Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

TSZ

Komu se líbily první dva díly, tomu se bude asi tak stejně líbit i trojka (i když tu chybí mluvící pes). Josh Brolin je velmi povedené "mladší" K, Will Smith je stále komik z první ligy, ale nemohu se zbavit pocitu, že z tématu cestování časem a přítomnosti člověka z naší doby v šedesátých letech, se dalo vytěžit mnohem víc (až na povedený vtip s Warholem, tam jsem se opravdu zasmál). Naopak vtip o panu prezidentovi, co vypil kakao, jsem nepochopil. ()

TommyDiamond

Veliký návrat po deseti letech. Film se mi líbil. Byl vtipný a pobavil. Ovšem na první ani druhý díl to podle mě nemá. (+) 1) Návrat do minulosti, 2)mladý Ká (J.Brolin), 3) padouch Boris 4)Líbilo se mi jak Jé poznal svého otce. 5) Dobré byli ještě scéna s Nicole Scherzinger a vtípky s Andym Warholem.... I tak to u mě nebude víc jak průměr.....60% ()

Kinpr

Po nepříliš povedeném druhém díle jsem se obával, že MIB budou mít sestupnou tendenci. Ale opak je pravdou. Třetí díl je dost vydařený, nemá žádná hluchá místa, nic v něm nechybí, dokonce i Josh Brolin se povedl. Triky jsou ve srovnání s dvojkou perfektní, potvory z vesmíru, o které jde především, jsou taky povedené a hlavní záporák nemá chybu. Takže 4* naprosto zasloužené. ()

Tatianistka

Musím povedať, že som mala trochu vyššie očakávania a možno preto také sklamanie, každopádne podla mňa táto časť dosť zaostáva za predošlými. V tých bolo viac vtipov, kvôli ktorým vlastne ten film pozerám, ale tu sa riešili viac nejaké vzťahy a emzáci nikde, okrem toho jedného teda. ()

hamir0

Až na pár povedených vtípků jsem se zkrátka nudil a ani Brolinova výtečná imitace Tommyho Lee Jonese to nezachrání. ()

VvV14

To si to tak pustíte. Myslíte, že vás nic nepřekvapí. Ale ono to překvapí a slušně. Muži v černém 3 mě přišli jako poměrně velký skok kupředu od průměrného druhého dílu. Nechyběl klasický ukecaný humor Willa a naprosto božský humor osobitě mlčícího Lee. V poměru s oběma předcházejícími díly si na svém žebříčku řadím na slušné druhé pozici hned za skvostně nápaditou jedničkou. ()

Knor

Tak první díl zůstal jasně nepřekonán. Trošku mi vadila velká absence Tommyho Lee Jonese i když ho Brolin imitoval jako mladíčka hodně dobře, to se pravda musí nechat. Nápady určitě dobré, pár hlášek mě fakt dostalo (pan prezident), efekty úžasné a závěr je hezky úsměvný. Je to asi tak stejné jako druhý díl - dobrá zábava, u které si člověk odpočine a pobaví. Čekal jsem přece jenom trochu víc s tak velkým návratem. ()

Bezda22

Cestování v čase to okamžitě vystřelilo minimálně na 4 hvězdy. Ten konec? Neni o čem přemejšlet. 5 hvězd ani nemrkám ()

Don82

Před shlédnutím jsem si říkal, proč by po takové době vůbec měli natočit nějaké MiB III. Teď už je mi to celkem jasné: K a J potřebovali ještě něco dořešit z minulosti a scénáristé tam zase přihodili nějaké ty emzáky, cestování časem a hrozbu mimozemské invaze. Dějový rozjezd je sice pomalý, ale nakonec se z toho vyvine docela slušná, vtipná akce. Líbilo se mi, že se tvůrci drželi konceptu jedničky (vizuál, postavy, dialogy) a přidali různé odkazy a gagy kterých sice nebylo mnoho, ale tak nějak nenuceně sedli do děje. Na druhou stranu, jelikož nečekám další pokračování, čekal jsem možná víc epické finále. Také mohla být zápletka trochu hlubšího charakteru a bez zbytečných hluchých míst. ()

Wolfinas

První a druhý díl jsem viděla několikrát. I když jsem se u třetího pokračování hodně pobavila, nemusím ho vidět znovu. Velké plus pro charismatického parťáka v mladším vydání a Will Smith byl skvělý jako vždycky. Ovšem velké mínus pro ubohého nudného padoucha. ()

ANTYCHRYST

Velké zklamání po vekém očekávání... pro mě jednoznačně nejslabší díl, který - bohužel místy dost nudil. Snad chystaná 4 pofrčí jako první díly. 35 % ()

Gromit

První díl je dodnes velmi osvěžující podívanou. Druhý díl je jeho pouhým recyklátem. A díl třetí? Lépe to snad ani dopadnout nemohlo. Díky tomu, že využívá motivu cestování v čase, se jeho podstatná část odehrává v 60. letech - a právě tato skutečnost je zdrojem mnoha vydařených vtipů. Ano, Tommy Lee Jones se tu moc dlouho neohřeje, ale Josh Brolin coby jeho mladší já je neméně skvělý. A skvělý je vlastně celý tento film. Kéž by se to dalo říct o každé "trojce"! ()

Uesbe

toto je tá budúcnosť, v ktorej je aj v trojke čierny humor černejší než oblek, retro je ironické, nie falošne oslavné a repertoár mzákov obohatili Lagy Gaga a David Beckham. ()

mimozakon

Film s Willom ma vzdy potesi, tentokrat to bolo este aj s cestovanim v case a casovymi mini paradoxami :] Zopar vtipkov a gagov. Prijemna zabava. Dufam, ze 4 (ak bude) sa neponesie v duchu 2, ale bude minimalne rovnako dobra. ()

liberita

Ďalšia z filmových sérií ktorej s pribúdajúcimi a úplne zbytočnými pokračovaniami očividne klesá úroveň a s každým dielom ubúda humoru a akcie na úkor nudy, trápnosti a plytkých hlášok. Príbeh je veľmi slabý a ani nové postavy mu príliš nepomôžu. Medzi Smithom a Lee Jonesom nikdy priveľa chémie nebolo, a ani v triu s Brolinom im to veľmi nesadlo. Jedna hviezdička za trhlého Grifina a druhá za titulnú pieseň Pitbulla, Back in Time. ()

departed

Nejslabší MiB. O to víc to nasere, když je tam skvělej nápad (cestování v čase), jenže styl, kterým je podán mi nesedl. Záporák mi přišel naprosto hroznej, ani trochu vtipnej, ostatně jako celej film, když jsem se za celou dobu jen jednou pousmál a sám už ani nevím u čeho. Každopádně výběr herců, jakožto mladší verze, byl na jedničku (Brolin, Eve). ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den