Grotesque

darkrobyk

-Zemřel bys pro ni?- Torture porno jehož necenzurovaná verze má tu správnou šťávu. Mladý pár je svázaný, ale ne skalpovaný, to oficiální text pěkně kecá. Než dojde na pilu, je čekání mučivě dlouhé, pak se vše rozjede. Náhrdelník z prstů připomene Univerzálního vojáka a uši, bradavky Fulciho Rozparovače, likvidace oka Andaluského psa a střeva dají vzpomenout na Statečné srdce a Celu. Gore efekty jsou vydařené a maniak správně cynický. Aki si ovšem nenechá jen tak něco líbit a její závěrečná řeč by rozzuřila i mrtvého. Kdysi jsem dal 3*, po dlouhých letech zvedám za splatterové finále - potěšilo a pobavilo. ()

tombac

Že by tohle laciné japonské torture porno zadupávalo Hostely a spol. do země, to říct nelze (však jsme mimo jiné "nejpikantnějších" detailů v podstatě ušetřeni), ale několik scén, třeba u konce a především sekvence v "zotavovně" přidávají Grotesque zvláštní bizarně-humorný rozměr, že nemám koule označit film za tupou srágoru. Ne, že bych je měl provrtané hřebíky... :) ()

Pilda17

I když jsem prase, tak toto bylo i na mě moc silné kafe. Plno nechutných scén, u kterých opravdu lezl mráz po zádech. Tento film je takřka o ničem. Nemá žádný děj, příběh a ani pořádné napětí. Jde jen o samou brutalitu a mučení. Kdyby nebyly scény s mučením docela slušně zpracované, tak je to jasný odpad. Přemýšlel jsem o 4* do té doby než přišla trapná část u konce. Hlavní hrdinka psychopatovi nadává, že smrdí apod. to mi přišlo ujeté a vůbec nehodící. Po sléze useknutá hlava, která letí a kousne psychopata do krku. Nebýt těchto hovadin na konci, mohl to být víc než průměrný horor.. 5/10 = 55% ()

*CARNIFEX*

Postupne gradujúca šialenosť, či perverzná zvrátenosť, ktorá nemá obdoby. Už dávno som nevidel niečo tak úchylné a brutálne zároveň. Z pohľadu “exploitation”, spĺňa “Grotesque” najvyššie nároky, čo len umocňuje moje presvedčenie, že takýto film, rozhodne nie je pre každého. “Bežný” fanúšik hororu, určite nenájde pochopenie, no pre toho, čo sa naň pozerá z “umeleckého” hľadiska, to bude ako Rembrandt medzi Trabantmi. Celkom slušný “hardcore” s podivne odľahčenou vložkou v jeho jadre, a záverom na smiech, ktorý príjemne pobaví i šokuje zároveň. ()

ledzepfan

:) Tak tohle bylo hezké...Zprvu to k mému zděšení vypadalo jako další supernásilný film,co si chce hrát na jakožerealitu ale naštěstí se to v průběhu děje všechno pěkně usadilo a nakonec to je prostě dobrá zábava u které mi občas tak něják zalechtalo v kulkách :) ,která je docela napínavá a vůbec je to celé taková rozverně laškovní hra s divákem :) ..K dokonalosti tomu něco chybí-něco co nedokážu blíže specifikovat ale na plný počet rudých hvězd to prostě není.........Za mě=zasloužených 70% ()

• První země, ve které byl film zakázán, je Velká Británie. Dále byl zakázan také v Norsku. (Vojtino)
  • Ve filmu hrají pouze tři lidé. (uprchlice)
  • Sadista používá řetězovou pilu značky Makita. (Yoshimitsu)