Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

Diskuze

Reverger

Reverger (hodnocení, recenze)

No, nejvíce komiksů lze sehnat, a to pohromadě, v zahraničí. Byl jsem v Itálii a štěstí mi teda přálo, neboť kousek od ubytování, byl komiksový obchod a to vám byla nádhera.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

v češtine. a ešte si kupuje Marvel heroes tiež v čestine.Oba komiksy si kupuje v novinových stánkoch

Laxik (hodnocení, recenze)

A má ho česky nebo anglicky? Já viděl pár Spidermanů v Chorvatštině, kámoš je kdysi na prvním stupni furt tahal u sebe, jako nějaký poklady. Už si jen pamatuju, že v nichy byli Venom a Carnage. A v jednom měl myslim cameo i Captain America.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ja som tiež komiksy nečítal. Jediný komiks ktorý momentálne čítam je Amazing Spiderman,aj to len preto,lebo si ho kupuje môj brat

Laxik (hodnocení, recenze)

No já komixy neznám. Nechápu, jak se k nim lidi v čechách dostanou, zkoušel jsem to několikrát u všech možných Marvelovských věcí, ale nic. Vim, že se to dá koupit v angličtině, ale čeština je mi milejší. Nepočítám comicbooky Největší komixové legendy, nebo jak to je. Tam to stejně nemaj díl po dílu a je to na přeskáčku.

gemball (hodnocení, recenze)

Ale zrovna dvakrát si sním práce maskéři a tvůrci nedali. Protože když se podíváte jak vypadá v komiksu a jak vypadá ve filmu tak mě to příjde i trochu ujetý ikdyž zřejmě šlo o realističnost která ale byla spíše parodická alespon pro mě místama.

Laxik (hodnocení, recenze)

K jedničce nemám faktické výtky, ale nějak mi nesedla. Na Deadpoola jsem zapomněl, ten bude taky dobrej.

gemball (hodnocení, recenze)

U Origins: Wolverine od Hooda se mi to celé zdálo nějaké divné už od začátku se to táhlo po celý fillm, stalo se z toho dle mého tak jako u Saw například jenom další americká slátanina ale je to jen můj názor jinak to ušlo celkem :-)

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ako som spomínal,Wolverine 1 sa mi veľmi páčil,a je viac ako pravdepodobné,že vzhľadom na režiséra (či už to bude Dave alebo Aronofsky) to bude určite tiež skvelé. tak isto sa teším na First class

gemball (hodnocení, recenze)

Nečetl jsem sice žádnej komiks čistě s Wolverinem a že jich je, ale rozhodně Origins: Wolverine od Hooda se nepovedl tak jak úplně měl tak doufejme že bud Slade nebo Aronofsky postavěj znovu latku tak vysoko jako ji má X-Men 1 a 2 takže podle mě to bude bud Origins: Wolverine 2 nebo X-Men: First Class jedno z toho musí být pecka.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Darren alebo David mne je to vlastne jedno obaja sú to dobrý režiséri, ale záleží aj na tom aký to bude mať dej.Pre sequel nie je ľahké niečo vymyslieť, ale na druhú stranu to asi ťažké nebude, Gavin Hood nepostavil latku príliš vysoko.

gemball (hodnocení, recenze)

U Wolverina záleží taky na tom kdo ho bude nakonec režírovat ale osobně se přikláním k Aronofskému protože Slade už má jeden komix natočenej a Aronofsky je schopen narozdíl od Davida udělat z Wolverina dobrej psycho,atmosférickej snímek více jeho: Requiem za sen, Fontána, a taky Wrestler takže je i narozdíl od Davida schopnější a zkušenější pro X-Meny a pro mě by tohle prostě bylo to pravé ořechové :-)

gemball (hodnocení, recenze)

Na Deadpoola se taky samozřejmě těším s tebou a pokud ho bude točit Rodriguez tak se máme sakra na co těšit :-)

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

mne sa Wolverine jednotka veľmi páčila,rovnako ako predchádzajúci X-meni. spin-off Gambita by som privítal,ale teraz sa hlavne teším(spolu s Wolverine 2 a First class) na Deadpoola.

gemball (hodnocení, recenze)

Gambit má rozhodně co nabídnout navíc je to asi nejtajemnější X-Men takže Origins: Gambit bych do budoucna určitě přivítal s otevřenou náručí navíc je to moje nej.postava s komiksu takže o důvod víc se těšit jinak hned za ní je Mystique tak jako mám tady vedle na obrázku ale ta mě stačila v X-Men 1,2,3 tam měla prostoru (Hlavně teda v jedničce a dvojce dost)

Laxik (hodnocení, recenze)

Příští postava by mohl být Gambit... Magneto mě taky zajímá, ale karbaník mnohem víc.

gemball (hodnocení, recenze)

Laxik: Nechcu tě zklamat ale Singer to nakonec točit údajně nebude, zvažuje se do postu režiséra bud David Slade nebo Darren Aronofsky.

Laxik (hodnocení, recenze)

Jednička zklamala, i když se mi docela líbila, ale tady to bere do ruky ten pravý - Brian Singer. To bude jiný kafe. Tuhle prďárnu si nenechám ujít. Sledovat diskusi.

gemball (hodnocení, recenze)

Aronofsky je zase i na druhou na stranu zkušenější a schopnější režisér než Slade a navíc Slade už jednu komixárnu má natočenou a Aranofsky je fanda jak už říkal Klenotka takže proč ho k tomu nepustit já mu věřím.

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)