nevyzpytatelností znovu okouzlila a já dávám 5*. ()

Domec

Elektra Luxx funguje o mnoho lepe nez Women in trouble, zvlaste asi proto, ze se autori zamerili pouze na zajimave postavy. Sebastian me opet mile prakvapil a film natocil nad moje ocekavani. Pribeh je vtipnej, vystiznej a netahne se. Postavy jsou prijemny, dokazou pobavit a herci jsou perfektni, co vic si prat? ()

• Když Charlotta odkazuje na román, který byl zfilmován a roli detektiva si zahrál Alan Rickman, patrně symbolicky odkazuje na film Judas Kiss (1998), který taktéž režíroval Sebastian Gutierrez a jde o jediný film, kde se Carla Gugino a Alan Rickman setkali před kamerou. (IQ Tiqe)
  • Po filmu Sexbomba od vedle (2004) se jedná již o druhý snímek o bývalé pornohvězdě, jehož produkce se herec Timothy Olyphant účastnil. (klida)