Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

ACzeMiky

ACzeMiky (hodnocení, recenze)

66pepo66

Je tu hodně variant. Přece jen, už nebude muset podstupovat takovou bolest. Stačí, když vysune ty přírodní drápy a nějak je namočí do formy s adamantiem... 

ACzeMiky

ACzeMiky (hodnocení, recenze)

66pepo66

Žádný adamantium mu nikdo nevysával. Pouze jeho schopnost, což nechápu, ale je to scifi :). Adamantium jakmile ztvrdne, tak už s nim ani nijak manipulovat nejde.

na příspěvěk reagoval 66pepo66

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

dragon94

Spoiler: No ked mu odsekol drapy, tak sa mu zavrtal na obe ruky do zvyskov adamantia s vrtackami. Z toho som pochopil, ze mu vysaval/prenasal tu jeho schopnost regeneracie na seba ale zaroven akoby aj nicil/vysaval adamantium. Nie som si tym celkom isty, pretoze tu scenu som vseobecne velmi nepochopil. Cakal som, ze ked s tym ten dedko prestal, tak, ze okamzite zostarne. Lenze zasa Wolverine sa tma menil na dedka ale potom sa stihol nejako zregenerovat naspat. Takze som momentalne totalne mimo z toho ci mu schopnost ostala alebo nie. Zaroven som nepocohpil ako je mozne, ze sa mu tam objavili stare drapy, ktore mu v origins oddrbal "jeho brat". Takze asi tak. Ale pocohpitelne. Tazko povedat kolko, ale mimo ruk (kde tym padom adamantium zrejme holt nema), mu inde ostalo. Uz len kvoli tomu, ze ho ovladol Magneto.

na příspěvěk reagoval ACzeMiky, Bob14

ACzeMiky

ACzeMiky (hodnocení, recenze)

dragon94

Temné prostředí? Ale no tak. Když jsem viděl tenhle obrázek http://entertainmentrush.com/wp-content/gallery/neha-sharma/the-wolverine-poster05.jpg tak jsem si řikal, jak kulervoucí film to bude. Přece jen, nas*anej Logen a katanou v ruce a v temně vypadajícím Tokyu. Říkal jsem si "tohle bude pecka". Jenže ve finále "SPOILER" drží katanu ve filmu asi jen 10 vteřin, když mu jí nabízí ten Japončík a následně ten meč odmítne (to samé pak s tou japonkou, ale nechá si ho u ní) a celkově se film z 99% odehrává v klidném a vysluněném japonsku u jezera mezi lesy... Prostě v prostředí, kam bych si klidně zajel na dovolenou. Ne, temný to určitě nebylo :). Taky jsem čekal, že ta Logenova smrtelnost bude trošku podrobněji pojatá, jakože se mu nebudou hojit rány po nožích, bude se muset taky začít krýt atd...

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

Souhlas .. s Haimdallem to vyšlo ale tam to tak nevadilo přece jen to nebyla hlavní postava ( no jako je to hlavní postava ale né až tak moc) .. ale Torche je hlavní postava .. jak kdyby chtěli udělat černýho spidermana nebo černýho Thora a Jeho otce nechat jako bělocha (zvláštní že by byl Loki ten nevlastní :D)... já prostě nevím ... ale zní to hrozně navíc když jeho sestra bude běloška ??! co v to tam hulej za trávu ?!

na příspěvěk reagoval jh666

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

Máš 2 000 příspěvek!!! Toto není vtip na nic neklikej a nevyhraješ IPhone :D ... a kdyby si chtěl na něco kliknout klikni na "tohle" a prd se stane ;)

na příspěvěk reagoval jh666

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

dragon94

Mě se taky původní FF líbilo. Jinak s černochama máš, U Heimdalla to fungovalo alespoň jako vtip. Když chtěj černýho superhrdinu ať zfilmujou Black Panthera, nebo daj někam Luka Cage.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

Bože ať jdou s těma černochama někam ... Napřed že má bejt Novej Bond černoch ... teď že novej Batman bude černoch ... Dokonce se přemýšlelo že novej Doctor Who bude černech (dokonce i žena) ...

To ty lidi nepochopí že je to podle nějaké komiksové předlohy kde prostě nemůže bejt někdo černoch...?

To není diskriminace Batmana taky nemůže hrát ženská ...a nebo trpaslík...Co se týče toho restartu tak u tohohle filmu mě to nezamrzí tak jaku u Spider-mana jemuž se restart celkem vydařil...ikdyž mohl být o dost lepší ....

Ovšem předchozí dvě fantastický čtveřky se mi celkem líbili. Takže bych se nezlobil kdyby se pokračovalo snima ... Ale tahle série je mi nějak šumák ... je to dobrý ale k srdci i to nikdy nepřirostlo.

na příspěvěk reagoval jh666

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

dragon94

Restart, ale na to že mají začít na konci měsíce natáčet nebí ještě ani obsazení. I když podle drbů je tu jedna hodně děsivá věc. Torche asi bude hrát černoch, ale jeho sestru normálně běloška. Má to tady na csfd už dlouho profil.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

To rozhodně ... já si myslím, že jakmile skončí Days of Future Past ... tak rok na to bude Deadpool a rok na to x-Force ...podle mě to tak maj v plánu .. ale kdo ví? (řečnická otázka vím že Singer)

na příspěvěk reagoval jh666

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

dragon94

Právě, že kolem Poola pořád mlžej, bych si vsadil spíš na X-force. Jestli ale nebude X-force v jiný realitě, bylo by zajímavý setkání s Loganem, kterej má pořád díry v paměti.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

To je pravda .. upřímě nevím moc proč to chtěj propojovat, protože kdyby pořád pokračovali jen v minulosti tak by se to dalo brát jako reboot série a nevznikli by ty problémi stím že Xavier v x-men 3 a origins chodí ... Třeba vytvoří nějakou alternativní realitu právě pro X-force ... a hlavně spraví tím Deadpoola .. protože rok na to má mít film (ikdyž to není jistý)...

na příspěvěk reagoval jh666

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

dragon94

To jo, ale stejně si myslím, že budou pokračovat spíš v minulosti. I když pro současnost mají dost postav: Wolverine, Xavier, Magneto, Mystique, Storm, Rogue, Beast, Kitty, Iceman a určitě by se objevil někdo novej. Nebo někdo starej, Já byh rád znova viděl Gambita. A pak je tu Japonsko. Jukio se určitě znovu objeví a mohla by i Mariko. A pak je tu ještě X-force, kde by se mohli znova potkat Wooverine a Deadpool.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

Cyclops tam být nemusí, ale musejí to udělat nějak, protože jim většina důležitých postav prostě odešla v x-men 3 ... a Cyclops a Jean jsou zrovna dost důležitý postavy ...No uvidíme co snima udělají .. ale herečka je určitě k dispozici protože teď hrála ve Wolverinovy.

na příspěvěk reagoval jh666

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

To jo ale jak by sis to představoval .. já myslím že Logan má cestovat v čase a jestli se budou vytvářet alternativní reality aby oživyli Jean dali schopnost Rogue a Mystique ... Tak se příběh pak bude asi vytvářet v alternativní realitě kde Wolverinovy SPOILER ... ty drápy nikdo neodsekl.

na příspěvěk reagoval jh666, ACzeMiky

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

SpoilerTo jo .. jak by moh pomoct ?? :D že by mu vzal kousek z jeho kostry a obalil mu tím drápy ??

Kde jste přišli na to že Wolverinovy někdo vycucával Adamantium ??  Co vím tak jen ty drápy mu byli useknutý.

na příspěvěk reagoval jh666, 66pepo66

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

66pepo66

SpoilerTo si myslím že by nerizkovali nechat nám Wolverina bez adamantiových drápů... jistě to nějak napraví.

na příspěvěk reagoval jh666

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

66pepo66

To je pravda .. ale nestihl mu ji vysát celou .. a ten zbytek regenerační schopnosti třeba zregeneroval a dorostl :D ...

Nebo třeba jak přestal vysávat tak se to Wolverinovy vrátilo zpět ... co se týče adamantia tak přišel jenom o ty drápy ://

na příspěvěk reagoval 66pepo66

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

dragon94

Spoiler: To chapem, ale na konci ked ho drzal ten dedko v tom suite, tak z neho vysaval adamantium, ze? Lenze zaroven sa omaldzoval, takze na seba presuval Wolverinovu schopnost. Preto som nepocohpil, ze akoto nakoniec skoncilo. :D Ked vysunul tie stare drapy, tak som sa normalne zlakol, ze adamantium je uplne fuc, ale z potitulkovej sceny sa zda, ze nie. aspon nie uplne.

na příspěvěk reagoval dragon94, ACzeMiky

Související novinky

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Loňský Noe sice rozdělil diváky na nadšené a trochu zmatené, nakonec ale vydělal 362 milionů dolarů, takže se dá považovat za úspěch. Co chystá režisér Darren Aronofsky (Fontána, Černá labuť) dál?… (více)

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)

Reklama

Reklama