Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

Diskuze

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

Že by konečně někdo pochopil, jakej styl rejži potřebujou X-meni a spol? Že by jim docvalo, že bezduchý nelogický řežby jsou jen ubohej stín prvních dvou dílů? Mr.Aronofsky...řádnýmu rejžovi jsem nikdy nedůvěřovala tolik jako Vám, že umí dělat filmy s tou správnou dávkou emočního vyžití. Jestli mi Wolvieho 2 uděláte stejně dobře, jako svoje předchozí filmy, pozvednu Vás snad na boha...

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ak sa ti nepáčila jednotka,je to vec názoru.podľa mna bola super a ak by sa v podobnom duchu niesla dvojka,bol by som len rád.ale ak to aronofsky pojme ako temnú drámu,aj to je fajn

rohardy

rohardy (hodnocení, recenze)

Tak sláva. Jednička byla prostě a jednoduše oduševnělá blbost. kterou by skutečný Wolverine zmasakroval. Teď se ale blýská na lepší časy. Režisér- provotřídní, scénárista- skvělý, Hugh- snad to nezvoře. Uvidíme čím nás tenhle film překvapí. Osobně se domnívám že bude z části vycházet z comicsů někdy z osumdesátek, kdy Wolverine byl právě v Japonsku. Tyhle comicsové díly jsou skvělé nejenom scénářem ale i realistickou kresbou. Z čehož vyplívá, že rozhodně film má z čeho brát inspiraci.

gemball (hodnocení, recenze)

Přesně tak dopřejme panu Aronofskému nějakej komerční úspěch a doufejme že nás opět nezklame a dostaneme alespon dobrou dávku emočního zážitku a silnější a propracovanější příběh a také nějakou především silnější vazbu mezi postavama protože na tom je X-Men postavenej a já ho ctím a respektuju a tím pádem když nevidím tyhle kvality kterejm Singer nasadil latku v jeho prvním a druhém filmu tak nejsem prostě moc spokojenej a sem zvyklej být spokojenej ikdyž už The Last Stand i Origins: Wolverine postrádaly tyhle věci tak i přesto to pořád byly dobré koukatelné filmy o X-Menech.

termi

termi (hodnocení, recenze)

no to mi ho vyndej... doufam ze aspon budou pubertaci predcasne odchazet z kina jinak si to u me pan aronofsky hodne pohorsi:D

Struhy

Struhy (hodnocení, recenze)

No tak já teda nevím :/ Viděl bych Aronofskyho radši u nějakýho jinýho filmu (a to mám X-meny rád) ... i když, dopřejme Darrenovi nějaký ten komerční úspěch, že? ;) ... Budu se i tak moc těšit. Darren ještě nikdy nezklamal.

gemball (hodnocení, recenze)

U Aliena rozhodně Rko u tohohle bych to taky preferoval ale studio to asi zamázne a nechá tam PG13 ale doufám že u Aliena jim to dojde co by tím způsobily.

gemball (hodnocení, recenze)

Doufám že novej Alien nebude mít PG13 to by byl totiž pak dle mého průser ale samozřejmě tomuhle to asi taky moc neprospěje.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Ja to chápem, ale všetci už vedia že sa tešíš skoro na všetko čo vyjde.Takže to nemá zmysel písať.Ja ani nemusí čítať tvoje príspevky a už hneď viem, že sa tešíš na ten film a bude pre teba super :-)

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ja by som tiež nechcel PG13. Shakers:POKIAĽ TO VYJDE. bud hop alebo trop. bud si ten film obľúbim,alebo to nevyjde tak ako by som chcel,chápeš?

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Tak Aronofsky už s Jackmanem pracoval, a dobře se znají a mohli by najít společnou řeč ohledně Wolverina jako se to stalo se Singerem. Bohužel to ale bude PG13, protože pochybuju, že by FOX pustil do kin cokoliv nepřístupného pro lidi do 17 let. Snad si dají ve FOXu pohov a nebudou jim do toho tentokrát moc kecat.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

HUMOOOO:Tak potom to nemá zmysel písať - pre mňa rovnako dobrý ako ostNé časti,pokiaľ to vyjde.

gemball (hodnocení, recenze)

BILI: Souhlasím s tebou a i v tom že by to mohl bejt nejlepší X-Men ikdyž bych jako nej viděl raději třeba Firstr Class v rukou Aronofskeho ale Wolverina má hodně rád a Aronofskej je strašnej borec alespon pro mě.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

písal som to už niekoľko krát v iných diskusiách-moje obľúbené filmy(tie ktorým dám 5*) sú ako moje vlastné deti,ktoré zatiaľ nemám-všetky ich mám rovnako rád.tým pádom proste Wolverine 2 môže byť max. taký dobrý ako ostatné časti,alebo sa mi nebude páčiť a bude horší.

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

HUMOOOO : Nee ...jestli to bude točit Darren Aronofsky tak to bude nářez a dovolil bych si tvrdit ,že to bude nejlepší X-Men ze všech .

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)