Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

Diskuze

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: je to blbost. jestli chceš vidět jackmana v šusťákovce, jackmana pobíhajícího po koncentračním táboře (?) a pár dalších fotek z placu, tak to otevři:-D

movieband (hodnocení, recenze)

TaanStari: něco podobného jak Fincherův Podivuhodný případ ... to by bylo zajímavé .. ale ten hlas by byl horší .. prostě bez něho by to prostě nešlo asi ani tak :D

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

movieband: Vzít tu Cameronovu technologii a udělat Jackmana digitálně. Horší by to ale bylo s hlasem...

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

movieband: Můžou vzít někoho se stejnou mimikou a udělat Wolverina "po Avatarsku".

movieband (hodnocení, recenze)

Klenotka: jako úvaha je to logické, bohužel pro fanoušky :/ ale dalšího Wolverinea bez Jackmana si nedokážu předatavit

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

movieband: Jen pocit :-) Z rozhovorů, z toho, jak o tomhle příběhu mluví jako o tom, který chtěl "vždycky natočit". Je to skoro jako kdyby chtěl z té role odejít ve velkém. Ono to taky bere dost jeho času třeba od jiných projektů, protože jako producent s tím stráví vlastně od preprodukce až po premiéru. Ale nejspíš se mýlím :-)

V Avengers bohužel, práva na Wolverina má Fox :-( Kdysi jsem ale někde zaznamenala, že se mluvilo aspoň o cameu, ale to by bylo moc drahé.

movieband (hodnocení, recenze)

Klenotka: proč máš pocit posledního Wolverinea ?

Yangus: taky su toho názoru .. byl bych aj rád kdyby se objevil v Avengers

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

A mám tu víc než kdy předtím pocit, že bez Jackmana by to nevzniklo, protože se o to pral. A mám dojem, že tenhle Wolverine (aspoň s ním) bude poslední.

Pajaindian

Pajaindian (hodnocení, recenze)

Jsem rád, že to bude zcela svébytné a hlavně jsem rád, že se toho vůbec dočkáme ;-)

movieband (hodnocení, recenze)

to jo  ... Wolverine je sympatická postava a Jackman si  to zaslouží za ten boj co pro to udělal

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

movieband: jj, on si tej smoly okolo Wolverina vyžral už dosť, zaslúži film s týmto hrdinom vo svojej vysnívanej podobe :))

movieband (hodnocení, recenze)

já si myslim, že si Mangold bude stát za svým a pokud by sa to začalo nejak podělávat s produkcí tak i Jackman by zakročil k uchránění své role :D

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Všetko fasa, Mangold bude vedieť dať dobre napísanému príbehu ten správny tvar, nie je impotent na hlavu ako Ratner a podobní debili... len aby do toho zase nekafrala produkcia. Ale to snáď zo svojej pozície ustráži Hugh Jackman.

movieband (hodnocení, recenze)

Samuel123456: Hugh Jackman nedávno potvrdil, že film bude zcela svébytný a určitě nepůjde o pokračování X-Men Origins: The Wolverine„V mnoha směrech to ani nebude vypadat jako součást X-Men série. Nepočítejte s armádami mutantů a superhrdinskými týmy.“

movieband (hodnocení, recenze)

Ice123: mě sa zrovna Černá labuť líbila ... ale taky bych se obával co by z toho vzešlo .. nemá on točit náhodou Noema ?

Professor Zoom

Professor Zoom (hodnocení, recenze)

Nevie niekto medzi ktorými časťami sa bude film odohrávať? Mne by sadol tak pred Prvou triedou.

Ice123

Ice123 (hodnocení, recenze)

mm13: Vím, že spousta lidí odsuzuje Poslední Vzdor, ale mě docela sedl (teď jsem asi u tebe totálně pohořel :D)...

movieband: Já bych se právě obával, že by z toho mohl udělat Fontánu nebo Černou Labuť (od které jsem očekával opravdu hodně, ale málem jsem se unudil k smrti. Vyjímkou pak byl úžasný výkon Natalie Portman).

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)